LISTA PAMIĘCI SOLIDARNOŚCI w MAŁOPOLSCE + podział wg cmentarzy
– stan na wrzesień 2019 [plik Excel]
CMENTARZE - lokalizacja grobów AKCJI ZNICZ – wrzesień 2019 [plik PDF]

Małopolski Szlak „Solidarności” - strona domowa Projektu


 LISTA PAMIĘCI SOLIDARNOŚCI w Małopolsce alfabetyczna - wrzesień 2019 r.


Nazwisko

Imię

Data
urodzenia

Data śmierci

Cmentarz

kwatera
/sektor

rząd

miejsce

Abrahamowicz

Danuta

1937-01-18

1995-03-27

Rakowice Nowy

XCII

płn.

2

Adamska

Krystyna

1935-06-12

2017-11-04

Batowice (Prądnik Cz.)




Adamski

Piotr

1967-03-31

1998-02-23

Maki Czerwone

IX

14

12

Adamus

Wanda

1940-03-02

2018-06-06

Batowice (Prądnik Cz.)

CLXIII

10

16

Ambrozik

Adolf

1939-06-08

2004-06-02

Tarnów Krzyż




Baczyński

Julian

1943-01-29

2014-09-22

Rakowice

XVIII

10

12

Bahr

Antoni

1922-05-30

2010-05-31

Salwator

SC12

4

2

Baluch

Jacek

1940-03-17

2019-07-03

Salwator

H

4

1

Baranek

Tomasz

1958-03-06

2019-09-16

Rakowice Nowy

XCIII

14

20

Bąkowska

Ewa

1962-08-02

2010-04-10

Salwator

SC13

1

53

Bendo

Marek Piotr

1959-01-01

2011-05-01

Rakowice

Pas 100

II

15

Bereś

Jerzy

1930-09-14

2012-12-25

Batowice (Prądnik Cz.)

XI

3

19

Bielecka

Genowefa

1926-03-24

1997-06-01

Bochnia
ul. Oracka

XXIX

2

4

Bielik

Janusz

1957-02-14

1988-01-25

Grębałów

Pas 30

1

2

Blicharz

Jan

1942-12-08

2011-02-06

Batowice (Prądnik Cz.)

CLVI

2

5

Błońska

Teresa

1930-07-27

2002-08-12

Salwator

SC6

9

22

Błoński

Jan

1931-01-15

2009-02-10

Salwator

SC6

9

22

Bodnar

Robert

1967-01-01

2005-11-16

Podgórze

XXI

4

14

Bodziony

Gemma s.

1930

2019-04-03

Nowy Sącz Kolegiata




Bogacz

Ksawery

1948-06-27

2018-05-27

Rakowice

LXXXVIII

10

17

Boroń

Piotr Maria

1955-08-06

2017-12-28

Prokocim

XII

12 od str. Bież.

12

Boruta
-Spiechowicz

Mieczysław, gen.

1894-02-20

1985-10-18

Zakopane
ul. Nowotarska

XII

AB

1

Borzęcki

Andrzej

1932-06-01

2003-10-27

Rakowice

XIV a

3

7

Bożyk

Jerzy

1941-05-07

2019-02-16

Rakowice

IIIB

wsch.

po prawej Malickich

Branicki

Stanisław

1952-01-01

2001-03-29

Łapanów




Bryjak

Joanna

1964-10-28

2011-03-09

Łapanów




Bugajski

Kazimierz

1911-11-04

1991-03-25

Rakowice

XLVI

3

1

Burzyński

Andrzej

1942-03-27

2010-10-11

Rakowice

XXIV b

wsch

6, 7

Bychawski

Eugeniusz

1931-02-23

1984-08-18

Grębałów

XLII

1

4

Caputa

Michał

1927-09-28

2008-09-18

Żywiec




Chodorowicz

Piotr

1954-05-11

2011-10-29

Nowy Targ




Chojnacki, ks.

Adolf

1932-01-04

2001-03-22

Juszczyn




Chrobak

Stanisław

1950-09-24

2006-02-15

Paleśnica (gm. Zakliczyn)




Chwastek

Tadeusz

1945-11-10

2011-01-19

Batowice (Prądnik Cz.)

CCCXII

2

21

Ciesielski

Andrzej

1947-07-07

2013-09-13

Batowice (Prądnik Cz.)

XX

płd.

2

Ciołkiewicz

Wiesław

1945-02-11

2013-06-17

Batowice (Prądnik Cz.)

MUR A

seg.1

20/I

Cyran

Andrzej

1927-07-11

2003-02-01

Farmington USA




Czarniecki

Stanisław

1921-05-06

2013-11-27

Salwator

SC11

8

17

Czechmanowska

Krystyna

1943-08-01

2019-05-03

Rakowice

 XXIX

 8

 22

Czekaj

Kazimierz

1956-12-29

2016-09-09

Salwator

U

2

15

Dadał-Afenda

Emilia

1942-03-20

1985-01-18

Rakowice

Pas 85

zach.

4

Dobrowolska

Teresa

1930-06-26

2017-09-24

Rakowice

VII

6

14

Domagała

Marek

1951-03-27

1988-07-24

Batowice (Prądnik Cz.)

B-XLV

10

7

Drabowska

Janina

1920-01-01

1983-09-01

Grębałów

XLVII

9

9

Duda

Anna

1933-10-29

2019-01-20

Rakowice Nowy

XCIII

11

28

Dudek

Józef

1924-01-06

1986-06-16

Radłów




Dyka

Zbigniew

1928-10-05

2019-04-30

Rakowice

XXVI A

płn.

21

Dyląg

Stanisław
Tadeusz

1943-02-26

1999-10-11

Rakowice Nowy - Wojskowy

3 Woj.

zach.

1

Dziadoń

Jan

1951-12-22

2010-10-24

Rakowice

XI b

wsch.

12

Dzielski

Mirosław

1941-11-14

1989-10-15

Salwator

SC12

3

1

Dzierżanowski

Leszek

1922-08-29

2019-07-27

Rakowice

GD

3

1

Elmer

Stanisław

1939-01-01

2007-03-12

Gorlice




Fenrych

Andrzej

1922-11-07

2008-09-06

Tarnów




Filipowicz

Kornel

1913-10-27

1990-02-28

Salwator

SC9

8

8

Frąś

Tadeusz

1949-06-21

1983-09-07

Zabierzów
Bocheński




Fugiel

Kazimierz

1941-03-30

2007-08-08

Grębałów

CXXX

1

12

Gizbert
-Studnicki

Paweł

1946-01-01

2007-10-31

Rakowice Al. Zasłużonych

LXIX Pas B

2

4

Głazek

Aleksander

1955-04-25

2009-03-06

Rakowice

XVIII

2

20

Głuszak

Józef

1913-10-27

1994-11-23

Koszyce Małe




Godłowski

Kazimierz

1934-12-09

1995-07-09

Rakowice

VII

8

7

Gołębiewski

Alojzy

1927-10-14

1987-03-27

Rakowice Nowy

XCVI

16

6

Gorazd

Anna

1932-03-26

2015-08-12

Bibice k. Węgrzc




Górski

Ludwik

1924-12-21

2012-12-10

Salwator

SC14

1

11

Górski

Rafał

1973-09-22

2010-07-04

Salwator

SC9

13

6

Grabczyk

Franciszek

1936-09-24

2004-02-13

Batowice (Prądnik Cz.)

CCLXXIII

7

10

Grawicz

Paweł

1952-06-12

2001-06-04

Szczawnica
n. Grajcarkiem




Greczek

Urszula Maria

1929-01-02

2015-10-28

Rakowice

XXVI b

17

5

Grela

Aleksander

1926-08-16

2002-08-22

Nowy Sącz

12



Grudziński

Adam

1946-04-15

1982-09-24

Rakowice

Ab

płd.

15

Grzywacz

Zbylut
Franciszek

1939-06-04

2004-07-16

Podgórze

XXI

zach.

45

Hernandez
-Paluch(de)

Maria

1947-02-04

2009-05-22

Kryry (Śl)
Cm. Katolicki, ul. Wyzwolenia




Herzog

Józef

1901-03-16

1983-01-21

Rakowice

U

wsch.

3 od prawej

Hir

Zbigniew

1960-07-18

2016-05-12

Wiśniowa




Hlebowicz

Anna

1934-11-12

2004-07-10

Łapanów




Hlebowicz

Jan


1992-04-03

Rakowice

VIII

8

29

Hlebowicz

Jerzy

1936-01-03

2014-03-16

Łapanów




Hnatowicz

Roman

1931-04-14

2012-03-12

Rakowice

LXIV

1

25

Holfeier

Henryk

1924-01-05

2013-04-12

Batowice (Prądnik Cz.)

C-XXXI

7

5

Holfeier

Maria

1924-06-02

2008-09-27

Batowice (Prądnik Cz.)

C-XXXI

7

5

Hudaszek

Andrzej

1943-07-01

2001-10-25

Podgórze

V a

1

7

Huget

Bożena

1958-10-26

2014-02-24

Rakowice

Bc

płn.

7 (grób Drwota)

Hynek

Janusz

1952-12-18

2011-01-03

Batowice (Prądnik Cz.)

CCVI

płd.

15

Ignacok

Zdzisław

1935-01-22

2006-11-20

Zakopane
ul. Nowotarska




Indyk

Maria

1950-01-24

2006-05-15

Myślenice
ul.Sienkiewicza

7

11

1

Izdebski

Andrzej

1925-11-04

2008-07-29

Rakowice

LXXVIII

13

33

Jabłoński

Edward

1943-10-13

2013-03-19

Rakowice

L

54

7

Jancarz, ks.

Kazimierz

1947-12-09

1993-03-25

Maków
Podhalański




Janik

Tadeusz

1920-10-17

1997-04-23

Podgórze

IIb

1

21

Jednaka

Teresa

1945-02-12

2008-12-29

Myślenice ul. Niepodległości

3

1

351a

Jodłowski

Czesław

1934-06-06

2001-03-08

Nowy Targ




Joniec

Zygmunt

1916-03-24

2002-01-09

Limanowa




Jungiewicz

Józef

1936-02-07

2015-07-20

Tęgoborze




Jurczak

Marian

1955-09-08

2018-03-15

Salwator

SC8

5

3

Jurczak

Stefan

1938-11-15

2012-06-02

Rakowice Al. Zasłużonych

LXIX Pas B

1

14

Kahl-Stachniewicz

Romana

1943-02-10

2018-03-15

Rakowice

XXXIII

6

12

Kaleciak

Stanisław

1947-11-01

2003-02-13

Bielanka k. Raby Wyżnej




Karpińczyk

Jerzy

1948-05-11

2005-02-08

Grębałów

Pas 5

płn

3

Kisielowski

Andrzej

1952-01-19

2008-06-16

Nawojowa Góra k. Krzeszowic




Kleczkowski

Antoni

1922-05-05

2006-01-19

Rakowice

LXIX

Pas B


Kołodziejczyk

Lech

1942-05-26

2018-07-18

Rakowice

XXVI a

3

14

Kołodziejczyk

Tadeusz

1941-09-23

2013-07-03

Osieczany




Konarski

Leszek

1953-03-09

2017-01-25

Olkusz




Konieczna

Irena

1930-11-28

2011-07-17

Bochnia
ul. Oracka

XXX

7

9

Konieczny, ks.

Stanisław

1939-01-01

1994-11-21

Raciechowice k. Dobczyc




Kornaś (ps.Dziki)

Krzysztof

1964-09-29

2008-11-21

Czchów (pow. Brzesko)




Kosiński

Stefan

1905-05-21

1991-03-07

Rakowice

Ja

2

12

Kościelniak

Bolesław

1939-10-06

2009-09-21

Bieżanów,Mała Góra

1

koniec lewego rogu

261

Kotarba

Janusz

1950-02-19

2003-03-05

Świątniki Górne




Kotarba

Wojciech

1955-09-29

2009-12-26

Salwator

SC4

1

26

Kowal

Andrzej

1938-04-21

2015-03-12

Podgórze

XXXIX

1

1

Kowalik

Zbigniew

1940-05-09

2009-08-10

Rakowice

Aa

płn.

8

Kowynia

Bronisław

1940-02-05

2016-01-12

Prokocim

VIII

11

7

Kozak

Teresa

1929-01-06

2005-10-22

Rakowice

XXVII

10

23

Kozioł

Paweł

1950-11-30

2012-07-08

Bochnia
ul. Oracka

XXXIV

10

3

Kozłowski

Krzysztof

1931-08-18

2013-03-26

Salwator

Gamma

1

1

Kramarz

Gerard

1963-10-14






Kremer

Andrzej

1961-08-08

2010-04-10

Rakowice Al. Zasłużonych

LXIX Pas B

1

9

Krężołek

Józef

1947-03-11

2010-01-03

Mogiła

Sektor B

1

1867

Krupiarz

Władysław

1927-01-12

1996-12-26

Grębałów

CII

4

5

Krysa

Tadeusz

1934-11-16

1997-04-21

Tarnów
Komunalny St.

IX


5

Krzysztofowicz

Anna

1925-01-01

2006-11-16

Rakowice

VII

zach.

1

Kubisiowski

Edward

1944-02-03

2011-11-10

Podgórze

XXXIV

2

8

Kucharz

Władysław

1940-04-21

1995-03-29

Rakowice

Ba

płn

4

Kukla

Wiesław

1945-11-20

2013-10-28

Grębałów

CXXVIII

1

9

Kukulski

Lech Bengt

1939-04-01

2008-06-01

Sztokholm SZWECJA




Kuleszyński

Cezary

1937-11-27

2011-01-02

Grębałów

LXX c

wsch.

13

Kuniński

Miłowit

1946-09-10

2018-06-10

Rakowice

XXII B

11

4

Kuratowska

Zofia

1931-07-28

1999-06-08

Warszawa
Wojskowy
na Powązkach

B32

TUJE

1

Kurtyka

Janusz

1960-06-13

2010-04-10

Rakowice Al. Zasłużonych

LXIX Pas B

2

18

Kutyba

Halina

1946-01-18

2014-03-02

Wieliczka

XI



Kutyba

Janusz

1933-01-29

2006-12-12

Wieliczka

XI



Laskowski

Roman

1936-02-17

2014-06-21

Rakowice Al. Zasłużonych

LXIX Pas B

1

18

Lazar

Helena

1943-04-20

2019-06-11

Świętochłowice




Legutko

Tadeusz

1955-02-24

2018-12-31

Batowice (Prądnik Cz.)

A2

4

2

Lewiński

Andrzej

1937-05-27

2011-12-15

Chrzanów




Lisowski

Włodzimierz

1915-01-01

1982-07-16

Podgórze

XXVI

5

23

Luberadzka

Maria Hanna

1942-04-25

2007-02-18

Górzno k. Garwolina




Łoś

Marek

1960-07-01

2012-07-18

Kraków
Wróblowice

k.gł.alei

przed-ostatni

po lewej str.

Łukawiecka
-Lassota

Żdana

1944-12-05

2010-03-18

Rakowice Al. Zasłużonych

LXIX Pas B

1

8

Łukawski

Włodzimierz

1949-04-24

2004-01-19

Prokocim

II

7

1

Łużny

Ryszard

1927-09-10

1998-03-08

Wieliczka




Łyskawa

Bernard

1927-01-01

1983-05-01

Wrocław




Majdzik

Mieczysław

1929-02-20

2002-09-03

Skawina




Mandryk

Józef

1933-05-21

2017-08-23

Kraków
Mogiła




Maranda

Tadeusz

1957-06-11

1997-07-12

Kraków
Pasternik




Marchewczyk

Jacek

1941-01-18

2016-04-13

Wola Duchacka

I wschód

1

9

Marianowska

Barbara

1947-05-29

2012-02-09

Rakowice Nowy

LXXXII

3

45

Masłowski

Władysław

1933-11-08

1986-04-24

Rakowice

Jb

płd-wsch.

narożnik

Mazurkiewicz

Wiesław

1939-04-06

2016-09-12

Rakowice

XI a

21

10

Michałowska

Maria

1923-01-07

2015-01-11

Salwator

R

4

22

Mielnik

Julian

1929-07-10

1996-03-23

Batowice (Prądnik Cz.)

CCXXIX

1

14

Mienicka-
Kowalik

Liliana

1945

2014-07-22

Rakowice

Aa

płn

8

Miodowicz

Konstanty

1951-01-09

2013-08-23

Busko-Zdrój




Mohl

Jerzy

1928-05-06

2010-05-05

Rakowice

XXXVIII

12

7

Mojek

Wacław

1958-11-07

2007-11-26

Tarnów
Mościce




Molasy

Irena

1947-01-01

2006-09-21

Batowice (Prądnik Cz.)

MUR A

seg. 2

10/II

Molczyk

Władysław

1914-04-12

1993-12-30

Wierzchosła-wice

D5

5

3

Moskwa

Maciej

1950-02-13

2013-06-18

Stadniki




Mroczka

Jerzy

1934-10-14

2005-08-06

Nowy Targ




Mucha

Eugeniusz

31.03.1927

2012-12-30

Grębałów

LXXXIV

1

31

Nadarkiewicz

Lech

1945-07-11

2010-07-23

Zakopane
ul. Nowotarska




Nagielska

Stefania


1999-04-16

Myślenice ul. Sienkiewicza

2

5

3

Narecki

Andrzej

1945-03-07

2014-04-15

Grębałów

XXII

1

1

Nawara

Marek

1956-04-18

2011-05-25

Rakowice Al. Zasłużonych

LXIX Pas C

2

1a

Nesterska

Teresa

1928-10-15

1998-01-31

Rakowice

VI

1

6

Niemiec

Barbara

1943-07-13

2014-01-08

Rakowice

XIX b

3

9

Niewczas

Bogdan

1946-04-29

2015-11-09

Płock Imielnica




Nitka

Tadeusz

1952-03-25

2016-12-08

Nowy Sącz

50

16

5

Nizioł

Bronisław

1931-04-30

2011-09-28

Rakowice

LXXVIII

1

60

Nowosielski

Jerzy

1923-01-07

2011-02-21

Rakowice Al. Zasłużonych

LXIX Pas B

1

12

Oberc

Maria

1925-01-26

2007-07-17

Rakowice Nowy

LXXXIII

10

12

Oberc

Wojciech

1960-02-11

2012-06-20

Batowice (Prądnik Cz.)

CCXXVII

1

12

Obtułowicz

Wojciech

1934-02-14

2011-02-12

Rakowice Al. Zasłużonych

LXIX Pas B

1

11

Ochel

Krzysztof

1964-01-08

1997-10-07

Grębałów

XCIII

3

9

Okarmus

Józef

1936-03-17

2012-01-01

Rakowice

LXXVIII

9

96

Olszewski

Jan

1930-08-20

2019-02-07

Warszawa Cm. Powązkowski




Ornawka

Stanisław

1935-07-11

2005-02-25

Machowa (Podkarpackie)




Ostrowska
-Jaźwiecka

Jolanta


2007-01-27

Rakowice

Pas 67

płn


Ostrowski

Kazimierz

1907-05-29

1999-08-10

Rakowice

Pas 67

płn


Pacula

Jan

1941-10-17

2013-12-02

Cm. Par.
Prądnik Czerwony

III

na zach.

od kapliczki

Palczewski

Stanisław

1935-06-21

2014-09-30

Batowice (Prądnik Cz.)

E-LXII

3

16

Pałka

Stanisław

1940-11-12

2014-12-16

Batowice (Prądnik Cz.)

E-VII

8

9 (Krystyna
Głowacka)

Parzelski

Mikołaj

1943-12-06

2018-04-24

Rakowice

XLVII

5

5

Patyk

Stefan

1942-12-03

2019-02-01

Rakowice

LXXV

płn.

16

Pawlak

Marcin

1950-10-22

2015-01-12

Dobczyce




Pęgiel

Wojciech

1955-04-01

2005-01-12

Kasina Wielka




Piekarski

Jerzy

1954-01-21

2003-07-30

Rakowice Nowy

LXXX

5

17

Piekarz

Tadeusz

1941-10-27

2005-03-01

Rakowice Al. Zasłużonych

LXIX Pas B

2

23

Pilch

Józef

1949-03-06

1994-08-19

Rakowice

VIII

wsch.

7

Piotrowicz
-Stokłosa

Monika

1945-01-13

1992-04-12

Rakowice

XXII a

11

10

Piszczkiewicz

Szymon

1948-03-01

1999-03-01

Lipnica
Murowana




Piwowarski, ks.

Ignacy

1941-08-07

2017-11-01

Bucze
k. Brzeska




Postawa

Danuta

1959-12-29

2009-03-02

Pychowice

VI

11

16

Potocki

Andrzej

1920-08-25

1995-10-22

Krzeszowice św. Marcina




Pryga

Marian

1943-06-06

2013-08-13

Niepołomice




Pszon

Jerzy

1947-07-02

2008-08-24

Kraków Tyniec




Pszon

Mieczysław

1915-12-23

1995-10-05

Kraków Tyniec




Puchała

Kazimierz

1940-02-03

2013-11-18

Gruszów




Pura

Janusz

1947-03-01

2011-04-03

Batowice (Prądnik Cz.)

CCCXII

6

17

Rawczyńska

Teresa

1936-10-08

2013-10-19

Rakowice

XV a

płd.

9 i 10

Rogatko

Bogdan

1940-05-20

2017-01-30

Rakowice

XVIII

6

49

Rojek

Jan

1962-03-17

2011-07-16

Rakowice Al. Zasłużonych

LXIX Pas B

1

13

Rostworowski

Marek

1921-02-22

1996-05-24

Salwator

SC13

1

5

Rozmarynowicz

Andrzej

1923-02-04

1999-06-29

Rakowice

VII

zach.

grobowiec

Róg

Wiesław

1953-09-28

1994-12-06

Rakowice Nowy

LXXXII

4

6

Ruszel

Zdzisław

1930-07-20

2011-06-25

Rakowice

VIII

str. płn

11

Ruth-Buczyńska

Janina

1926-12-22

2012-08-05

N. Cmentarz
Żydowski
ul. Miodowa




Rybka

Zdzisław

1948-11-21

2009-04-26

Bochnia
ul. Oracka

XXXIV

9

12

Sackiewicz
-Steckiewicz

Włodzimierz

1955-10-13

1987-10-27

Rakowice

LVI

40

2

Sadowski

Marian

1926-12-31

2018-07-23

Batowice (Prądnik Cz.)

CCXXIII

płn

1

Sawa

Józef

1926-05-19

1987-08-18

Grębałów

XLIV

wsch.

21

Sawa

Teodora

1923-03-08

2010-12-30

Grębałów

XLIV

wsch.

21

Serwan

Ireneusz

1925-10-06

2019-04-01

Rakowice

XII A

1

10

Sęk

Maria

1920-04-20

1988-10-31

Rakowice

D

7

13

Sidzina

Wiesław

1949-01-01

2012-02-16

Morawica




Sieja

Witold Jan

1920-12-17

2002-03-10

Żydów
gm. Igołomia




Sierotwińska
-Rewicka

Maria

1937-06-12

2011-10-13

Rakowice

Ja

10

11, 12

Skalski

Maciej

1945-02-05

2010-12-23

Salwator

SC5

3

13

Skalski

Władysław

1941-03-25

2011-08-20

Nowy Targ




Skąpska

Barbara

1938-05-03

2015-10-01

Rakowice

XXI b

14

8

Skowrońska

Zofia

1931-01-03

2014-05-06

Grębałów

LXXX

3

18

Skowroński

Ryszard

1929-05-05

1992-09-23

Grębałów

LXXX

3

18

Skrobotowicz

Jacek

1944-04-18

2015-04-22

Batowice (Prądnik Cz.)

A-XI zach.

6

2

Skrzynecki

Piotr

1930-09-12

1997-04-27

Rakowice Al. Zasłużonych

LXIX Pas C

2

4

Słaboń

Józef

1949


Swojczany
gm. Charsznica




Słupek

Adam

1946-03-28

2017-08-11

Radziemice




Smagur

Ryszard

1954-04-24

1983-05-01

Grębałów

XXXIX

9

13

Snop

Jan

1949-06-25

1989-12-31

Grębałów

Pas 1

płd

3

Solak

Zbigniew

1953-01-28

2004-11-13

Batowice (Prądnik Cz.)

MUR A

seg.2

27/II

Solecki

Wiesław

1938-01-17

2000-02-21

Nowy Targ




Sroka

Józef

1936-01-29

2010-09-30

Batowice (Prądnik Cz.)

CCXLIX

6

8

Sroka

Julian

1933-01-02

2008-02-17

Rakowice Nowy

LXXXIX

15

1

Stachowski

Henryk

1922-04-21

2007-06-22

Podgórze

XIV a

3

1

Starzyński

Zbigniew

1934-08-10

2012-06-16

Rakowice

XIV a

7

4

Stasielak

Tadeusz

1952-01-02

2014-10-07

Grębałów

LXXXVI

4

54

Stasik

Ludwik

1955-06-08

1995-05-10

Głowienka
gm. Miejsce Piastowe




Stokłosa

Maria

1923-03-20

2002-10-05

Rakowice

25

wsch.

20 (?)

Stopa

Adam

1936-10-12

2014-12-28

Batowice (Prądnik Cz.)

CCCVII

1

12

Strama

Jan

1924-06-16

2007-06-18

Zakopane Olcza




Strzałkowska

Irena

1931-12-28

2005-01-30

Prochowice
(Dolnośl.)




Studziński

Adam,o.

1911-06-02

2008-04-02

Rakowice Al. Zasłużonych

LXIX Pas C

2

5

Suchorowska
-Śliwińska

Danuta

1930-03-31

2011-11-02

Rakowice

Aa

2

14

Sudelska

Zofia

1930-05-22

2018-01-31

Tczyca
gm. Charsznica




Sułkowski

Antoni

1931-03-18

2004-11-13

Limanowa




Swałtek

Ludwika

1920-03-12

2002-11-24

Batowice (Prądnik Cz.)

CCII

4

14

Swałtek

Tadeusz

1924-01-08

1994-06-18

Batowice (Prądnik Cz.)

CCII

4

14

Sychut

Jerzy

1948-08-06

2017-11-21

SZWECJA
rozrzucone na morzu Bałtyk




Szajna

Zenon

1952-01-04

2000-10-21

Nowy Sącz


od ul.
przy 3.

Rejtana bramie

Szczeklik

Andrzej

1938-07-29

2012-02-03

Salwator

X

9

11

Szczepański

Jan Józef

1919-01-12

2003-02-20

Kraków Tyniec




Szczurek

Grażyna

1969-01-01

1990-01-01

Nowy Sącz



3

Szczypczyński

Tadeusz

1953-03-14

2018-01-26

Grębałów

X

5

30

Szendera

Stanisław

1956-06-01

2014-10-26

Mszana Dolna




Szewczyk

Andrzej

1959-07-13

1982-06-08

Grębałów

XXXIX

płd.

9

Szewczyk

Henryk

1960-07-21

2017-04-19

Nowy Sącz

21

1


Szewczyk

Tomasz

1960-07-20

2015-12-23

Rakowice

Rb

6

14

Szkarłat

Zbigniew

1943-05-05

1986-02-09

Nowy Sącz

58

1

15

Szumowski

Maciej

1939-04-18

2004-02-02

Rakowice

XXVIII c

1

36

Szyma

Tadeusz

1942-09-27

2019-04-05

Rakowice

LXXV

28

1 na pasie

Szwed
-Śniadowska

Anna

1955-03-03

2002-01-28

Grębałów

CXXXIV

6

17

Śledziewska

Ewa

1933-05-20

2011-08-11

Rakowice

XXVIII c

2

37

Śliwińska

Urszula

1946-06-10

2002-11-16

Batowice (Prądnik Cz.)

L

1

12

Teliga

Józef,płk

1914-09-09

2007-12-26

Kielce Nowy

1

1

1

Terakowska
-Nowak

Dorota

1938-08-30

2004-01-04

Rakowice

XVIII

wsch.


Tischner,ks.

Józef

1931-03-12

2000-06-28

Łopuszna




Tomaszewski

Jacek

1956-10-14

2007-09-25

Rakowice

Pas 61

płd


Tomsiński

Adolf


1995-10-31

Rakowice

CII

VI

6

Tor

Stanisław

1910-06-19

1981-09-01

Zakopane




Toś

Witold

1957-08-06

1985-08-06

Batowice (Prądnik Cz.)

XVI

zach.

10

Turowicz

Jerzy

1912-12-10

1999-01-27

Kraków Tyniec




Uczkiewicz

Jerzy

1934-04-12

2015-05-29

Bochnia
ul. Oracka

XXXIII

2

1

Vetulani

Jerzy

1936-01-21

2017-04-06

Rakowice Al. Zasłużonych

LXIX Pas B

1

26

Vetulani

Maria

1933-03-20

2017-09-21

Rakowice Al. Zasłużonych

LXIX Pas B

1

26

Wachel

Zdzisław

1932-09-09

1999-06-07

Bochnia
ul. Oracka

XXVIII

Z

27

Wajda

Andrzej

1926-03-06

2016-10-09

Salwator

SC

8

19

Wapiennik

Wanda

1926-09-06

2010-12-27

Salwator

SC11

B

8

Wassus
-Kydryńska

Krystyna

1940-01-14

2012-10-05

Warszawa Bródnowski




Wasylewski

Zygmunt

1942-06-13

2006-07-27

Rakowice

XX

wsch

32, 33

Wersocki

Stanisław
Karol

1960-03-15

1986-02-04

Grębałów

LII

4

7

Winkler

Jacek

1937-07-01

2002-10-12

 Chamonix
FRANCJA




Włosik

Bogdan

1962-07-06

1982-10-13

Grębałów

Pas 25

2

27

Włosik

Julian

1931-01-11

2013-11-21

Grębałów

Pas 25

2

27

Woźniak

Walerian

1927-07-19

2013-01-02

Gorlice




Woźniakowski

Jacek

1920-04-23

2012-11-29

Laski




Wróblewski

Mieczysław

1927-10-17

2003-08-02

Tarnów




Wrześniak

Władysław

1945-11-11

2008-03-31

Batowice (Prądnik Cz.)

E-XXV

1

2

Zacharewicz
-Białowąs

Wanda

1939-11-24

2007-06-18

Grębałów

LIII

III

19

Zborowski

Władysław

1950-06-11

1998-10-31

Grębałów

LXXXII

płd.

44

Zeman

Józef

1932-12-07

2010-11-30

Wadowice




Zengel

Tadeusz

1942-08-01

2015-10-25

Nowy Sącz
ul. Rejtana

42

14

4

Zieliński

Tadeusz

1926-06-19

2003-09-28

Rakowice

XLVII

zach

17

Zientarska

Barbara

1942-03-05

2017-06-28

Rakowice

XXV b

3

24

Zientarska

Maria

1913-08-25

2005-10-12

Rakowice

XXV b

3

24

Zięba

Bogusław

1954

2009-04-03





Żaba

Jacek

1963-09-23

1989-02-25

Grębałów

LXVI

1

11

Żak

Michał

1910-01-01

1994-01-01

Rakowice Nowy




Żebrowski

Jerzy

1937-12-13

1995-12-15

Rakowice Nowy

XCII

2

5

Żelazny

Zdzisław

1932-04-19

2006-10-23

Rakowice

Pas 85

1

4

Żółtek

Stanisław

1943-01-01

2003-05-02

Nowy Targ




Żurek

Michał

1931-09-11

2008-01-31

Batowice (Prądnik Cz.)

E-VII

1

5

Żychowska

Wanda

1932-02-07

2009-12-12

Batowice (Prądnik Cz.)

B8

VI

3