-


LISTA PAMIĘCI SOLIDARNOŚCI regionu Małopolska (alfabetyczna), podająca w kolejności nazwisko i imię, datę urodzenia i śmierci, miejscowość-cmentarz, kwatera, rząd, miejsce pochówku.

Stan na 3.X.2018 r. (prosimy o zgłoszenie ew. błędów).



Nazwisko

Imię

Data
urodzenia

Data śmierci

Miejscowość

Cmentarz

kwatera
/sektor

rząd

miejsce

Abrahamowicz

Danuta

1937-01-18

1995-03-27

Kraków

Rakowice Nowy

XCII

płn.

2

Adamska

Krystyna

1935-06-12

2017-11-04

Kraków

Batowice
(Prądnik Cz.)

CCLV

1

2

Adamski

Piotr

1967-03-31

1998-02-23

Kraków

Maki Czerwone

IX

14

12

Adamus

Wanda

1940-03-02

2018-06-06

Kraków

Batowice
(Prądnik Cz.)

CLXIII

10

16

Ambrozik

Adolf

1939-06-08

2004-06-02

Tarnów Krzyż

Krzyż




Baczyński

Julian

1943-01-29

2014-09-22

Kraków

Rakowice

XVIII

10

12

Bahr

Antoni

1922-05-30

2010-05-31

Kraków

Salwator

SC12

4

2

Bąkowska

Ewa

1962-08-02

2010-04-10

Kraków

Salwator

SC13

1

53

Bendo

Marek Piotr

1959-01-01

2011-05-01

Kraków

Rakowice

Pas 100

II

15

Bereś

Jerzy

1930-09-14

2012-12-25

Kraków

Batowice
(Prądnik Cz.)

XI

3

19

Bielecka

Genowefa

1926-03-24

1997-06-01

Bochnia

ul. Oracka

XXIX

2

4

Bielik

Janusz

1957-02-14

1988-01-25

Kraków

Grębałów

Pas 30

1

2

Blicharz

Jan

1942-12-08

2011-02-06

Kraków

Batowice
(Prądnik Cz.)

CLVI

2

5

Błońska

Teresa

1930-07-27

2002-08-12

Kraków

Salwator

SC6

9

22

Błoński

Jan

1931-01-15

2009-02-10

Kraków

Salwator

SC6

9

22

Bodnar

Robert

1967-01-01

2005-11-16

Kraków

Podgórze

XXI

4

14

Bogacz

Ksawery

1948-06-27

2018-05-27

Kraków

Rakowice Nowy

LXXXVIII

10

17

Boroń

Piotr Maria

1955-08-06

2017-12-28

Kraków

Prokocim

XII

12 od str. Bież.

12

Boruta
-Spiechowicz

Mieczysław

1894-02-20

1985-10-18

Zakopane

ul. Nowotarska

XII

AB

1

Borzęcki

Andrzej

1932-06-01

2003-10-27

Kraków

Rakowice

XIV a

3

7

Branicki

Stanisław

1952-01-01

2001-03-29

Łapanów

Łapanów




Bryjak

Joanna

1964-10-28

2011-03-09

Łapanów

Łapanów




Bugajski

Kazimierz

1911-11-04

1991-03-25

Kraków

Rakowice

XLVI

3

1

Burzyński

Andrzej

1942-03-27

2010-10-11

Kraków

Rakowice

XXIV b

wsch

6, 7

Bychawski

Eugeniusz


1984-08-18

Kraków

Grębałów

XLII

1

4

Caputa

Michał

1927-09-28

2008-09-18

Żywiec

Żywiec




Chodorowicz

Piotr

1954-05-11

2011-10-29

Nowy Targ

Nowy Targ




Chojnacki, ks.

Adolf

1932-01-04

2001-03-22

Juszczyn

Juszczyn




Chrobak

Stanisław

1950-09-24

2006-02-15

Paleśnica
(gm. Zakliczyn)

Paleśnica




Chwastek

Tadeusz

1945-11-10

2011-01-19

Kraków

Batowice
(Prądnik Cz.)

CCCXII

2

21

Ciesielski

Andrzej

1947-07-07

2013-09-13

Kraków

Batowice
(Prądnik Cz.)

XX

płd.

2

Ciołkiewicz

Wiesław

1945-02-11

2013-06-17

Kraków

Batowice
(Prądnik Cz.)

MUR A

seg.1

20/I

Cyran

Andrzej

1927-07-11

2003-02-01

Farmington
USA

Farmington




Czarniecki

Stanisław

1921-05-06

2013-11-27

Kraków

Salwator

SC11

8

17

Czekaj

Kazimierz

1956-12-29

2016-09-09

Kraków

Salwator

U

2

15

Dadał-Afenda

Emilia

1942-03-20

1985-01-18

Kraków

Rakowice

Pas 85

zach.

4

Dobrowolska

Teresa

1930-06-26

2017-09-24

Kraków

Rakowice

VII

6

14

Domagała

Marek

1951-03-27

1988-07-24

Kraków

Batowice
(Prądnik Cz.)

B-XLV

10

7

Drabowska

Janina

1920-01-01

1983-09-01

Kraków

Grębałów

XLVII

9

9

Dudek

Józef

1924-01-06

1986-06-16

Radłów

Radłów




Dyląg

Stanisław
Tadeusz

1943-02-26

1999-10-11

Kraków

Rakowice Nowy - Wojskowy

3 Woj.

zach.

1

Dziadoń

Jan

1951-12-22

2010-10-24

Kraków

Rakowice

XI b

wsch.

12

Dzielski

Mirosław

1941-11-14

1989-10-15

Kraków

Salwator

SC12

3

1

Elmer

Stanisław

1939-01-01

2007-03-12

Gorlice

Gorlice




Fenrych

Andrzej

1922-11-07

2008-09-06

Tarnów

Tarnów




Filipowicz

Kornel

1913-10-27

1990-02-28

Kraków

Salwator

SC9

8

8

Frąś

Tadeusz

1949-06-21

1983-09-07

Zabierzów
Bocheński

Zabierzów
Bocheński




Fugiel

Kazimierz

1941-03-30

2007-08-08

Kraków

Grębałów

CXXX

1

12

Gizbert
-Studnicki

Paweł

1946-01-01

2007-10-31

Kraków

Rakowice
Al. Zasłużonych

LXIX Pas B

2

4

Głazek

Aleksander

1955-04-25

2009-03-06

Kraków

Rakowice

XVIII

2

20

Głuszak

Józef

1913-10-27

1994-11-23

Koszyce Małe

Koszyce Małe




Godłowski

Kazimierz

1934-12-09

1995-07-09

Kraków

Rakowice

VII

8

7

Gołębiewski

Alojzy

1927-10-14

1987-03-27

Kraków

Rakowice Nowy

XCVI

16

6

Gorazd

Anna

1932-03-26

2015-08-12

Bibice
k. Węgrzc

Bibice




Górski

Ludwik

1924-12-21

2012-12-10

Kraków

Salwator

SC14

1

11

Górski

Rafał

1973-09-22

2010-07-04

Kraków

Salwator

SC9

13

6

Grabczyk

Franciszek

1936-09-24

2004-02-13

Kraków

Batowice
(Prądnik Cz.)

CCLXXIII

7

10

Grawicz

Paweł

1952-06-12

2001-06-04

Szczawnica

Szczawnica
n. Grajcarkiem




Greczek

Urszula Maria

1929-01-02

2015-10-28

Kraków

Rakowice

XXVI b

17

5

Grela

Aleksander

1926-08-16

2002-08-22

Nowy Sącz

Nowy Sącz

12



Grudziński

Adam

1946-04-15

1982-09-24

Kraków

Rakowice

Ab

płd.

15

Grzywacz

Zbylut
Franciszek

1939-06-04

2004-07-16

Kraków

Podgórze

XXI

zach.

45

Hernandez
-Paluch(de)

Maria

1947-02-04

2009-05-22

Kryry (Śląskie)

Cm. Katolicki, ul. Wyzwolenia 138




Herzog

Józef

1901-03-16

1983-01-21

Kraków

Rakowice

U

wsch.

3 od prawej

Hir

Zbigniew

1960-07-18

2016-05-12

Wiśniowa

Wiśniowa




Hlebowicz

Jerzy

1936-01-03

2014-03-16

Łapanów

Łapanów




Hlebowicz

Anna

1934-11-12

2004-07-10

Łapanów

Łapanów




Hlebowicz

Jan


1992-04-03

Kraków

Rakowice

VIII

8

29

Hnatowicz

Roman

1931-04-14

2012-03-12

Kraków

Rakowice

LXIV

1

25

Holfeier

Henryk

1924-01-05

2013-04-12

Kraków

Batowice
(Prądnik Cz.)

C-XXXI

7

5

Holfeier

Maria

1924-06-02

2008-09-27

Kraków

Batowice
(Prądnik Cz.)

C-XXXI

7

5

Hudaszek

Andrzej

1943-07-01

2001-10-25

Kraków

Podgórze

V a

1

7

Huget

Bożena

1958-10-26

2014-02-24

Kraków

Rakowice

Bc

płn.

7 (grób Drwota)

Hynek

Janusz

1952-12-18

2011-01-03

Kraków

Batowice
(Prądnik Cz.)

CCVI

płd.

15

Ignacok

Zdzisław

1935-01-22

2006-11-20

Zakopane

ul. Nowotarska




Indyk

Maria

1950-01-24

2006-05-15

Myślenice

Myślenice




Izdebski

Andrzej

1925-11-04

2008-07-29

Kraków

Rakowice

LXXVIII

13

33

Jabłoński

Edward

1943-10-13

2013-03-19

Kraków

Rakowice

L

54

7

Jancarz, ks.

Kazimierz

1947-12-09

1993-03-25

Maków
Podhalański

Maków
Podhalański




Janik

Tadeusz

1920-10-17

1997-04-23

Kraków

Podgórze

IIb

1

21

Jednaka

Teresa

1945-02-12

2008-12-29

Myślenice

ul. Niepodległości

3

1

351a

Jodłowski

Czesław

1934-06-06

2001-03-08

Nowy Targ

Nowy Targ




Joniec

Zygmunt

1916-03-24

2002-01-09

Limanowa

Limanowa




Jungiewicz

Józef

1936-02-07

2015-07-20

Tęgoborze

Tęgoborze




Jurczak

Marian

1955-09-08

2018-03-15

Kraków

Salwator

SC8

5

3

Jurczak

Stefan

1938-11-15

2012-06-02

Kraków

Rakowice
Al. Zasłużonych

LXIX Pas B

1

14

Kahl-Stachniewicz

Romana

1943-02-10

2018-03-15

Kraków

Rakowice

XXXIII

6

12

Kaleciak

Stanisław

1947-11-01

2003-02-13

Bielanka
k. Raby Wyżnej

Bielanka




Karpińczyk

Jerzy

1948-05-11

2005-02-08

Kraków

Grębałów

Pas 5

płn

3

Kisielowski

Andrzej

1952-01-19

2008-06-16

Nawojowa Góra
k. Krzeszowic

Nawojowa Góra




Kołodziejczyk

Lech

1942-05-26

2018-07-18

Kraków

Rakowice

XXVI a

3

14

Kołodziejczyk

Tadeusz

1941-09-23

2013-07-03

Osieczany

Osieczany




Konarski

Leszek

1953-03-09

2017-01-25

Olkusz

Olkusz




Konieczna

Irena

1930-11-28

2011-07-17

Bochnia

ul. Oracka

XXX

7

9

Konieczny, ks.

Stanisław

1939-01-01

1994-11-21

Raciechowice
k. Dobczyc

Raciechowice




Kornaś (ps. Dziki)

Krzysztof

1964-09-29

2008-11-21

Czchów
(pow. Brzesko)

Czchów




Kosiński

Stefan

1905-05-21

1991-03-07

Kraków

Rakowice

Ja

2

12

Kościelniak

Bolesław


2009-09-21

Kraków

Bieżanów




Kotarba

Wojciech

1955-09-29

2009-12-26

Kraków

Salwator

SC4

1

26

Kotarba

Janusz

1950-02-19

2003-03-05

Świątniki Górne

Świątniki Górne




Kowal

Andrzej

1938-04-21

2015-03-12

Kraków

Podgórze

XXXIX

1

1

Kowalik

Zbigniew

1940-05-09

2009-08-10

Kraków

Rakowice

Aa

płn.

8

Kowynia

Bronisław

1940-02-05

2016-01-12

Kraków

Prokocim

VIII

11

7

Kozak

Teresa

1929-01-06

2005-10-22

Kraków

Rakowice

XXVII

10

23

Kozioł

Paweł

1950-11-30

2012-07-08

Bochnia

ul. Oracka

XXXIV

10

3

Kozłowski

Krzysztof

1931-08-18

2013-03-26

Kraków

Salwator

Gamma

1

1

Kramarz

Gerard

1963-10-14







Kremer

Andrzej

1961-08-08

2010-04-10

Kraków

Rakowice
Al. Zasłużonych

LXIX Pas B

1

9

Krężołek

Józef

1947-03-11

2010-01-03

Mogiła

Mogiła

Sektor B

1

1867

Krupiarz

Władysław

1927-01-12

1996-12-26

Kraków

Grębałów

CII

4

5

Krysa

Tadeusz

1934-11-16

1997-04-21

Tarnów

Komunalny
Stary

IX


5

Krzysztofowicz

Anna

1925-01-01

2006-11-16

Kraków

Rakowice

VII

zach.

1

Kubisiowski

Edward

1944-02-03

2011-11-10

Kraków

Podgórze

XXXIV

2

8

Kucharz

Władysław

1940-04-21

1995-03-29

Kraków

Rakowice

Ba

płn

4

Kukla

Wiesław

1945-11-20

2013-10-28

Kraków

Grębałów

CXXVIII

1

9

Kukulski

Lech Bengt

1939-04-01

2008-06-01

Sztokholm
SZWECJA

Sztokholm




Kuleszyński

Cezary

1937-11-27

2011-01-02

Kraków

Grębałów

LXX c

wsch.

13

Kuniński

Miłowit

1946-09-10

2018-06-10

Kraków

Rakowice

XXII b

11

4

Kuratowska

Zofia

1931-07-28

1999-06-08

Warszawa

Wojskowy
na Powązkach

B32

TUJE

1

Kurtyka

Janusz

1960-06-13

2010-04-10

Kraków

Rakowice
Al. Zasłużonych

LXIX Pas B

2

18

Kutyba

Halina

1946-01-18

2014-03-02

Wieliczka

Wieliczka

XI



Kutyba

Janusz

1933-01-29

2006-12-12

Wieliczka

Wieliczka

XI



Laskowski

Roman

1936-02-17

2014-06-21

Kraków

Rakowice
Al. Zasłużonych

LXIX Pas B

1

18

Lewiński

Andrzej

1937-05-27

2011-12-15

Chrzanów

Chrzanów




Lisowski

Włodzimierz

1915-01-01

1982-07-16

Kraków

Podgórze

XXVI

5

23

Luberadzka

Maria Hanna

1942-04-25

2007-02-18

Górzno
k. Garwolina

Górzno




Łoś

Marek

1960-07-01

2012-07-18

Kraków

Wróblowice




Łukawiecka
-Lassota

Żdana

1944-12-05

2010-03-18

Kraków

Rakowice
Al. Zasłużonych

LXIX Pas B

1

8

Łukawski

Włodzimierz

1949-04-24

2004-01-19

Kraków

Prokocim

II

7

1

Łużny

Ryszard

1927-09-10

1998-03-08

Wieliczka

Wieliczka




Łyskawa

Bernard

1927-01-01

1983-05-01

Wrocław

Wrocław




Majdzik

Mieczysław

1929-02-20

2002-09-03

Skawina

Skawina




Mandryk

Józef

1933-05-21

2017-08-23

Kraków

Mogiła




Maranda

Tadeusz

1957-06-11

1997-07-12

Kraków

Pasternik




Marchewczyk

Jacek

1941-01-18

2016-04-13

Kraków

Wola Duchacka

I wschód

1

9

Marianowska

Barbara

1947-05-29

2012-02-09

Kraków

Rakowice Nowy

LXXXII

3

45

Masłowski

Władysław

1933-11-08

1986-04-24

Kraków

Rakowice

Jb

płd-wsch.

narożnik

Mazurkiewicz

Wiesław

1939-04-06

2016-09-12

Kraków

Rakowice

XI a

21

10

Michałowska

Maria

1923-01-07

2015-01-11

Kraków

Salwator

R

4

22

Mielnik

Julian

1929-07-10

1996-03-23

Kraków

Batowice
(Prądnik Cz.)

CCXXIX

1

14

Mienicka-
Kowalik

Liliana

1945

2014-07-22

Kraków

Rakowice

Aa

płn

8

Miodowicz

Konstanty

1951-01-09

2013-08-23

Busko-Zdrój

Busko-Zdrój




Mohl

Jerzy

1928-05-06

2010-05-05

Kraków

Rakowice

XXXVIII

12

7

Mojek

Wacław

1958-11-07

2007-11-26

Tarnów Mościce

Mościce




Molasy

Irena

1947-01-01

2006-09-21

Kraków

Batowice
(Prądnik Cz.)

MUR A

seg.2

10/II

Molczyk

Władysław

1914-04-12

1993-12-30

Wierzchosławice

Wierzchosławice

D5

5

3

Moskwa

Maciej

1950-02-13

2013-06-18

Stadniki

Stadniki




Mroczka

Jerzy

1934-10-14

2005-08-06

Nowy Targ

Nowy Targ




Mucha

Eugeniusz

1927

2012-12-30

Kraków

Grębałów

LXXXIV

1

31

Nadarkiewicz

Lech

1945-07-11

2010-07-23

Zakopane

ul. Nowotarska




Nagielska

Stefania


1999-04-16

Myślenice

ul. Sienkiewicza

2

5

3

Narecki

Andrzej

1945-03-07

2014-04-15

Kraków

Grębałów

XXII

1

1

Nawara

Marek

1956-04-18

2011-05-25

Kraków

Rakowice
Al. Zasłużonych

LXIX Pas C

2

1a

Nesterska

Teresa

1928-10-15

1998-01-31

Kraków

Rakowice

VI

1

6

Niemiec

Barbara

1943-07-13

2014-01-08

Kraków

Rakowice

XIX b

3

9

Niewczas

Bogdan

1946-04-29

2015-11-09

Płock Imielnica

Imielnica




Nitka

Tadeusz

1952-03-25

2016-12-08

Nowy Sącz

Nowy Sącz

50

16

5

Nizioł

Bronisław

1931-04-30

2011-09-28

Kraków

Rakowice

LXXVIII

1

60

Nowosielski

Jerzy

1923-01-07

2011-02-21

Kraków

Rakowice
Al. Zasłużonych

LXIX Pas B

1

12

Oberc

Wojciech

1960-02-11

2012-06-20

Kraków

Batowice
(Prądnik Cz.)

CCXXVII

1

12

Oberc

Maria

1925-01-26

2007-07-17

Kraków

Rakowice Nowy

LXXXIII

10

12

Obtułowicz

Wojciech

1934-02-14

2011-02-12

Kraków

Rakowice
Al. Zasłużonych

LXIX Pas B

1

11

Ochel

Krzysztof

1964-01-08

1997-10-07

Kraków

Grębałów

XCIII

3

9

Okarmus

Józef

1936-03-17

2012-01-01

Kraków

Rakowice

LXXVIII

9

96

Ornawka

Stanisław

1935-07-11

2005-02-25

Machowa

Machowa




Ostrowska
-Jaźwiecka

Jolanta


2007-01-27

Kraków

Rakowice

Pas 67

płn


Ostrowski

Kazimierz

1907-05-29

1999-08-10

Kraków

Rakowice

Pas 67

płn


Pacula

Jan

1941-10-17

2013-12-02

Kraków

Batowice Cm. Par.
Prądnik Czerwony


na zach.

od kapliczki

Palczewski

Stanisław

1935-06-21

2014-09-30

Kraków

Batowice
(Prądnik Cz.)

E-LXII

3

16

Pałka

Stanisław

1940-11-12

2014-12-16

Kraków

Batowice
(Prądnik Cz.)

E-VII

8

9
(Krystyna
Głowacka)

Parzelski

Mikołaj

1943-12-06

2018-04-24

Kraków

Rakowice

XLVII

5

5

Pawlak

Marcin

1950-10-22

2015-01-12

Dobczyce

Dobczyce




Pęgiel

Wojciech

1955-04-01

2005-01-12

Kasina Wielka

Kasina Wielka




Piekarski

Jerzy

1954-01-21

2003-07-30

Kraków

Rakowice Nowy

LXXX

5

17

Piekarz

Tadeusz

1941-10-27

2005-03-01

Kraków

Rakowice
Al. Zasłużonych

LXIX Pas B

2

23

Pilch

Józef

1949-03-06

1994-08-19

Kraków

Rakowice

VIII

wsch.

7

Piotrowicz
-Stokłosa

Monika

1945-01-13

1992-04-12

Kraków

Rakowice

XXII a

11

10

Piszczkiewicz

Szymon

1948-03-01

1999-03-01

Lipnica
Murowana

Lipnica
Murowana




Piwowarski, ks.

Ignacy

1941-08-07

2017-11-01

Bucze
k. Brzeska

Bucze




Postawa

Danuta

1960-01-01

2009-03-02

Kraków

Pychowice

VI

11

16

Potocki

Andrzej

1920-08-25

1995-10-22

Krzeszowice

św. Marcina




Pryga

Marian

1943-06-06

2013-08-13

Niepołomice

Niepołomice




Pszon

Jerzy

1947-07-02

2008-08-24

Kraków

Tyniec




Pszon

Mieczysław

1915-12-23

1995-10-05

Kraków

Tyniec




Puchała

Kazimierz

1940-02-03

2013-11-18

Gruszów

Gruszów




Pura

Janusz

1947-03-01

2011-04-03

Kraków

Batowice
(Prądnik Cz.)

CCCXII

6

17

Rawczyńska

Teresa

1936-10-08

2013-10-19

Kraków

Rakowice

XV a

płd.

9 i 10

Rogatko

Bogdan

1940-05-20

2017-01-30

Kraków

Rakowice

XVIII

6

49

Rojek

Jan

1962-03-17

2011-07-16

Kraków

Rakowice
Al. Zasłużonych

LXIX Pas B

1

13

Rostworowski

Marek

1921-02-22

1996-05-24

Kraków

Salwator

SC13

1

5

Rozmarynowicz

Andrzej

1923-02-04

1999-06-29

Kraków

Rakowice

VII

zach.

grobowiec

Róg

Wiesław

1953-09-28

1994-12-06

Kraków

Rakowice Nowy

LXXXII

4

6

Ruszel

Zdzisław

1930-07-20

2011-06-25

Kraków

Rakowice

VIII

str. płn

11

Rut-Buczyńska

Janina

1926-12-22

2012-08-05

Kraków

Nowy Cmentarz
Żydowski
ul. Miodowa 55




Rybka

Zdzisław

1948-11-21

2009-04-26

Bochnia

ul. Oracka

XXXIV

9

12

Sackiewicz
-Steckiewicz

Włodzimierz

1955-10-13

1987-10-27

Kraków

Rakowice

LVI

40

2

Sadowski

Marian

1926-12-31

2018-07-23

Kraków

Batowice
(Prądnik Cz.)

CCXXIII

płn

1

Sawa

Teodora

1923-03-08

2010-12-30

Kraków

Grębałów

XLIV

wsch.

21

Sawa

Józef

1926-05-19

1987-08-18

Kraków

Grębałów

XLIV

wsch.

21

Sęk

Maria

1920-04-20

1988-10-31

Kraków

Rakowice

D

7

13

Sidzina

Wiesław

1949-01-01

2012-02-16

Morawica

Morawica




Sieja

Witold Jan

1920-12-17

2002-03-10

Żydów
gm. Igołomia

Żydów




Sierotwińska
-Rewicka

Maria

1937-06-12

2011-10-13

Kraków

Rakowice

Ja

10

11, 12

Skalski

Władysław

1941-03-25

2011-08-20

Nowy Targ

Nowy Targ




Skalski

Maciej

1945-02-05

2010-12-23

Kraków

Salwator

SC5

3

13

Skąpska

Barbara

1938-05-03

2015-10-01

Kraków

Rakowice

XXI b

14

8

Skowrońska

Zofia

1931-01-03

2014-05-06

Kraków

Grębałów

LXXX

3

18

Skowroński

Ryszard

1929-05-05

1992-09-23

Kraków

Grębałów

LXXX

3

18

Skrobotowicz

Jacek

1944-04-18

2015-04-22

Kraków

Batowice
(Prądnik Cz.)

A-XI zach.

6

2

Skrzynecki

Piotr

1930-09-12

1997-04-27

Kraków

Rakowice
Al. Zasłużonych

LXIX Pas C

2

4

Słaboń

Józef

1949


Swojczany
(gm. Charsznica)

Swojczany




Słupek

Adam

1946-03-28

2017-08-11

Radziemice
k. Proszowic

Radziemice




Smagur

Ryszard

1954-04-24

1983-05-01

Kraków

Grębałów

XXXIX

9

13

Snop

Jan

1949-06-25

1989-12-31

Kraków

Grębałów

Pas 1

płd

3

Solak

Zbigniew

1953-01-28

2004-11-13

Kraków

Batowice
(Prądnik Cz.)

MUR A

seg.2

27/II

Solecki

Wiesław

1938-01-17

2000-02-21

Nowy Targ

Nowy Targ




Sroka

Józef

1936-01-29

2010-09-30

Kraków

Batowice
(Prądnik Cz.)

CCXLIX

6

8

Sroka

Julian

1933-01-02

2008-02-17

Kraków

Rakowice Nowy

LXXXIX

15

1

Stachowski

Henryk

1922-04-21

2007-06-22

Kraków

Podgórze

XIV a

3

1

Starzyński

Zbigniew

1934-08-10

2012-06-16

Kraków

Rakowice

XIV a

7

4

Stasielak

Tadeusz

1952-01-02

2014-10-07

Kraków

Grębałów

LXXXVI

4

54

Stasik

Ludwik

1955-06-08

1995-05-10

Głowienka

Głowienka




Stokłosa

Maria

1923-03-20

2002-10-05

Kraków

Rakowice

25

wsch.

20 (?)

Stopa

Adam

1936-10-12

2014-12-28

Kraków

Batowice
(Prądnik Cz.)

CCCVII

1

12

Strama

Jan

1924-06-16

2007-06-18

Zakopane

Olcza




Strzałkowska

Irena

1931-12-28

2005-01-30

Prochowice
(Dolnośląskie)

Prochowice




Studziński

Adam,o.

1911-06-02

2008-04-02

Kraków

Rakowice
Al. Zasłużonych

LXIX Pas C

2

5

Suchorowska
-Śliwińska

Danuta

1930-03-31

2011-11-02

Kraków

Rakowice

Aa

2

14

Sudelska

Zofia

1930-05-22

2018-01-31

Tczyca
(gm. Charsznica)

Tczyca




Sułkowski

Antoni

1931-03-18

2004-11-13

Limanowa

Limanowa




Swałtek

Ludwika

1920-03-12

2002-11-24

Kraków

Batowice
(Prądnik Cz.)

CCII

4

14

Swałtek

Tadeusz

1924-01-08

1994-06-18

Kraków

Batowice
(Prądnik Cz.)

CCII

4

14

Sychut

Jerzy

1948-08-06

2017-11-21

Sztokholm
SZWECJA

Sztokholm

rozrzucone na morzu Bałtyk



Szajna

Zenon

1952-01-04

2000-10-21

Nowy Sącz

Nowy Sącz