Tworzymy "Listę  LUDZI 4 czerwca"

WSZYSTKIM LUDZIOM 4 CZERWCA, wyrażamy wdzięczność za zaangażowanie, a nade wszystko za pracę jaką ofiarowali społeczeństwu Małopolski, naszej Ojczyźnie. To dzięki tym ludziom, rozpoczął się w naszej Ojczyźnie proces demokratyzacji, a my staliśmy się członkami Społeczeństwa Obywatelskiego. DZIĘKUJEMY ZA WOLNOŚĆ i SOLIDARNOŚĆ.

Poniżej znajduje się lista ponad 2600 osób, które udało się zidentyfikować jako osoby zaangażowane w Wybory ’89, w najróżniejszej formie, począwszy od kandydatów do Sejmu i Senatu, poprzez działaczy Małopolskiego Komitetu Obywatelskiego oraz lokalnych komitetów, osoby kierujące kampanią wyborczą, zajmujące się promocją kandydatów MKO, pracujących w biurze prasowym, w radiu i telewizji, w licznych punktach informacyjnych, organizujących spotkania wyborcze, ludzi kultury użyczających swojego talentu dla promocji naszych kandydatów, wydawców pism, dziennikarzy, fotografów, drukarzy, roznoszących ulotki i materiały, rozlepiających plakaty, wytwórcom materiałów, gadżetów, znaczków, itp. , członków komisji wyborczych i mężów zaufania, ankieterów i analityków, osób które wniosły wpłaty na fundusz wyborczy,oraz tym, którzy zaoferowali pomoc materialną, od papieru na wydawnictwa, poprzez maszyny a nawet samochody, użyczających mieszkań i lokali, ludziom którzy z własnej inicjatywy realizowali najróżniejsze, niekiedy niezwykłe, oryginalne pomysły i innym aktywnym osobom tutaj niewymienionym. Lista zawiera także osoby zaangażowane w Kampanii Konfederacji Polski Niepodległej, która wystawiła własne listy i prowadziła własną kampanię wyborczą, szlachetnie rywalizując z kandydatami Komitetu Obywatelskiego „Solidarność".

Sporządzenie LISTY, było możliwie nade wszystko dzięki listom z 1989 roku, jakie dostarczył Zdzisław Blok, który w tamtym czasie zbierał wolontariuszy gotowych do pracy przy wyborach, także dzięki zdobyciu list osób pracujących w różnych komisjach, zbieraniu wszelkich informacji o ludziach 4 czerwca przez Edwarda Nowaka. Duże wsparcie uzyskaliśmy od wiceprezydenta Bogusława Kośmidera i jego zespołu pracowników, którzy przepisywali nasze listy na formę elektroniczną.

Lista ta jest zupełnie niewystarczająca, bowiem w Małopolsce zaangażowanych było kilkakrotnie więcej osób, którzy wciąż pozostają anonimowi. Bardzo prosimy o sprawdzenie Listy i skorygowanie, poprawienie pisowni nazwisk i imion, a nade wszystko o uzupełnienie. Powstanie w ten sposób unikalna LISTA LUDZI 4 CZERWCA, którą zamieścimy na stronie Sieci Solidarności.


  1. Abdanik-Kozubski Rafał
  2. Abrahamowicz Dasza
  3. Adamczyk Józef
  4. Adamczyk Kazimierz
  5. Adamkiewicz Ewa
  6. Adamowicz Irena
  7. Adamska Danuta
  8. Adamska Krystyna
  9. Adamus Elżbieta
  10. Adamus Wiesław
  11. Afenda Stefan
  12. Alberowa Zofia
  13. Albiński Wojciech
  14. Andrasz Anna
  15. Andrusikiewicz Tomasz
  16. Andruszewicz Janusz
  17. Anielski Rudolf
  18. Antas Jolanta
  19. Antczak Grażyna
  20. Antosiewicz Emilia
  21. Apostolska Helena
  22. Archenbrenner Tadeusz
  23. Arlel Ewa
  24. Armata Jerzy
  25. Augustynek Piotr
  26. Awłas Janina
  27. Ayme-Martin Daria
  28. Ayme-Martin Romuald
  29. Babisz Stanisław
  30. Babulska Lucja
  31. Baca Mirosława
  32. Bachminski Krzysztof
  33. Baczyński Julian
  34. Bać Andrzej
  35. Bad Stefan
  36. Badowski Zbigniew
  37. Badura Wanda
  38. Bahr Antoni
  39. Bahr Małgorzata
  40. Baj Waldemar
  41. Bajer Jaroslaw
  42. Bajołek Andrzej poseł
  43. Baka Maria
  44. Bakalarz Jerzy
  45. Balik Celina
  46. Bałut Alina
  47. Bałycka Urszula
  48. Banaś Janina
  49. Banaś Marian
  50. Banaś Mieczysław
  51. Bandura Rozalia
  52. Bania Urszula
  53. Baran Ewa
  54. Baran Mirosław
  55. Baran Zbigniew
  56. Baranowski Krzysztof
  57. Barańska Marta
  58. Barański Andrzej
  59. Barański Stanisław
  60. Barański Wacław
  61. Barcentewicz Jan
  62. Barciewicz Marian
  63. Barczyk Kazimierz
  64. Bardziel Andrzej
  65. Bardzik Agnieszka
  66. Barlog Bogumiła
  67. Barnowska Alina
  68. Bartkowska Janina
  69. Bartosik Halina
  70. Barwiński Jan
  71. Basista Liliana
  72. Basista Tomasz
  73. Baster Janusz
  74. Basztold Małgorzata
  75. Baś Marian
  76. Baterowicz Anna
  77. Batko Aleksandra
  78. Batko Stanisław
  79. Bauer Elzbieta
  80. Bawolski Witold
  81. Bazawnik Krystyna
  82. Bazińska Aleksandra
  83. Baziński Piotr
  84. Bączek Anna
  85. Bąk Maria
  86. Bec Henryk
  87. Bednarczyk Adam
  88. Bednarczyk Halina
  89. Bednarczyk Leszek
  90. Bednarek Bogusław
  91. Bednarski Janusz
  92. Bednarz Józef
  93. Bednarz Maria
  94. Bednarz Michał ks.
  95. Beiesdorf Krzysztof
  96. Bełżecki Zbigniew
  97. Bem Katarzyna
  98. Bendo Marek
  99. Bentkowska-Klucznik Jadwiga
  100. Berbas Bolesław
  101. Berdychowski Mieczysław
  102. Bereś Jerzy
  103. Bernardy Józef
  104. Białas Andrzej
  105. Białecka Michalina
  106. Białko Andrzej
  107. Białko Kazimierz
  108. Białowąs Zofia
  109. Bidziński Zygmunt
  110. Biedroń Krzysztof
  111. Biedroński Stefan
  112. Biegun Małgorzata
  113. Bielański Adam
  114. Bielański Paweł
  115. Bielawska Stanisława
  116. Bielczyk Urszula
  117. Bielecki Tomasz
  118. Bielski Andrzej
  119. Bieniarz Małgorzata
  120. Bieniek Wacław
  121. Bień Leszek
  122. Bieńkowski Michał
  123. Biera Elzbieta
  124. Bierek Urszula
  125. Biernacka Krystyna
  126. Biernacka Małgorzata
  127. Bigaj Teresa
  128. Bigała Teofil
  129. Bik Antoni
  130. Bik Danuta
  131. Bilińska Barbara
  132. Bilny Bogusław
  133. Bińczycki Jerzy,
  134. Birczyński Artur
  135. Birczyński Jerzy
  136. Bisztyga Halina
  137. Bizoń Piotr
  138. Blok Zdzisław
  139. Błasik Danuta
  140. Błaszczyk Stefan
  141. Błaszkiewicz Teresa
  142. Błocki Zbigniew
  143. Błoński Jan
  144. Bobela Józef
  145. Bobińska Teresa
  146. Bobiński Piotr
  147. Bobiński Witold
  148. Bobula Włodzimierz
  149. Bobulska Irena
  150. Bocheńska-Seweryn Maria
  151. Bocheński Jacek
  152. Bocian Ryszard
  153. Bodzek Jaroslaw
  154. Bodziony Jakub
  155. Bogacz Mirosława
  156. Bogal Edward
  157. Bogdal Eugeniusz
  158. Bogucki Wacław
  159. Bogunia Marek
  160. Böhm Aleksander
  161. Boisse (de) Stefan
  162. Bolaszewska Jadwiga
  163. Bonarek Roman
  164. Bonenberg Krystyna
  165. Boni Danuta
  166. Boniar Zbigniew
  167. Borejczuk Roman
  168. Borek Eugenia
  169. Boroń Anna
  170. Boroń Jacek
  171. Borowiec Halina
  172. Borucki Tadeusz
  173. Boryczko Hanna
  174. Boryczko Józef
  175. Borys Józef
  176. Borzęcki Andrzej
  177. Bożek Jan
  178. Bożyk Piotr
  179. Bralczyk Karolak
  180. Brancewicz Henryk
  181. Braś Aleksander
  182. Brniak Jerzy
  183. Brodzka Ryszarda
  184. Bronarska Marta
  185. Broniewski Tadeusz
  186. Browiec Paweł
  187. Bruzda Marta
  188. Bryk Wojciech
  189. Brykowicz Katarzyna
  190. Bryzek Władysłąw
  191. Brzezińska Elzbieta
  192. Brzezowski Sławomir
  193. Brzozowska Reiter Danuta
  194. Brzozowski Jan
  195. Brzozowski Jerzy
  196. Brzozowski Joachim
  197. Bubak Zygmunt
  198. Bubula Barbara
  199. Buczkowski Andrzej
  200. Buczyński Eugeniusz
  201. Buda Jadwiga
  202. Budys Jan
  203. Budziaszek Stefan
  204. Budzioch Janusz
  205. Budzisz Krzyżanowska Teresa
  206. Budziszewska Boguslawa
  207. Budzyń Lurska Kazimiera
  208. Bufnal Fryderyk
  209. Bugajski Kazimierz
  210. Bujak Jan
  211. Bukład Ewa
  212. Bukowski Jerzy
  213. Bulanda Franciszek
  214. Bułat Marian
  215. Burek Maria
  216. Buryta Jerzy
  217. Burzawa Halina
  218. Burzyński Andrzej
  219. Buta Beata
  220. Bylińska Barbara
  221. Bystrzonowski Janusz
  222. Bystrzyca Helena
  223. Bzowska Magdalena
  224. Cabaj Czesław
  225. Capiński Leszek
  226. Capula Krystyna
  227. Cebulak Elżbieta
  228. Celejewski Józef
  229. Celewski Józef
  230. Cenckiewicz Janusz
  231. Cenckiewicz Renata
  232. Cendrowska Teresa
  233. Ceptura Halina
  234. Chacher Waldemar
  235. Chalam Marek
  236. Chalupczak Witold
  237. Chawiński Maciej
  238. Cherian Stanisław
  239. Chlipalski Tadeusz
  240. Chłap Zbigniew
  241. Chmiel Bożena
  242. Chmielewska Hebda Małgorzata
  243. Chmielewska Mirosława
  244. Chmielewski Stanisław
  245. Chmielowska Krystyna
  246. Chochoł Marek
  247. Chodacki Lech
  248. Chodorowska Halina
  249. Cholewa Kazimierz
  250. Cholewicz Andrzej
  251. Cholewka Marek
  252. Chołda Wojciech
  253. Chorąży Lesław
  254. Chorezel Urszula
  255. Chrabota Bogusław
  256. Chrobak Stanisław - senator
  257. Chronowski Jerzy
  258. Chrostek Maj Jan
  259. Chrzanowska Elżbieta
  260. Chrząszcz Kazimierz
  261. Chrząszcz Maria
  262. Chrząszcz Piotr
  263. Chrząszcz Teodor
  264. Chudoba Krzysztof
  265. Chwastek Bolesław
  266. Chyliński Zygmunt
  267. Chytra Halina
  268. Cichecka Halina
  269. Cichecka Jusińska Iwona
  270. Cichocki Wiesław
  271. Cichocki Zbigniew
  272. Cichoń Barbara
  273. Cichoń Stanisław
  274. Cichy Leszek
  275. Ciecierska Teresa
  276. Ciećkiewicz Halina
  277. Ciećkiewicz Jan
  278. Cielinska Maria
  279. Ciepły Władysław
  280. Cierniak Zofia
  281. Ciesielski Jan
  282. Ciesielski Roman - senator
  283. Cieśla Krzysztof
  284. Cieślik Karol
  285. Cieślik Ryszard
  286. Cimera Kinga
  287. Ciołkiewicz Wiesław
  288. Cisek Wacław
  289. Cisek Wacław
  290. Cisowski Zbigniew
  291. Citkowska Elzbieta
  292. Cuchecka Barbara
  293. Curlej Janusz
  294. Cwiżewicz Małgorzata
  295. Cwiżewicz Zbigniew
  296. Cymerman Pioitr
  297. Cywirski Józef
  298. Czaczus Adam
  299. Czaja Hanna
  300. Czajecka Bogusława
  301. Czajkowska Liliana
  302. Czałczyńska Barbara
  303. Czapczyk Elzbieta
  304. Czapkiewicz Andrzej
  305. Czaplicka Anna
  306. Czapliński Stefan
  307. Czapska Janina
  308. Czarnecka Joanna
  309. Czarnecka Such Ewa
  310. Czarnecka Zuzanna
  311. Czarnecki Adam
  312. Czarnecki Piotr
  313. Czarnecki Stanisław
  314. Czarniecka Krystyna
  315. Czarnik Halina
  316. Czarski Piotr
  317. Czech Teresa
  318. Czech Zbigniew
  319. Czekaj Jacek
  320. Czepiel Piotr,
  321. Czepiel Stefan
  322. Czernecka Zofia
  323. Czernicka Lucyna
  324. Czernicka Maria
  325. Czerniecki Stanisław
  326. Czerski Marek
  327. Czerwińska Barbara
  328. Czerwiński Fryderyk
  329. Czuba Krzysztof
  330. Czuj Łukasz
  331. Czujowa Maria
  332. Czyczuła Włodzimierz
  333. Czyczuło Andrzej
  334. Czyncel Mariusz
  335. Czyż Elżbieta
  336. Czyż Piotr
  337. Czyż Waldemar
  338. Ćwiąkalski Zbigniew
  339. Ćwiklinski Zbigniew
  340. Ćwikła Edward
  341. Ćwiżewicz Małgorzata
  342. Ćwiżewicz Zbigniew
  343. Dadak Zbigniew
  344. Dańko Andrzej
  345. Daszkiewicz Maria
  346. Dawidowicz Antoni L.
  347. Dąbek Adam
  348. Dąbrowska Małgorzata
  349. Dąbrowski Kazimierz
  350. Dąbrowski Michał
  351. Dąmbska -Śmiałowska Elżbieta
  352. Dembowski Sławomir
  353. Demianiuk Artur
  354. Demianowska Alina
  355. Derdas Jacek
  356. Dereń Marek
  357. Derkowska Alicja
  358. Derkowski Gabriel
  359. Dębicka Katarzyna
  360. Dębiński Jerzy
  361. Dębski Andrzej
  362. Dieduszynka Maria
  363. Długosz Marian
  364. Dobrowolska Teresa
  365. Dobrzycki Jan
  366. Dodak Maria
  367. Dohnal Barbara
  368. Domagała Iwona
  369. Domagała Tadeusz
  370. Domańska Grażyna
  371. Domaszewicz Roman
  372. Domin Tadeusz
  373. Domino Zbigniew
  374. Dorawska Krystyna
  375. Dorawski Tadeusz
  376. Downar Antoni
  377. Drabczyński Stanisław
  378. Drabuk Ludwik
  379. Dragan Stanisław
  380. Drela Zbigniew poseł
  381. Drelinkiewicz Alicja
  382. Dresicik Jan
  383. Dresnik Grażyna
  384. Drewniak Kaczmarczyk Doro
  385. Drobnica Jerzy
  386. Drożdż Grzegorz
  387. Dubert Franciszek
  388. Dubińska-Jachymczak Maria
  389. Duda Grzegorz
  390. Duda Jadwiga
  391. Dudała Piotr
  392. Dudek Barbara
  393. Dudek Magdalena
  394. Dufrat Władysława
  395. Dulak Józef
  396. Dulczewski Jacek
  397. Dunin Amelia
  398. Dura Kazimierz
  399. Dura Maria
  400. Durzyńska Beata
  401. Dus Władysław
  402. Duska Joanna
  403. Duszyńska Dorota
  404. Dutkiewicz Krystyna
  405. Dyba Tadeusz
  406. Dybowska Zofia
  407. Dyka Zbigniew
  408. Dylowicz Jacek
  409. Dymek Anna
  410. Dymek Jerzy
  411. Dyszy Mieczysław
  412. Dziadoń Jan
  413. Dziadowiec Stanisław
  414. Dziekan Jerzy
  415. Dziekan Stanisław
  416. Dzielski Mirosław
  417. Dzierzak Mieczysław
  418. Dzierżanowski Leszek
  419. Dziewański Janusz
  420. Dziewońska Danuta
  421. Dziewońska Krystyna
  422. Dziewońska Maria
  423. Dziewoński Janusz
  424. Dzifiźniewicz
  425. Dziuba Marian
  426. Dziura Wanda
  427. Dziura Witold
  428. Dźwigał Bogdan
  429. Elektrowicz Leszek
  430. Elster Janusz
  431. Ewy Bożena
  432. Faber Maciej
  433. Fabicka Teresa
  434. Falniowska Anna
  435. Faryaszewska Gabriela
  436. Fedorowicz Jerzy
  437. Feliks Wojciech
  438. Fenrych Andrzej - senator
  439. Ferczyk Leokadia
  440. Ferczyk P.
  441. Ferczyk Zbigniew
  442. Feret Anna
  443. Fiałkiewicz Ludwika
  444. Fiałkowski Krzysztof
  445. Fiertak Maria
  446. Fig Bogusław
  447. Figiel Antoni
  448. Figura Elżbieta
  449. Fijak Maciej
  450. Fijak Maciej
  451. Fijak Zbigniew
  452. Filar Bogdan
  453. Filewicz Antonii
  454. Filipowicz Aleksander
  455. Filipowicz Joanna,
  456. Filipowicz Kornel
  457. Filipowicz Maria
  458. Filipowicz Maria Katarzyna
  459. Filipowski Krzysztof
  460. Filun Janina
  461. Findysz Łukasz
  462. Firlej Konrad
  463. Fischer Anna
  464. Fischer Ewa
  465. Fischinger Barbara
  466. FischingerAndrzej
  467. Fistek Mieczysław
  468. Fitta Czeslawa
  469. Flisak Krystyna
  470. Florek Witold
  471. Floskow Andrzej
  472. Folcik Henryk
  473. Forebska Elżbieta
  474. Forma Lucyna
  475. Forsztega Ryszard
  476. Fotomorecki Stanislaw
  477. Francuz Tomasz
  478. Franczyk Jan
  479. Franczyk Marceli
  480. Frankiewicz Kazimierz
  481. Frazik Wojciech
  482. Fricze Jan
  483. Friedberg Janusz
  484. Frog Jan
  485. Frotecki Andrzej
  486. Fryc Ludwik
  487. Frydrych Marek
  488. Fryś Agnieszka
  489. Fudza Erwin
  490. Fugiel Piotr
  491. Fuksa Maria
  492. Fuksa Stanislaw
  493. Fuliński Andrzej
  494. Fulro Iwona
  495. Fundament Eugeniusz
  496. Furmanik Maria
  497. Fyda Danuta
  498. Fydrych Marek
  499. Gaberle Andrzej
  500. Gabryś Malina
  501. Gabzdyl Mirosław
  502. Gac Stanisław
  503. Gac Zofia
  504. Gacek Andrzej
  505. Gadek Artur
  506. Gadomska-Nakoneczna Maria
  507. Gadowski Witold
  508. Gaj Andrzej
  509. Gaj Bożena
  510. Gajda Barbara
  511. Gajdziński Jerzy
  512. Gala Barbara
  513. Galant Jacek
  514. Galicka Zofia
  515. Galos Andrzej
  516. Gałęziarka Barbara
  517. Gałuszka Paweł
  518. Ganko Marta
  519. Garapich Michał
  520. Garbacik Teresa
  521. Garpiel Joanna
  522. Gasiński Marek
  523. Gaszewski Józef
  524. Gasztold Małgorzata
  525. Gaślewicz Andrzej
  526. Gawarecki Wojciech
  527. Gawęda Adam
  528. Gawin Andrzej
  529. Gawin Bogumił
  530. Gawlikowski Maciej
  531. Gaworska Beata
  532. Gawrońska Beata
  533. Gawroński Krzysztof
  534. Gawryla Edmund
  535. Gazda Andrzej
  536. Gąsior Wanda
  537. Gąsior Zofia
  538. Gąsiorowska Maria
  539. Gąsowski Tomasz
  540. Gegoraszczuk Ewa
  541. Geissler Małgorzta
  542. Gerll Bohdan
  543. Gerll Jadwiga
  544. Geyer Ryszard
  545. Gębski Jan
  546. Gibadło Bronisław
  547. Gierczak Jolanta
  548. Gil Mieczysław - poseł
  549. Ginter Bolesław
  550. Gisztowt Jolanta
  551. Gitis Witold
  552. Gitys Anna
  553. Giza Marek
  554. Globa Adam
  555. Globisz Krzysztof
  556. Glogier
  557. Głogowska Edyta
  558. Głowacz Lucjan
  559. Głowniak Anna
  560. Gmys Jan
  561. Gniadek Anna
  562. Gnoińska Alicja
  563. Gnowski Zbigniew
  564. Gocał Ewa
  565. Godlewska Małgorzata
  566. Godlewska Marta
  567. Godlewski Stanisław
  568. Godula Róża
  569. Godynia Teresa
  570. Goe Bogdan
  571. Gofron Piotr
  572. Golański Ryszard
  573. Golczewska Irena
  574. Goldgart
  575. Golec Joanna
  576. Goliński Jan
  577. Gołański Ryszard
  578. Gołaś Andrzej
  579. Gołaś Jerzy
  580. Gołąb Katarzyna
  581. Gołębiowska Janina
  582. Gomola Helena
  583. Gorbiel Adam
  584. Gordziałkowski Jan
  585. Gorgoń Kazimierz
  586. Görlich Krzysztof
  587. Goroziałkowski Jan
  588. Gorson Kazimierz
  589. Gorzecki Tadeusz
  590. Gorzyna Zofia
  591. Gospodarczyk Małgorzata
  592. Gostyński Stanisław
  593. Gostyński-Jakuszewska
  594. Gościej Janina
  595. Gozdek Ryszard
  596. Góra Józefa
  597. Góra Kornel
  598. Góral Stanisław
  599. Górka Zbigniew
  600. Górska Agnieszka
  601. Górska Barbara
  602. Górska Iwona
  603. Górski Bogdan
  604. Górski Ludwik
  605. Grabczyk Franciszek
  606. Grabowska Irena
  607. Grabowski Andrzej
  608. Grabowski Tomasz
  609. Grabski Marek
  610. Graczyk Roman,
  611. Grad Stanislaw
  612. Gradowicz Barbara
  613. Grajcarek Anna
  614. Gramatyka Jan
  615. Graś Paweł
  616. Greda Jarosław
  617. Grega Wojciech
  618. Greger Maria
  619. Gregoraszczuk Ewa
  620. Greka Jerzy
  621. Grel Jadwiga
  622. Grela Jaskowska Janina
  623. Grela Jerzy
  624. Grell Bogdan
  625. Grochola Julian
  626. Grocki Edward
  627. Grodniewicz Władysław
  628. Grodowicz Barbara
  629. Grodzka Ewa
  630. Grohs Ewa
  631. Gromes Danuta
  632. Grot Adam
  633. Grotowska Barbara
  634. Grotowska Barbara,
  635. Grubiel Andrzej
  636. Gruca Anna
  637. Gruszczyńska Maria
  638. Gruszczyńska Urszula
  639. Gruszecki Donat
  640. Gruszecki Witold
  641. Gryboś Ryszard
  642. Gryglewski Ryszard
  643. Grzebiela Czesław
  644. Grzesiak Katarzyna
  645. Grzeszczyk Marian
  646. Grześniak Zofia
  647. Grzęda Anna
  648. Grzybowska Wanda
  649. Grzywna Teresa
  650. Gumińska Maria
  651. Gunkiewicz Leszek
  652. Gurgul
  653. Gut Barbara
  654. Gut Jan
  655. Gut Stanislaw
  656. Guzek Łukasz
  657. Haber Halina
  658. Haj Ewa
  659. Hajdarowicz Grzegorz
  660. Hajduga Barbara
  661. Hajduk Agnieszka
  662. Hajduk Elżbieta
  663. Hajduk Krystyna
  664. Hajduk Stanisław
  665. Hajto Ewa
  666. Halicz Tadeusz
  667. Halkowski Henryk
  668. Hanausek Stanisław
  669. Handzlik Stanisław
  670. Hankus Mieczyslaw
  671. Hanusiak Stanisław
  672. Haraf Andrzej
  673. Harasimowicz Mateusz
  674. Hasior Celina
  675. Hejda Magdalena
  676. Helczyńska Maria
  677. Henke Jolanta
  678. Hennel Franciszek
  679. Hennelowa Józefa - posłanka
  680. Herczyński Tadeusz
  681. Herdegen Andrzej
  682. Herdegen Anna
  683. Herzog Aleksander
  684. Hlawaty Marta
  685. Hoffmann Ewa
  686. Holcer Maciej
  687. Holda Adam
  688. Holender Janusz
  689. Hołownia Władysław
  690. Hołubowicz Ryszard
  691. Hołyńska Barbara
  692. Honowska Maria
  693. Hopkowicz Marian
  694. Horodyski Tadeusz
  695. HóL Marian
  696. Hrabia Felicjan
  697. Hryszkiewicz Jan
  698. Huk Maria
  699. Huk Tadeusz
  700. Hussakowski Władysław
  701. Hyra Bogumiła
  702. Idzik Stefan
  703. Iedo Maria
  704. Ignatowicz Teresa
  705. Indyk Maria
  706. Irzyk Józef
  707. Iw(i)ańska Aniceta
  708. Iwasik Miłosz
  709. Izdebski Andrzej
  710. Izdebski Edward
  711. Jabłonka Albina
  712. Jabłonka Teresa
  713. Jabłoński Franciszek
  714. Jach Tadeusz
  715. Jackowska Katarzyna
  716. Jackowska Olga (Kora)
  717. Jadowska Barczyk Anna
  718. Jagiełło Adam
  719. Jagła Stefan
  720. Jagocha Artur
  721. Jaicha Anna
  722. Jajeśnica Władysław
  723. Jajte Pachota Jerzy
  724. Jakubiec M.
  725. Jakusiec Malgorzata
  726. Jamborska Józefa
  727. Jamrozik Atilla Leszek
  728. Jamska Hanna
  729. Janczura Agata
  730. Janczy Stanisław
  731. Janczyk Anna
  732. Janeczek Włodzimierz
  733. Jania Adam
  734. Janicki Artur
  735. Janiec Jacek
  736. Janiec Małgorzata
  737. Janik Albin
  738. Janik Józef
  739. Janik Tadeusz
  740. Janiszewska Anna
  741. Janiszewski Zygmunt
  742. Jankowska Danuta
  743. Jankowski Zdzisław
  744. Jankowski, Stanisław M.
  745. Janowiec Tomasz
  746. Jantos Małgorzata
  747. Janus Wiesław
  748. Januszewski Stanislaw
  749. Januszkiewicz Tomasz
  750. Jański Andrzej
  751. Jardanek Marta
  752. Jarecka Jadwiga
  753. Jarek Tomasz
  754. Jarosławski Maria
  755. Jarosz Adam
  756. Jarosz Jerzy
  757. Jarosz Piotr
  758. Jarosz Teresa
  759. Jaroszyńska Janina
  760. Jaroszyńska Monika
  761. Jasicka Irena
  762. Jasieńska Ewa
  763. Jasiński Antoni
  764. Jaskowski Andrzej
  765. Jastrzębski Roman
  766. Jaśkiewicz Obydzinska
  767. Jawczyk Roman
  768. Jawień Jakub
  769. Jawor Andrzej
  770. Jaworska Anna
  771. Jaworska Lucylla
  772. Jaworski Janusz
  773. Jaworski Józef
  774. Jaworski Zbigniew
  775. Jednaka, Teresa
  776. Jedwaby Barbara
  777. Jeleń Eugeniusz
  778. Jenschine Jadwiga
  779. Jerschina Jan
  780. Jesionka Maria
  781. Jewuła Jan
  782. Jeziorny Lech
  783. Jędras Maria
  784. Jędrzejowski Piotr
  785. Jończyk Andrzej
  786. Jordan Maria
  787. Józefczyk Stanisław
  788. Jucha Jan
  789. Juchnowicz Stanisław
  790. Juchowska Ewa
  791. Juda Antoni
  792. Jungiewicz Józef - poseł
  793. Jurasz Tadeusz
  794. Jurczak Stefan
  795. Jurczyk Katarzyna
  796. Jurga Włodzimierz
  797. Jurkiewicz Beata
  798. Jurkowski Jerzy
  799. Juszczyk Antoni
  800. Juszczyk Hanna
  801. Juszczyk Teofil
  802. Juszczyk Wiesław
  803. Kabat Leslaw
  804. Kaczanowski Adam
  805. Kaczmarczyk Jacek
  806. Kaczmarczyk Józef
  807. Kaczmarski Andrzej
  808. Kaczor Kazimierz
  809. Kaczor Wladyslaw
  810. Kaczorowska Anna
  811. Kaczorowska Rita
  812. Kaczorowski Wiesław
  813. Kahl Krystyna
  814. Kalarus Tomasz
  815. Kalemba Roman
  816. Kaleta Jerzy
  817. Kalęda P.
  818. Kalicka Agnieszka
  819. Kalista Elzbieta
  820. Kalmus Aleksander
  821. Kalwa Zbigniew
  822. Kałuża Jarosław
  823. Kamińska Anna
  824. Kamińska Maria
  825. Kanaus Katarzyna
  826. Kanciurek Adam
  827. Kania Maria
  828. Kania Michal
  829. Kantor Bogusław
  830. Kański Bogdan
  831. Kapanowska Krystyna
  832. Kapotka Andrzej
  833. Karbowniczek Henryk
  834. Karkowski Adam
  835. Karnata Wiesław
  836. Karocki Andrzej
  837. Karolczyk Kostuch Stanislawa
  838. Karolczyk Zofia
  839. Karus Stanisław
  840. Karwalsz Anna
  841. Karwowski Krzysztof
  842. Karwowski Zbigniew
  843. Karzerzowski Kazimierz
  844. Kasprzak Mieczysław,
  845. Kasprzyk Adam
  846. Kasprzyk Krzysztof
  847. Kasza Marcin
  848. Kaszuba Stefan
  849. Kawaler Józef
  850. Kawalska Ewa
  851. Kawecka Maria
  852. Kawęcki Ryszard,
  853. Kazewska Teresa
  854. Kazimierczak Antonina
  855. Kazmierczak Roza
  856. Kądziela Małgorzata
  857. Keandur Anna
  858. Kędra Krystyna
  859. Kędziołka Jan
  860. Kędziora Mieczysław
  861. Kępińska Barbara
  862. Kępiński Zygmunt
  863. Kiełbikowski Władysław
  864. Kiełkowicz Jerzy
  865. Kieta Małgorztaa
  866. Kijania Bogumił
  867. Kijowska Krystyna
  868. Kirsek Stanisław
  869. Kiryk Janina
  870. Kisiel Lesław
  871. Kisiel Wanda
  872. Kisielewicz Danuta
  873. Kisielewski Bogdan
  874. Kisielewski Kazimierz
  875. Kisielewski Piotr
  876. Kiślewicz Tomasz
  877. Klapa Aniela
  878. Kleczkowski Piotr
  879. Kleszczyńska Barbara
  880. Kleszok Alicja
  881. Klewczyc Lech
  882. Klewżyc Lech
  883. Klęsk Romana
  884. Klich Bogdan
  885. Klich Jacek
  886. Klima Jan
  887. Klimek Kazimierz
  888. Klinger Magdalena
  889. Klisiewicz Wiesław
  890. Klossow-Samkowa Barbara
  891. Kluz Franciszek
  892. Klweska Zofia
  893. Kłaput Anna
  894. Kłeczek Eugeniusz
  895. Kłeczek Marta
  896. Kłoczowski Jan Andrzej OP
  897. Kłyś Andrzej
  898. Kmieć Stanisława
  899. Kmita Andrzej
  900. Knapczyk Eugeniusz
  901. Knapikowa Marta
  902. Knaus Jan
  903. Knaus Katarzyna
  904. Knurowski Włodzimierz
  905. Kobos Artur
  906. Kobos Stanisława
  907. Kochan Ryszard
  908. Kochanowska Irena
  909. Kochenek Marcin
  910. Kociel Wacław
  911. Koeller Teresa
  912. Kois Wiesław
  913. Koj Aleksander
  914. Kokesz Irena
  915. Kokusita Tomasz
  916. Kolasa Anna
  917. Kolba Grzegorz
  918. Kolber Stanisław
  919. Kolbian Jolanta
  920. Kolbiarz Jolanta
  921. Koldan Leopold
  922. Kolenda Katarzyna
  923. Kolenda Zygmunt
  924. Kolińska Maria
  925. Kołaczyk Tadeusz
  926. Kołas Marek
  927. Kołłątaj Bogusław
  928. Kołodziej Halina
  929. Kołodziej Ryszard
  930. Kołodziej Stanislaw
  931. Kołodziejczyk Maciej
  932. Komenda Marek
  933. Komorowska Halina
  934. Komorowski Andrzej
  935. Komykowski Stanisław
  936. Konieczna Genowefa
  937. Konieczny Krzysztof
  938. Konieczny Mieczysław
  939. Konieczny Tadeusz
  940. Konieczny Zygmunt
  941. Konik Roman
  942. Konik Tadeusz
  943. Kononowicz Tadeusz
  944. Konopka Aldona
  945. Konopka Genowefa
  946. Konopka Roman
  947. Kopczyński Janusz
  948. Kopecka Alina
  949. Kopecka Barbara
  950. Kopeć Anna
  951. Kopijka Tadeusz
  952. Kopiński Piotr
  953. Korbas Jacek
  954. Korbut Artur
  955. Korcela Janina
  956. Korczowska Zofia
  957. Kordylewska Zofia
  958. Kornaś Stanisław
  959. Kornecki Mikołaj
  960. Kornecki Ryszard
  961. Korsa Rafał
  962. Korusiewicz Adam
  963. Korytowski Adam
  964. Korzec Jolanta
  965. Korzeniak Irena
  966. Korzeniowska Alina
  967. Korzeniowski Sławomir
  968. Kosakowska Urszula
  969. Kosch Jan
  970. Kosch Stanisław
  971. Kosek Jan
  972. Kosek Tadeusz
  973. Kosek Wanda
  974. Kosela Józef
  975. Kosiek Anna
  976. Kosikiewicz Stanislaw
  977. Kosiniak Jakub
  978. Kosior Bolesław
  979. Kossakowska-Kowalska Urszula,
  980. Kostrzewa Jarosław
  981. Kostrzewa Wanda
  982. Kosuch Antoni
  983. Kościelniak Bolesław
  984. Kościelniak Maciej
  985. Kościelniak Pawel
  986. Kośmider Bogusław
  987. Kośmider Janina
  988. Kot Maria
  989. Kotas Marek
  990. Kotlarski Leszek
  991. Kotowska Maria
  992. Kowal Henryk
  993. Kowalczyk Bolesław
  994. Kowalczyk Janina
  995. Kowalczyk Janusz R.
  996. Kowalczyk Jolanta
  997. Kowalczyk Józef
  998. Kowalczyk Stefan
  999. Kowalczyńska Ewa
  1000. Kowalczyński Mieczysław
  1001. Kowalik Jerzy
  1002. Kowalik Kazimiera
  1003. Kowalska Anna
  1004. Kowalska Antonina
  1005. Kowalska Barbara
  1006. Kowalska Ewa
  1007. Kowalska Wanda
  1008. Kowalski Bogdan
  1009. Kowalski Grzegorz
  1010. Kowalski Jan
  1011. Kowalski Kazimierz
  1012. Kowalski Piotr
  1013. Kowalski Tomasz
  1014. Kowynia Bronisław
  1015. Kozaczkiewicz Krzysztof
  1016. Kozak Barbara
  1017. Kozak Danuta
  1018. Kozak Stanisław
  1019. Kozakiewicz Paweł
  1020. Kozera Teresa
  1021. Kozieł Anna
  1022. Kozień Maria
  1023. Kozień Wiesław
  1024. Kozioł Jan
  1025. Koziorowska Teresa
  1026. Koziura Witold
  1027. Kozłowska Elżbieta
  1028. Kozłowski Krzysztof senator
  1029. Kozłowski Maciej
  1030. Kozłowski Wacław
  1031. Koźlak Elzbieta
  1032. Kracik Stanisław
  1033. Krajewska Barbara
  1034. Krajewska Ewa
  1035. Krajewska Helena
  1036. Krajewska Marta
  1037. Krakowski Maciej
  1038. Krakowski Władysław
  1039. Kramarczyk Józef
  1040. Kramarczyk Maciej
  1041. Kramarz Henryka
  1042. Krański Jan
  1043. Krasnodębski Karol - poseł
  1044. Krasnowolski Bogusław
  1045. Krasny Witold
  1046. Krasoń Janusz
  1047. Krasoń Magdalena
  1048. Krawczuk Stefan
  1049. Krawczyk Adam
  1050. Krawczyk Bogdan
  1051. Krawczyk Jan
  1052. Krawczyk Janusz
  1053. Krawica Teresa
  1054. Krawiec Halina
  1055. Krążek Rafał
  1056. Kremel Adam
  1057. Kremer Małgorzata
  1058. Krewer Malgorzata
  1059. Krężołek Józef
  1060. Krobicki Marek
  1061. Krodzyński Stanisław
  1062. Król Piotr
  1063. Królik Beata
  1064. Królik Ineza
  1065. Królikowski Andrzej
  1066. Kruczata Eustachy
  1067. Kruk Janusz
  1068. Krupa Anna
  1069. Krupska Daniela
  1070. Kruszczyński Tadeusz
  1071. Krynicka Maria
  1072. Krypiak Urszula
  1073. Krysa Jerzy
  1074. Krzyrzański Marcin
  1075. Krzysztofiak Czesław
  1076. Krzysztofowicz Anna
  1077. Krzysztofowicz Ewa
  1078. Krzysztoń Danuta
  1079. Krzywobłocka Halina
  1080. Krzywoń Jerzy
  1081. Krzywoń Roman
  1082. Krzywoń Walter
  1083. Krzyworzecka Anna
  1084. Krzyżanowski Krzysztof
  1085. Krzyżanowski Wojciech
  1086. Krzyżański Tadeusz
  1087. Krzyżniak Janusz
  1088. Książyński Krzysztof
  1089. Ktys Zbigniew (może Tys ?)
  1090. Kubala Tadeusz
  1091. Kubaszkiewicz Irena
  1092. Kubicz Robert
  1093. Kubik Andrzej
  1094. Kubisiowska Katarzyna
  1095. Kubisiowski Edward
  1096. Kucharczyk Ewa
  1097. Kucharczyk Jerzy
  1098. Kuchmacz Marek
  1099. Kuciel Radosława
  1100. Kuczek Ryszard
  1101. Kuczyńska Barbara
  1102. Kuczyński-Rokosz Gniewomir
  1103. Kuczyński-Rokosz Ireneusz
  1104. Kudziel(w)ka Stanisław
  1105. Kufrej Stanisław
  1106. Kuglan Paweł
  1107. Kuhny Artur
  1108. Kukulska Ewa
  1109. Kula Jarosław
  1110. Kula Paweł
  1111. Kulas Ewa
  1112. Kulas Jan
  1113. Kulesza Krzysztof
  1114. Kulesza Leszek
  1115. Kuleszyński Cezary
  1116. Kulig Daniel
  1117. Kuliga Edward
  1118. Kulij Edward
  1119. Kulikowski Jerzy
  1120. Kulisiewicz Marta
  1121. Kulon Irena
  1122. Kułajowicz Wiesław
  1123. Kunachowicz Anna
  1124. Kupiec Anna
  1125. Kur Marek
  1126. Kuraszkiewicz Irena
  1127. Kuratowska Zofia -senator
  1128. Kurban Wit
  1129. Kurek Andrzej
  1130. Kurek Anna
  1131. Kurek Jerzy
  1132. Kurek Paweł
  1133. Kurek Stefan
  1134. Kurek Zdzisław
  1135. Kurfinska Winiarska Maria
  1136. Kurkiewicz Jolanta
  1137. Kurlej Tadeusz
  1138. Kurleto Witold
  1139. Kurowski Mariusz
  1140. Kursa Lucyna
  1141. Kuryło Roman
  1142. Kurzydło Barbara
  1143. Kusina Anna
  1144. Kusior Edward
  1145. Kusita Tomasz
  1146. Kuś Adam
  1147. Kuś Zofia
  1148. Kuta Stanisław
  1149. Kutyba Janusz
  1150. Kuzaj Leszek
  1151. Kuźniak Roman
  1152. Kuźniar Grażyna
  1153. Kwalkosz Anna
  1154. Kwarciak Antoni
  1155. Kwaśniewski Tadeusz
  1156. Kwaśny Stanisław
  1157. Kwatus Liwiusz
  1158. Kwiatek Ryszard
  1159. Kwiatkowska Ala
  1160. Kwiatkowska Teresa
  1161. Kwiatkowski Stanisław
  1162. Kwiecień Leszek
  1163. Kwiecień Zbigniew
  1164. Kwiecińska Marta
  1165. Kwiek Julian
  1166. Kwietniowski Stanisław
  1167. Laba Paweł
  1168. Labiś Walerian
  1169. Lackowski Jerzy
  1170. Laskowska Barbara
  1171. Laskowska Janina
  1172. Laskowska Maria
  1173. Lasota Danuta
  1174. Lassota Józef
  1175. Latała Anna
  1176. Latka Kazimierz
  1177. Latowska Iwona
  1178. Latyński Andrzej
  1179. Lazar Helena
  1180. Lazur Bogdan
  1181. Lebiest Ryszard
  1182. Lech Antoni
  1183. Lech Elżbieta
  1184. Leckowicz Pawel
  1185. Ledwoś Maria
  1186. Legutko Beata
  1187. Lehman Jerzy
  1188. Lemanek Majka
  1189. Lempart Robert
  1190. Lenda Andrzej
  1191. Lepiarz Stanisław
  1192. Lerka Anna
  1193. Lesisz Stefan
  1194. Lesiuk Piotr
  1195. Leski Stanisław
  1196. Leszok Alicja
  1197. Leśniak Barbara
  1198. Leśniak Dariusz
  1199. Leśniak Ryszard
  1200. Leśniak Teresa
  1201. Leśniowski Przemysław
  1202. Lewandowska Dorota
  1203. Lewandowska Ida
  1204. Lewicki Adam
  1205. Lewicki Grzegorz
  1206. Ligęza Lidia
  1207. Limanowska Cecylia
  1208. Lipiarz Anita
  1209. Lipińska Elzbieta
  1210. Lipińska Janina
  1211. Lipińska Maria
  1212. Lipiński Janusz
  1213. Lipowska Barbara
  1214. Lipowska Teutsch Anna
  1215. Lis Antoni
  1216. Lis Władysław
  1217. Lisak Andrzej
  1218. Lisak Krzysztof
  1219. Lisek Aleksander
  1220. Lisiak Janusz
  1221. Lisiewicz Edward
  1222. Lisiński Marek
  1223. Lisowska Danuta
  1224. Lisowski Andrzej
  1225. Liszka Lucyna
  1226. Litewka Aleksander
  1227. Litwa Anna
  1228. Lorek Anna
  1229. Lorentowicz Krzysztof
  1230. Loster Ewa
  1231. Lubas-Bartoszyńska Regina
  1232. Lubowiecka Teresa
  1233. Luciński Eugeniusz
  1234. Luciński Eugeniusz,
  1235. Ludwig Janusz
  1236. Lupa Janusz
  1237. Luty Franciszek
  1238. Łabądż Mieczysław
  1239. Łabędzia Krystyna
  1240. Łabuś Mieczysław
  1241. Łabuz Stefan
  1242. Łach Czesława
  1243. Łada-Gonowska Alina
  1244. Łagan Zbigniew
  1245. Łakomy Stanisław
  1246. Łansie Elzbieta
  1247. Łapaj Marek
  1248. Łaptaś Andrzej
  1249. Łasut Maria
  1250. Łasut Marian
  1251. Łata Krzysztof
  1252. Łazarska Irena
  1253. Łazarski Eustachy
  1254. Łażewski Piotr
  1255. Łącka Ewa
  1256. Łączna Halina
  1257. Łenyk Zygmunt
  1258. Łodzińska Zofia
  1259. Łomnicki Edward ks.
  1260. Łopatka Andrzej
  1261. Łosiowski Wojciech
  1262. Łowczyńska Ewa
  1263. Łucka-Małysik Wanda
  1264. Łukasik Leszek
  1265. Łukaszewska Wiesława
  1266. Łukaszewski Jacek
  1267. Łukomska Małgorzata
  1268. Łukowicz Kazimierz
  1269. Łukowiecka Wanda
  1270. Łysoń Zdzisław
  1271. Macek Włodzimierz
  1272. Mach Katarzyna
  1273. Mach Maciej
  1274. Machalica Zbigniew
  1275. Machaliński Andrzej
  1276. Machowski Andrzej
  1277. Machowski Tadeusz
  1278. Maciejewska Aleksandra
  1279. Maciejowski Jerzy
  1280. Maciołek Wieslaw
  1281. Maćkowska Elżbieta
  1282. Maćkowski Paweł
  1283. Madej Alina
  1284. Madej Zbigniew
  1285. Maderak Bozena
  1286. Madoń January
  1287. Madras Andrzej
  1288. Madyda Leon
  1289. Magdoń Wojciech
  1290. Maj Danuta
  1291. Maj Malgorzata
  1292. Majcher Mieczysław
  1293. Majchrzak Zbigniew
  1294. Majda Anna
  1295. Majewska Małgorzata
  1296. Majewska Maria Teresa
  1297. Majewski Paweł
  1298. Majka Małgorzata
  1299. Makiełło-Jarża Grażyna
  1300. Makula Anna
  1301. Malarz Adam
  1302. Malarz Roman
  1303. Malawski Andrzej
  1304. Malec Edward
  1305. Malec Jerzy
  1306. Malec Przemysław
  1307. Maleszka Lesław
  1308. Malicki Stefan
  1309. Malik Małgorzata
  1310. Malik Tadeusz
  1311. Malinowska Wanda
  1312. Maliszewska Anna
  1313. Maliszewska Magdalena
  1314. Mała Krystyna
  1315. Małecka Barbara
  1316. Małecka Elżbieta
  1317. Małecki Henryk
  1318. Małkiewicz Jan
  1319. Małysa Andrzej
  1320. Małysiak Stanisław ks.
  1321. Mamak Jerzy
  1322. Mamak Kazimiera
  1323. Mamica Maria
  1324. Mamoń Ewa
  1325. Mamro Maciej
  1326. Mamul Jacek
  1327. Manterys Elzbieta
  1328. Maranda Stanisław
  1329. Marcak Hanna
  1330. Marcak Jan
  1331. Marcak Maria
  1332. Marchaj Adam
  1333. Marchewczyk Jacek
  1334. Marchewczyk Wojciech
  1335. Marcieszyn Grażyna
  1336. Marcinkiewicz Ewa
  1337. Marcinkiewicz Stanisław
  1338. Marcinkowska Irena
  1339. Marcinkowska Jolanta
  1340. Marczyk Halina
  1341. Marczyńska Izabela
  1342. Maria Kurpińska- Winiarska
  1343. Markiewicz Anna
  1344. Markiewicz Wiaterek Ewa
  1345. Markow Dominik
  1346. Markowski Stanisław
  1347. Marlewicz Ewa
  1348. Marnyk Halina
  1349. Marsy Stefan
  1350. Marszal Barbara
  1351. Marszalik Janusz
  1352. Martini Malgorzata
  1353. Martowski Zbigniew
  1354. Martyna Jadwiga
  1355. Martynuska Andrzej
  1356. Maryjowska Danuta
  1357. Maryniak Zenon
  1358. Masłowski Ryszard
  1359. Massak Zdzisław
  1360. Maślanka Anna
  1361. Maślanka Władysław
  1362. Matera Ireneusz
  1363. Materna Romuald
  1364. Matusik Elżbieta
  1365. Matusik Stanisław
  1366. Matusz Tadeusz
  1367. Matuszewska Boguslawa
  1368. Matuszewski Jan
  1369. Mayer Jerzy
  1370. Mazanek Anna
  1371. Mazgaj Andrzej
  1372. Mazoń Cecylia
  1373. Mazoń Stanisław
  1374. Mazurkiewicz Włodzimierz
  1375. Mąka Eugeniusz,
  1376. Mąka Krystyna
  1377. Melzacka Mirosława
  1378. Merynda Anna
  1379. Metel Wiktor
  1380. Meus Marek
  1381. Meysztowicz Albina
  1382. Mękarska Barbara
  1383. Michalczak Józef
  1384. Michalewski Krzysztof
  1385. Michalik Józef
  1386. Michalik Leszek
  1387. Michalik Maria
  1388. Michalska Barbara
  1389. Michalska Zofia
  1390. Michalski Maciej
  1391. Michałek Małgorzata
  1392. Michałek Wioletta
  1393. Michałowska Danuta
  1394. Michno Marek
  1395. Michońska Sołtys Anna
  1396. Miechowicz Ewa
  1397. Mielnik Julian
  1398. Mietelski Jan
  1399. Migas Jan
  1400. Mikiewicz Bronisław
  1401. Mikiewicz Michał
  1402. Miklasz Jolanta
  1403. Mikołajczyk Zygmunt
  1404. Mikołajuk Urszula
  1405. Mikretyński Piotr
  1406. Miksztal Zbigniew
  1407. Mikuliszyn Jadwiga
  1408. Mikułowski Pomorski Jerzy
  1409. Milewska Anna
  1410. Milewski Zdobysław
  1411. Miller Janusz
  1412. Miller Jerzy
  1413. Milowska Helena
  1414. Miłkowski Stanisław
  1415. Mirek Paweł
  1416. Mirek Ryszard
  1417. Mirek Zbyszek
  1418. Mirek-Mikuła Barbara
  1419. Misiak Andrzej
  1420. Misiak Stanisław
  1421. Misiak Zdzisław
  1422. Misiura Jan
  1423. Miska Jadwiga
  1424. Miszta Andrzej
  1425. Miś Stanisław
  1426. Miśkiewicz Barbara
  1427. Mitana Mieczysław
  1428. Mizgalewicz Maciej
  1429. Mleczko Andrzej
  1430. Młechowicz Ewa
  1431. Młodnicki Piotr
  1432. Młynarczyk Maciej
  1433. Moczulski Leszek
  1434. Mokry Włodzimierz - poseł
  1435. Mol Marian
  1436. Mon Maria
  1437. Mondalski Kazimierz
  1438. Morawiec-Węgrzyn Elżbieta
  1439. Morga Rafał
  1440. Moroniewicz Maria
  1441. Morstin Ewa
  1442. Moryl Janina
  1443. Mosio Daniel
  1444. Moskal Kazimierz
  1445. Moskala Jan
  1446. Motyka Jan
  1447. Mroczka Jerzy
  1448. Mroczko Ewelina
  1449. Mrowiec Halina
  1450. Mrowiec Teresa
  1451. Mrożek Czeslawa
  1452. Mróz Alicja
  1453. Mróz Marian
  1454. Mrugacz Paweł
  1455. Mściwulska Krystyna
  1456. Mucha Roman
  1457. Mulewicz Jacek
  1458. Musiał Lucyna
  1459. Musiał Ryszard
  1460. Musielak Anna
  1461. Muszyńska Danuta
  1462. Muszyński Witold
  1463. Muzyk Ryszard
  1464. Mydłowiecki Andrzej
  1465. Myłło Anna
  1466. Mytkoś Jan
  1467. Nabielec Lilla
  1468. Nadolny Czesław
  1469. Najder Fryderyk
  1470. Nalepa Adam
  1471. Należny Tadeusz
  1472. Nartowska Ewa
  1473. Nartowski Zbigniew
  1474. Nawałka Ewa
  1475. Nawrocka Janina
  1476. Nazim Artur
  1477. Neszczyński Jarosław
  1478. Nęcka Edward
  1479. Nieć Joanna
  1480. Niedora Józefa
  1481. Niedźwiedzka Józefa
  1482. Nielubowicz Marianna
  1483. Niemczyk Elżbieta
  1484. Niemczyński Czesław
  1485. Niemiec Barbara
  1486. Niewalda Waldemar
  1487. Niewczas Halina
  1488. Niewodniczański Jerzy
  1489. Nikiel Tadeusz
  1490. Nitecki Piotr
  1491. Nitka Tadeusz
  1492. Niźnikiewicz Jacek
  1493. Niżegorodcew Anna
  1494. Nogieć Aleksander
  1495. Nosal Małgorzata
  1496. Nosek Paulina
  1497. Nosiadek Janusz
  1498. Nowacka Beata
  1499. Nowacki Stanisław
  1500. Nowak Andrzej
  1501. Nowak Czesław
  1502. Nowak Dorota
  1503. Nowak Edward poseł
  1504. Nowak Ewa
  1505. Nowak Janina
  1506. Nowak Jerzy
  1507. Nowak Krystyna
  1508. Nowak Magdalena
  1509. Nowak Maria
  1510. Nowakowski Andrzej
  1511. Nowicka Alina
  1512. Nowicka Elżbieta
  1513. Nowicka Genowefa
  1514. Nowicki Wiktor
  1515. Noworyta Tadeusz
  1516. Nurkowski Kazimierz
  1517. Nyczyk Maria
  1518. Nyżek Barbara
  1519. Obal Maciej
  1520. Obidowicz Andrzej
  1521. Obiorek Tomasz
  1522. Obydziński Witold
  1523. Ochyra Ryszard
  1524. Odrzywolska Stanisława
  1525. Odrzywolski Stanisław
  1526. Ogarek Antoni
  1527. Ogonowska Kinga
  1528. Ogorzały Jerzy
  1529. Ojbryl Antoni
  1530. Okoń Tomasz
  1531. Okoński Jan
  1532. Olbrycht Jacek
  1533. Olech Andrzej
  1534. Olejarka Janusz
  1535. Olejniczak Jerzy
  1536. Olejnik Andrzej
  1537. Olesiak Andrzej
  1538. Olesiak Krystyna
  1539. Oleś A.
  1540. Oleś Bożena
  1541. Oleś Tadeusz
  1542. Olko Bożena
  1543. Olkuśnik Ludomir
  1544. Olszewska Izabela
  1545. Olszewski Kazimierz
  1546. Olszowska Halina
  1547. Olszowski Mieczysław
  1548. Oniszczuk Mirosław
  1549. Opach Lucyna
  1550. Opiło Henryk
  1551. Opioła Zdzisław
  1552. Opiychal Mieczysław
  1553. Oprych Aniela
  1554. Oprychał Wojciech
  1555. Oracz Jerzy
  1556. Orkisz Janusz
  1557. Orman Mieczysław
  1558. Ornakowski Jan
  1559. Ornawka Stanisław
  1560. Orszula Michał
  1561. Orszulak Maria
  1562. Orwid Maria
  1563. Orzechowska Barbara
  1564. Orzechowski Emil
  1565. Orzeł Jerzy - poseł
  1566. Osiadły Maria
  1567. Osiewalski Jacek
  1568. Osłow Michał
  1569. Osowska Beata
  1570. Ossowska Krystyna
  1571. Ostachowicz Jerzy
  1572. Ostafin Marek
  1573. Osterwa-Czekaj Maria
  1574. Ostojska Irena
  1575. Otalega Jolanta
  1576. Otmianowska Katarzyna
  1577. Otwinowska Katarzyna
  1578. Owca Stanisław
  1579. Owczarek Dariusz
  1580. Owczarek Edward
  1581. Owczarek Krzysztof
  1582. Owsiak Janusz
  1583. Ozaist Barbara
  1584. Pacanowski Igor
  1585. Pachura Mieczysław
  1586. Pacuła Marek
  1587. Pająk Jolanta
  1588. Pajdak Jacek
  1589. Pajor Adam
  1590. Pakoński Krzysztof
  1591. Palecki Mariusz
  1592. Paliś Andrzej
  1593. Palko Zygmunt
  1594. Palkowska Krystyna
  1595. Palowska Zofia
  1596. Paluch Barbara
  1597. Paluch Ewa
  1598. Paluch Jan
  1599. Palusiński Józef
  1600. Palusiński Stefan
  1601. Palusiński Zbigniew
  1602. Pałka Emilia
  1603. Pałka Iwona
  1604. Pałka T.
  1605. Pamuła Marian
  1606. Papierz Zbigniew
  1607. Papierzowa Anna
  1608. Paradowski Zbigniew
  1609. Parasiewicz-Kaczmarska J.
  1610. Partacz Jan
  1611. Partyka Franciszek
  1612. Paruch Benedykt
  1613. Patka Iwona
  1614. Patuła Urszula
  1615. Paulo Andrzej
  1616. Pawelec Aldona
  1617. Pawica Monika
  1618. Pawlaś-Forys Ewa
  1619. Pawlicki Robert
  1620. Pawlik Krzysztof
  1621. Pawlikowska Anna
  1622. Pawluś Barbara
  1623. Pawłowska Bilska
  1624. Pawłowska Jadwiga
  1625. Pawłowski Krzysztof - senator
  1626. Pazura Maria
  1627. Paździora Jan
  1628. Pączek Rafał
  1629. Pączek Zbigniew
  1630. Pelczar Andrzej
  1631. Penc Wiesław
  1632. Permus Adam
  1633. Permus Andrzej
  1634. Perzyński Jerzy
  1635. Peszek Jan
  1636. Petrus Jerzy
  1637. Pęczalska Maria
  1638. Pfisterer Małgorzata
  1639. Piastucha Bożena
  1640. Piątkowska Joanna
  1641. Piątkowski Andrzej
  1642. Pieczka Helena
  1643. Pieczkowska Zofia
  1644. Piekarska Barbara
  1645. Piekarski Bogusław
  1646. Piekarz Jerzy
  1647. Piekarz Tadeusz
  1648. Pieniążek Jolanta
  1649. Pierewicz Lucjan
  1650. Piersciński Andrzej
  1651. Pierzanowska Alina
  1652. Pieśniewski Jacek
  1653. Pietrus Włodzimierz
  1654. Pietruszewski
  1655. Pietrzak Jerzy
  1656. Pietrzycha Ewa
  1657. Pietrzyk Barbara
  1658. Pietrzyk Krystyna
  1659. Pietrzyk Krzysztof
  1660. Piksa Władysław
  1661. Pikulicki Tadeusz
  1662. Pilawa Anna
  1663. Pilawa Malgorzata
  1664. Pilch Antoni
  1665. Pilichowska Bogdana
  1666. Piotrowska Krystyna
  1667. Piotrowski Andrzej
  1668. Piotrowski Krzysztof
  1669. Piórecka Maria
  1670. Piórko Barbara
  1671. Pirkl Irena
  1672. Pirowski Zenon
  1673. Piszczkiewicz Czesław
  1674. Piszczkiewicz Maria
  1675. Piwowarczyk Kazimierz
  1676. Piwowarska Elżbieta
  1677. Plastucka Bożena
  1678. Plaszczewska Białek Zofia
  1679. Plata Jan
  1680. Plonowski Szczepan
  1681. Ploskoń Andrzej
  1682. Plucińska Jadwiga
  1683. Płastucka Bożena
  1684. Płatek Stanislaw
  1685. Płaza Jacek
  1686. Płażek Stefan
  1687. Płodzień Andrzej
  1688. Płodzień Teresa
  1689. Płoszaj Janusz
  1690. Pociask Zbigniew
  1691. Pocielej Artur
  1692. Podolec Barbara
  1693. Podolec Jerzy
  1694. Podoska Teresa
  1695. Podzwan Henryk
  1696. Pogon Zygmunt
  1697. Polaczek Ewa
  1698. Polaczek Wojciech
  1699. Polony Anna
  1700. Polonyi Jerzy
  1701. Poniedziałek Marek
  1702. Popławski Lesław
  1703. Popławski Lucjan
  1704. Poraszka Włodzimierz
  1705. Porębska Wanda
  1706. Porębski Czesław
  1707. Postawka Ryszard
  1708. Potaczek Danuta
  1709. Potasz Jarosław
  1710. Potocki Andrzej
  1711. Potocki Antoni
  1712. Poźniak Marcin
  1713. Poźniak Maria
  1714. Poźniczek Joanna
  1715. Pożawski Seweryn
  1716. Półtawska Wanda
  1717. Prager Adam
  1718. Prażuch Wojciech
  1719. Procyk Iwona
  1720. Proczek Jerzy
  1721. Prokop Jan
  1722. Prokopowicz Wawrzyniec
  1723. Pruszczyńska Anna
  1724. Pruszyńska Anna
  1725. Prystaj Andrzej
  1726. Przełomiec Maria
  1727. Przetacznik Jan
  1728. Przewdzieda Maria
  1729. Przygoda Anna
  1730. Przygoda Zbigniew
  1731. Przyłuska Zofia
  1732. Przytuła Janina
  1733. Przywara Anna
  1734. Przywara Artur
  1735. Psuj Sławomir
  1736. Ptak Wiesław
  1737. Ptasiński Leszek
  1738. Ptyś Andrzej
  1739. Puch Andrzej
  1740. Pulczyński Jerzy
  1741. Purol Krystyna
  1742. Puzon Maria
  1743. Pyrczak Ewa
  1744. Pysz Stanisław
  1745. Pytlak Wojciech
  1746. Pytlarz Stanisław
  1747. Rabsztyn Kazimierz
  1748. Rachwalska Małgorzata
  1749. Rachwalski Andrzej
  1750. Rachwał Barbara
  1751. Radwan Stanisław
  1752. Radwański Andrzej
  1753. Radwański J.
  1754. Radzikowska Janina
  1755. Radzikowska Kerc
  1756. Radzikowska Zofia
  1757. Radzikowski Jan
  1758. Radziwiłowicz Jerzy
  1759. Rakoczy Stanisław
  1760. Rasińska Agnieszka
  1761. Rataj Witold
  1762. Ratajczak Józef
  1763. Ratomski Jerzy
  1764. Raźna Jadwiga
  1765. Rączka Anna
  1766. Reczek Jan
  1767. Reczek Wacław
  1768. Reczyński Witold
  1769. Regnowska Zofia
  1770. Reinfuss Robert
  1771. Reisenkampf Wanda
  1772. Reutt Barabara
  1773. Reutt Walerian
  1774. Rey Paweł
  1775. Rędzi Jan
  1776. Rieger Wojciech
  1777. Ring Andrzej
  1778. Ringer Zbigniew
  1779. Robak Barbara
  1780. Robak Jadwiga
  1781. Robak Tadeusz
  1782. Rodziński Stanisław
  1783. Roganowicz Eugeniusz
  1784. Rogatko Bogdan
  1785. Rogowski Jan
  1786. Rogóż Jan
  1787. Rojkowska Halina
  1788. Rokita Eugeniusz
  1789. Rokita Jan Maria poseł
  1790. Rokosz-Kuczyński Gniewomir
  1791. Rokoszowa Jolanta
  1792. Roliński Adam
  1793. Roliński Andrzej
  1794. Romaniec Wojciech
  1795. Romanowska Marta
  1796. Romanowski Andrzej
  1797. Ronikier Jerzy
  1798. Rosa Piotr
  1799. Rostworowski Emanuel
  1800. Rostworowski Marek
  1801. Roszek Halina
  1802. Roś Bolesław
  1803. Rośniak Marek
  1804. Rotkel Wanda
  1805. Rozciszewska Janina
  1806. Rozkrut Zbigniew
  1807. Rozkrutowa Bogumiła
  1808. Rozmarynowicz Andrzej - senator
  1809. Rozwoda Wojciech
  1810. Rożdżyński Jerzy
  1811. Róg Anna
  1812. Róg Julian
  1813. Róg Robert
  1814. Róg Wiesława
  1815. Różańska Ewa
  1816. Różycki Jerzy
  1817. Ruchlewicz Krystyna
  1818. Rudek Paweł
  1819. Rudkowski Tadeusz
  1820. Rudnicki Andrzej
  1821. Rudziński Ryszard
  1822. Ruebesenbauer Ewa
  1823. Rumian Janusz
  1824. Rumińska Maria
  1825. Rup Adam
  1826. Rupczak Krystyna
  1827. Rusek Helena
  1828. Rusek Jolanta
  1829. Rusiecki J.
  1830. Rusin Marian
  1831. Rusińska Agnieszka
  1832. Ruszkiewicz Robert
  1833. Rusznica Jan - poseł
  1834. Rużan Marta
  1835. Rybarska Janina
  1836. Rybarski Tadeusz
  1837. Rybicki Krzysztof
  1838. Rycyk Wojciech
  1839. Rydlowa Maria
  1840. Rydzik Władysław
  1841. Rygulski Wojciech
  1842. Rynkiewicz Józef
  1843. Rynkiewicz Krystyna
  1844. Rysiewicz Barbara
  1845. Rysiewicz Ryszard
  1846. Rysz Józef
  1847. Ryś Jerzy
  1848. Rzechak Karol
  1849. Rzegocka Maria
  1850. Rzepecka Maria
  1851. Rzepecka Władysława
  1852. Rzeźnik Grażyna
  1853. Rzeźwicki Mieczysław
  1854. Sabuda Paweł
  1855. Sacha Jan
  1856. Sadecki Jerzy
  1857. Sado-Zdanowska Jadwiga
  1858. Sadzikowski Władysław
  1859. Sak Włodzimierz
  1860. Salamonowicz Lech
  1861. Salawa Kazimierz
  1862. Samborska Aneta
  1863. Samson Romuald
  1864. Sanetra Jerzy
  1865. Saran Kazimierz
  1866. Sarnecki Paweł
  1867. Saroziek Marek
  1868. Sas Zubrzycka Radoslawa
  1869. Saska Zbigniew
  1870. Saski Antoni
  1871. Sąsiadek Stanisław
  1872. Sąsiadek Urszula
  1873. Schiller Danuta
  1874. Schmager Jan
  1875. Schoen Tomasz
  1876. Scholz Robert
  1877. Schrott
  1878. Scieśińska Ewa
  1879. Scisłowicz Irena
  1880. Semlak Aleksander
  1881. Sendor Rozalia
  1882. Sendorek Kazimierz
  1883. Sepak Jolanta
  1884. Sepioł Janusz
  1885. Serafin Anna
  1886. Serafin Eugeniusz
  1887. Serczyk Kazimierz
  1888. Seredecki Jan
  1889. Seremet Edward
  1890. Seremet Leszek
  1891. Seretny Hakina
  1892. Seruga Andrzej
  1893. Seruga Jan
  1894. Serwan Ireneusz
  1895. Seweryn Jan
  1896. Seweryn Krystyna
  1897. Siadek Falkowska Teresa
  1898. Sidorowicz Józef
  1899. Sieczkowski Andrzej
  1900. Sieczyński Edward
  1901. Siek Stanislaw
  1902. Sielski Mariusz
  1903. Siemieńska Teresa
  1904. Siemioth Aleksandra
  1905. Siemkowski Michał
  1906. Sieniawska Krystyna
  1907. Sieniawski Zbigniew
  1908. Sienkiewicz Bartłomiej
  1909. Sieraczyńska Barbara
  1910. Sieraczyńska Bożena
  1911. Sieraczyński Zbigniew
  1912. Sieradzka Ojcumila
  1913. Sieradzki Alfred
  1914. Siermontowska Barbara
  1915. Sikora Andrzej poseł
  1916. Sikora Edward
  1917. Sikora Maciej
  1918. Sikora Marek
  1919. Sikora Władysław
  1920. Sikora Zdzisław
  1921. Sikorski Andrzej
  1922. Sindrak Małgorzata
  1923. Siniarski Janusz
  1924. Sisaga Teofil
  1925. Sitarski Janusz
  1926. Sitko Stojgniew
  1927. Sitko Tadeusz
  1928. Siuta Marian
  1929. Siwek Henryk
  1930. Skakuj Mikołaj
  1931. Skalny Andrzej
  1932. Skalski Stanisław
  1933. Skalski Władysław - poseł
  1934. Skawińska Krystyna
  1935. Skawiński Adam
  1936. Skiba Maria
  1937. Skiba Tadeusz
  1938. Skibiński Tadeusz
  1939. Skoczek Marek
  1940. Skoczowski Andrzej
  1941. Skoczylas Jerzy.
  1942. Skoliba Renata
  1943. Skotniczny Beata
  1944. Skowron Jacek
  1945. Skowron Ryszard
  1946. Skowrońska Zofia
  1947. Skóra Jan Zbigniew
  1948. Skraba Ewa
  1949. Skrocki Antoni
  1950. Skrzatowicz Roman
  1951. Skrzeszewski Krzysztof
  1952. Skrzyniarz Danuta
  1953. Skrzyniarz Janusz
  1954. Skrzyniarz Kazimierz
  1955. Skrzypek Alfred
  1956. Skrzypek Dorota
  1957. Skrzyszewski Janusz
  1958. Skulska Ewa
  1959. Skwarnicki Krzysztof
  1960. Sliwiński Wiesław
  1961. Sloka Robert
  1962. Słabicki Jacek
  1963. Słaboń Wojciech
  1964. Słaby Zdzisław
  1965. Słomczyńska Maria
  1966. Słowiańska Maria
  1967. Słupik Marzena
  1968. Słysz Ludwik
  1969. Smaga Józef
  1970. Smagowicz Jacek
  1971. Smajdor Tadeusz
  1972. Smerda Władysław
  1973. Smoczyńska Magdalena
  1974. Smoła Jerzy
  1975. Smulska Jolanta
  1976. Snopkiewicz Kazimierz
  1977. Sobas Ireneusz
  1978. Sobejko Teresa
  1979. Sobol Robert
  1980. Sobolewski Ludwik
  1981. Sobolewski Stanisław
  1982. Sobor Marian
  1983. Soborski Wojciech
  1984. Sobuś Elżbieta
  1985. Socha Andrzej
  1986. Sojka Wojciech
  1987. Sokołowska Gogut Anna
  1988. Sokołowska Teresa
  1989. Sokołowski Andrzej
  1990. Sokołowski Jerzy
  1991. Sokołowski Stanisław
  1992. Solewski Rafał
  1993. Sowa Wiktor
  1994. Sowińska Beata
  1995. Spisak Mariusz
  1996. Spiss Anna
  1997. Spyt Maria
  1998. Sroka Jerzy
  1999. Sroka Józef
  2000. Sroka Krystyna
  2001. Sroka Maria
  2002. Sroka Robert
  2003. Sroka Stanisław
  2004. Sroka Tadeusz
  2005. Stach Marian
  2006. Stachańczyk Piotr
  2007. Stachowicz Antoni
  2008. Stachowicz Jan
  2009. Stachura Anna
  2010. Staliński Piotr
  2011. Stalowa Beata
  2012. Stanaszek Wiesław
  2013. Stanek Jan
  2014. Stanek Teresa
  2015. Stankiewicz Jan
  2016. Stankiewicz Krystyna
  2017. Stanuch Helena
  2018. Starczewski Janusz
  2019. Starmach Teresa
  2020. Starniewska Hanna
  2021. Staromiejska Jadwiga
  2022. Starzak Józef
  2023. Starzak Piotr
  2024. Starzyk Elżbieta
  2025. Starzyn Janusz
  2026. Starzynska Krystyna
  2027. Stasiak Barbara
  2028. Stasiak Danuta
  2029. Stasicka Zofia
  2030. Staszczak Jerzy
  2031. Staszczak Stanisława
  2032. Staszkiewicz Wojciech
  2033. Stawarska Cecylia
  2034. Stawarz Elżbieta
  2035. Stawiarski Andrzej
  2036. Stawińska Anna
  2037. Stawińska Wanda
  2038. Stec Aleksandra
  2039. Stec Fus Dorota
  2040. Steczkowska Aleksandra
  2041. Stefanowska Krystyna
  2042. Stefański Jacek
  2043. Steindel Marek
  2044. Stelmach Krystyna
  2045. Stelmaszyńska Józefa
  2046. Stelmaszyńska Teresa
  2047. Stera Stanisław
  2048. Stępak Ryszard
  2049. Stępien Bożena
  2050. Stępień Stefan
  2051. Stępniewska Hanna
  2052. Stępniewski-Janowski Marcin
  2053. Stobierski Marek
  2054. Stochel Małgorzata
  2055. Stodolak
  2056. Stojakowska Anna
  2057. Stokłosa Jacek Maria
  2058. Stokłosa Maria
  2059. Stokłosa Stanisława
  2060. Stokowska Janina
  2061. Stolarek Krystyna
  2062. Stolarzewicz Magdalena
  2063. Stolol Franciszek
  2064. Stopa Roman
  2065. Stopa Stanisława
  2066. Strączek Marian
  2067. Strojnowska Dorota
  2068. Strojny Antoni
  2069. Stróżewska Anna
  2070. Stróżewski Władysław
  2071. Strumiński Krzysztof
  2072. Strycharska Anna
  2073. Strzałkowski Marek
  2074. Strzebowska Anna
  2075. Strzelecka Krystyna
  2076. Stuber Witold
  2077. Stwora Jacek
  2078. Styczyński Tomasz
  2079. Styliński Jan
  2080. Stypka Tomasz
  2081. Stypuła Lucyna
  2082. Stys Milosz
  2083. Stys Teresa
  2084. Suchanik Stanisława
  2085. Suchodolska Anna
  2086. Suder Wacław
  2087. Sulek Zenon
  2088. Sulka Aleksandra
  2089. Sułkowska Czesława
  2090. Sunkiewicz Leszek
  2091. Supprata Jerzy
  2092. Surdy Grzegorz
  2093. Surdykowski Jerzy
  2094. Surnakowski Stefan
  2095. Surówka Wiktor
  2096. Surzycki Andrzej
  2097. Swałtek Jacek
  2098. Swieży Marek
  2099. Swieży Zdzislaw
  2100. Swiloniak Jan
  2101. Syc Janina
  2102. Synowiec Anna
  2103. Synowiec Grzegorz
  2104. Synowska Jolanta
  2105. Synowski Kazimierz
  2106. Syrek Józef
  2107. Syrek Zbigniew
  2108. Syrkiewicz Artur
  2109. Syroka Kazimiera
  2110. Syrska Beata
  2111. Syryjczyk Tadeusz
  2112. Szafruga Daniel
  2113. Szalęga Albina
  2114. Szalęga Zygmunt
  2115. Szanda Marek
  2116. Szarek Janina
  2117. Szaszkiewicz Maciej
  2118. Szatkowska Maria
  2119. Szatkowski Wojciech
  2120. Szczeklik Andrzej
  2121. Szczepaniak Joanna
  2122. Szczepański Andrzej
  2123. Szczepański Jacek
  2124. Szczepański Jan Józef
  2125. Szczepański Jan Józef
  2126. Szczepina Władysław
  2127. Szczepka Andrzej
  2128. Szczerbińska Teresa
  2129. Szczerbowski Tadeusz
  2130. Szczęsna Anna
  2131. Szczęsny Bronisław
  2132. Szczupak Marek
  2133. Szczur Sadowski Marek
  2134. Szczur Zdzisław
  2135. Szczurek Andrzej
  2136. Szczurek Edmund
  2137. Szczypiński Stanisław
  2138. Szczypiński Wiktor
  2139. Szeląg Elżbieta
  2140. Szelega Łucja
  2141. Szeliga Maria
  2142. Szemiot Aleksandra
  2143. Szeremata Jacek
  2144. Szeremta Małgorzata
  2145. Szewczyk Edward
  2146. Szewczyk Urszula
  2147. Szewlak Aleksander
  2148. Szkaradek Andrzej
  2149. Szlachta Michalina
  2150. Szłapaj Stanisław
  2151. Szmid Jerzy
  2152. Szmid Władysława
  2153. Szmida Bogdan
  2154. Sznajda Maria
  2155. Szołtys Maria
  2156. Szopa Aleksander
  2157. Szopa Barbara
  2158. Szostak Ewa
  2159. Szostak Kotowa Jadwiga
  2160. Szostkiewicz Adam
  2161. Szot Bogdan
  2162. Szot Wojciech
  2163. Szot Zbigniew
  2164. Szpakiewicz Barbara
  2165. Szpakiewicz Jerzy
  2166. Szryniawska Barbara
  2167. Szuba Krystyna
  2168. Szul Aleksandra
  2169. Szulc Wieslaw
  2170. Szulczyńska Anna
  2171. Szulczyński Wojciech
  2172. Szumandera Maria
  2173. Szumilak Krystyna
  2174. Szumowski Maciej
  2175. Szumowski Wojciech
  2176. Szumska Barbara
  2177. Szuszkiewicz Roman
  2178. Szwed Barbara
  2179. Szwed Jerzy
  2180. Szwed Stanisław
  2181. Szybowska Ryszarda
  2182. Szydlak Teresa
  2183. Szydłowska Jolanta
  2184. Szymański Andrzej
  2185. Szymański Jan
  2186. Szymczyk Elżbieta
  2187. Szymczyk Stanisław
  2188. Szymendera Krzysztof
  2189. Szymiczek Alina
  2190. Szymkiewicz Aleksandra
  2191. Szymoniak Halina
  2192. Szymoniak Ludomir
  2193. Szymoniak Zbigniew
  2194. Szyposz Jadwiga
  2195. Ściesińska Ewa
  2196. Ścigalski Andrzej
  2197. Ścigalski Teresa
  2198. Ścisłowicz Irena
  2199. Ślazik Jan
  2200. Śledziewska Ewa
  2201. Ślęzak Andrzej
  2202. Ślęzak Marian
  2203. Śliwa Joanna
  2204. Śliwa Marek
  2205. Śliwińska Urszula
  2206. Śliwiński Bolesław
  2207. Śliwiński Jan
  2208. Ślusarczyk Julian
  2209. Ślusarczyk Stanisław
  2210. Ślusarek Aleksandra
  2211. Śmiałek Piotr
  2212. Śmiałowska Maria
  2213. Śmietana Lucjan
  2214. Śmietańska Anna
  2215. Śmigielska Grażyna
  2216. Śpiewla Elżbieta
  2217. Środoń Jan
  2218. Świadek Zofia
  2219. Świątek Aleksander
  2220. Świątek Henryk
  2221. Świątek Henryk
  2222. Świątek Wojciech
  2223. Świderska Halina
  2224. Świerkosz Tomasz
  2225. Święchowicz Franciszek
  2226. Świniarska Barbara
  2227. Świrtniarski Michał
  2228. Tabakowski Piotr
  2229. Tabiś Anna
  2230. Tabor Andrzej
  2231. Tabor Barbara
  2232. Taborska Halina
  2233. Talowski Andrzej
  2234. Tarczyńska Bożena
  2235. Tarczyński Jerzy
  2236. Tarko Andrzej
  2237. Tarkowski Ryszard
  2238. Tarnawski Andrzej
  2239. Tarnawski Jerzy
  2240. Tarnowska Krystyna
  2241. Tata Tadeusz
  2242. Tataczyński Jerzy
  2243. Tatar Jan
  2244. Tatarczyński Jerzy
  2245. Tawron Czesław
  2246. Teczka Władysława
  2247. Teklińska Jolanta
  2248. Tendaj Jerzy
  2249. Teneroweicz Eleonora
  2250. Tenorowicz Władysław
  2251. Terakowska Dorota
  2252. Terlecki Ryszard
  2253. Then Artur
  2254. Tischner Józef ks.
  2255. Tkacz Katarzyna
  2256. Tobol Andrzej
  2257. Toch Lucjan
  2258. Todor Barbara
  2259. Tokarz Mirosław
  2260. Tomanek Boguslaw
  2261. Tomasik Piotr
  2262. Tomaszewska Anna
  2263. Tomaszewska Anna-Monika
  2264. Tomaszewska Krystyna
  2265. Tomaszewski Jan
  2266. Tomaszewski Mieczysław
  2267. Tombiński Jan
  2268. Tomczyk Mirosław
  2269. Tomczyk Zbigniew
  2270. Tomkowicz Zbigniew
  2271. Tomsiński Adolf
  2272. Tomsiński Maciej
  2273. Topolnicki Juliusz
  2274. Tor Krzysztof
  2275. Tosiel Anna
  2276. Tota Maria
  2277. Totoń Stanisław
  2278. Traciewicz Kazimierz
  2279. Tracz Zdzisław
  2280. Trafas Kazimierz
  2281. Trapińska Janina
  2282. Traple Jerzy
  2283. Trojanowski Mirosław
  2284. Tryblewska Maria
  2285. Trybulski Andrzej
  2286. Trzaska Marian
  2287. Trzepla Marzena
  2288. Trzos Kazimierz
  2289. Trzos Olga
  2290. Trzuska Marian
  2291. Tucholska Krystyna
  2292. Turbiasz Sylwester
  2293. Turcza Maria
  2294. Turek Bogusława
  2295. Turnau Andrzej
  2296. Turnau Elzbieta
  2297. Turnau Stefan
  2298. Turowicz Jerzy
  2299. Turzyńska Maria
  2300. Tutaj Bożena
  2301. Tutak Krystyna
  2302. Twardosz Elzbieta
  2303. Twardowski Jan
  2304. Twardowski Mariusz
  2305. Tyczyński Stanisław
  2306. Tylek Edward
  2307. Tylek Ewa
  2308. Tyńska Katarzyna
  2309. Tyrzyńska Maria
  2310. Tyszkowa Aleksandra
  2311. Uchacz Marianna
  2312. Uczkiewicz Jerzy
  2313. Udziela Władysław
  2314. Ufniasz Mariusz
  2315. Ujma Izabela
  2316. Ulasiński Cezary
  2317. Ulatowski Józef
  2318. Ułańska Romualda
  2319. Urbanik Marek
  2320. Urbanowicz Witold
  2321. Urbańska Barbara
  2322. Urbańska Ewa
  2323. Urbański Zbigniew
  2324. Uryga Zenon
  2325. Urynowicz Elżbieta
  2326. Very Marek
  2327. Vetulani Jerzy
  2328. Wachalewska Teresa
  2329. Wachowski Jerzy
  2330. Wacławek Maria
  2331. Wada Marcin
  2332. Walczak Małgorzata
  2333. Walczak Tadeusz
  2334. Walczewski Jacek
  2335. Waligora Jerzy
  2336. Walkosz Anna
  2337. Wallis Elzbieta
  2338. Walter Alina
  2339. Wałach Maria
  2340. Warish Piotr
  2341. Warzecha Andrzej
  2342. Warzecha Janina
  2343. Warzecha Marian
  2344. Wasielewska Ewa
  2345. Wasko Aleksander
  2346. Waskut Halina
  2347. Wassus Kydryńska Krystyna
  2348. Wasylik Krystyna
  2349. Waszczyszyn Zenon
  2350. Watach Maria
  2351. Watusik Elżbieta
  2352. Wawrzycka Teresa
  2353. Wądolna Marta
  2354. Wąsik Jan
  2355. Wąsik Miłosz
  2356. Wątroba Grzegorz
  2357. Wcisło Andrzej
  2358. Wcisło Bogusława
  2359. Wcisło Marek
  2360. Wcisło Włodzimierz
  2361. Wczelik Jacek
  2362. Weimer
  2363. Welgit Maria
  2364. Wenda Elżbieta
  2365. Wendelin Haber
  2366. Werner Bożena
  2367. Werykiewicz Piotr
  2368. Wesołowski Wojciech
  2369. Westwalewicz Krzysztof
  2370. Wędzony Krzysztof
  2371. Węglarski Artur
  2372. Węglowska Urszula
  2373. Węgrzyn Marian
  2374. Węgrzyn Paweł
  2375. Wężyk Elżbieta
  2376. Wiaterek Wanda
  2377. Wiatkowski Mieczysław
  2378. Wiatr Antoni
  2379. Wiatr Beata
  2380. Wiatr Bronisław
  2381. Wiatrak Andrzej
  2382. Wicki Tadeusz
  2383. Widerska Helena
  2384. Widomski Jacek
  2385. Widorek Elżbieta
  2386. Wieczerzak Renata
  2387. Wiercioch Jan
  2388. Wierzbicka Maria
  2389. Wieser Wacław
  2390. Więcek Stanisław
  2391. Więckiewicz Jerzy
  2392. Więcław Joanna
  2393. Wilczyński A.
  2394. Wilczyński Czesław
  2395. Wilk Andrzej
  2396. Wilk Beata
  2397. Wilk Jan
  2398. Wilkanowicz Stefan
  2399. Wilkosz Barbara
  2400. Wilkosz Jan
  2401. Wimmer-Sokołowska Anna
  2402. Winczura Stanisław
  2403. Winiewicz Joanna
  2404. Winnicki Andrzej
  2405. Wirtel Ligia
  2406. Wisz Władysław
  2407. Wiśniewska Anna
  2408. Wiśniewska Iwona
  2409. Wiśniewski Ludwik ks.
  2410. Wiśniowska Małgorzata
  2411. Wiśniowski Zdzisław
  2412. Witalis Maria
  2413. Witczak Stanisław
  2414. Witek Andrzej
  2415. Witkowska Hanna
  2416. Witos Wiesław
  2417. Wlazło Bogusław
  2418. Władyczanka Maria
  2419. Włodarczyk Anna
  2420. Włodarczyk Helena
  2421. Włodarczyk Maria
  2422. Włodarczyk Piotr
  2423. Włodarczyk Władysław
  2424. Włodarczyk Władysław
  2425. Włodarczyk Zbigniew
  2426. Włosek Jadwiga
  2427. Wodniecka Anna
  2428. Wojciechowska Anna
  2429. Wojciechowski Teofil
  2430. Wojcieszek Włodzimierz
  2431. Wojdyka Leszek
  2432. Wojsznis Tadeusz
  2433. Wojtas Anna
  2434. Wojtoń Arkadiusz
  2435. Wolański Euzebiusz
  2436. Wolnik Bozena
  2437. Wołek Bogdan
  2438. Wołek Zygmunt
  2439. Wołoch Janina
  2440. Wołoszyn Jozef
  2441. Wordliczek Bogusław
  2442. Wosiek Józef
  2443. Woszczyna A.
  2444. Woydyka Leszek
  2445. Woźniak Magdalena
  2446. Woźniak Wojciech
  2447. Woźniakiewicz Andrzej
  2448. Woźniakiewicz Teresa
  2449. Woźniakiewicz Wincenty
  2450. Woźniakowska Maria
  2451. Woźniakowski Henryk
  2452. Woźniakowski Jacek
  2453. Wożniakiewicz Wincenty
  2454. Wójcik Barbara
  2455. Wójcik Beata
  2456. Wójcik Dorota Elżbieta
  2457. Wójcik Kazimierz
  2458. Wójcik Teresa
  2459. Wójtowicz Anna
  2460. Wójtowicz Halina
  2461. Wójtowicz Janina
  2462. Wójtowicz Stanisław
  2463. Wrona Adam
  2464. Wrona Teresa
  2465. Wróbel Anna
  2466. Wróbel Jerzy
  2467. Wróbel Józef
  2468. Wróbel Stanisław
  2469. Wróbel Włodzimierz
  2470. Wróbel Zofia
  2471. Wróblewska Elżbieta
  2472. Wróblewski Henryk
  2473. Wróblewski Wojciech
  2474. Wrześniak Władysław
  2475. Wszołek Bogumiła
  2476. Wygoda Jacek
  2477. Wyjadłowska Barbara
  2478. Wyka Władysław
  2479. Wykupil Michalina
  2480. Wykupil Tadeusz
  2481. Wypartowicz Jan
  2482. Wyroba Antonina
  2483. Wyroba Jacek
  2484. Wyrobek Zofia
  2485. Wyrobiec Jadwiga
  2486. Wyskiel Jerzy
  2487. Wysocki Hieronim
  2488. Zabłocki Wiesław
  2489. Zagawiecka-Piwowarczyk Z.
  2490. Zagol Edward
  2491. Zagórska Anna
  2492. Zagórski Andrzej
  2493. Zagrocki Paweł
  2494. Zagrodzki Paweł
  2495. Zagul Edward
  2496. Zając Bogusław
  2497. Zając Ewa
  2498. Zając Konrad Paweł
  2499. Zajączkowski Leszek
  2500. Zajęcki J.
  2501. Zakarzewski Jakub
  2502. Zaleski Piotr
  2503. Załęska Barbara
  2504. Załuska Krystyna
  2505. Załuski Andrzej
  2506. Zamęcki Marek
  2507. Zamkotowicz Zbigniew
  2508. Zamojska Teresa
  2509. Zamorski Krzysztof
  2510. Zapałowicz Maria
  2511. Zaręba Jolanta
  2512. Zaręba Urszula
  2513. Zarębski Zbigniew
  2514. Zasada Florian
  2515. Zasońska Katarzyna
  2516. Zawadzka Adela
  2517. Zawadzka Barbara
  2518. Zawadzki Jerzy
  2519. Zawartka Grazyna
  2520. Zawistowska Małgorzta
  2521. Zawiślak Piotr
  2522. Zdrada F.
  2523. Zdrada Jerzy poseł
  2524. Zegarowska Zofia
  2525. Zelecki Jerzy
  2526. Zemanek Iwona
  2527. Zembura Marcin
  2528. Zembura Zdzisław
  2529. Zemo Roman
  2530. Zgoda Leopold
  2531. Zgut Maria
  2532. Ziabka Wieslaw
  2533. Ziarek Miroslaw
  2534. Ziejewski Tomasz
  2535. Zieleniewska Aleksandra
  2536. Zielińska Urszula
  2537. Zieliński Emil
  2538. Zieliński Janusz
  2539. Zieliński Krzysztof
  2540. Zieliński Leszek
  2541. Zieliński Leszek
  2542. Zieliński Piotr
  2543. Zieliński Stanisław
  2544. Zieliński Tadeusz - senator
  2545. Zieliński Waldemar
  2546. Zieliński Władysław
  2547. Zieliński Władysław
  2548. Ziemianek Irena
  2549. Ziemianin Irena
  2550. Ziemirski Wojciech
  2551. Zięba Antoni
  2552. Zięba Florentyna
  2553. Zięba Józef
  2554. Zięba Kazimierz
  2555. Zięba Stanisław
  2556. Zięba Stanisław
  2557. Zięcina Ryszard
  2558. Zięmbiński Leszek
  2559. Ziętarski Piotr
  2560. Zima Jan
  2561. Zimnal-Starnawska Marta
  2562. Ziółkowska Beata
  2563. Znaińska Aleksandra
  2564. Znamirowski Krzysztof
  2565. Zoll Andrzej
  2566. Zoll Fryderyk
  2567. Zontek Kazimierz
  2568. Zorska Anna
  2569. Zubek Stanislaw
  2570. Zubowicz Beata
  2571. Zubrzycka Ludmila
  2572. Zugaj Władysław
  2573. Zwinogrodzki Zbigniew
  2574. Zwodzijasz Stanislaw
  2575. Zwodzijasz Stanisław
  2576. Zwonek Małgorzata
  2577. Zych Michał
  2578. Zydroń Wacław
  2579. Zyrdka Anna
  2580. Źródło Zdzisław
  2581. Żaba Leon
  2582. Żabiński Władysław poseł
  2583. Żagiel Urszula
  2584. Żak Halina
  2585. Żebro Janusz
  2586. Żelazny Jan
  2587. Żelazny Robert
  2588. Żelazny Zdzisław
  2589. Żelazo Bogdan
  2590. Żelezik Helena
  2591. Żmuda Grażyna
  2592. Żmujdzka Małgorzata
  2593. Żuławski Jacek
  2594. Żurakowski Jerzy
  2595. Żurawska Janina
  2596. Żurek Anna
  2597. Żurowski Stanisław - poseł
  2598. Żurowski Wiesław
  2599. Żychiewicz Ada
  2600. Żychowicz Bolesław
  2601. Żychowska Maria
  2602. Żychowska Wanda
  2603. Żyła Regina
  2604. Żyrowska Danuta