Koleżanki, Koledzy,  chciałem Was poinformować i zaprosić do udziału w wydarzeniach jakie mamy zaplanowane w ostatniej dekadzie stycznia. 

21 stycznia (17-20-tej - poniedziałek) - Klub Sieci Solidarności; 
22 stycznia 10:00 - otwarcie wystawy  na Małym Rynku w Krakowie pn. Polski gen wolności. 150 lat walk o Niepodległość (1768-1918);
22 stycznia godz. 12:00 - złożenie kwiatów z okazji 156. rocznicy wybuchu Powstania Styczniowego pod tablica poświęconą członkom Rządu Narodowego  znajdującej się przy ul Pijarskiej obok kościoła oo. Pijarów;
25 stycznia o godz. 13:15 idziemy wspólnie na wystawę „Niepodległość” w Muzeum Narodowym, a potem może wspólna herbatka ?
26 stycznia mija I. rocznica śmierci Tadeusza Szczypczyńskiego; 
27 stycznia mija XX. rocznicą śmierci Jerzego  Turowicza;
28 stycznia 17-20-ta (poniedziałek ) Klub Sieci Solidarności, chyba na temat naszej działalności socjalnej;
31 stycznia - I. rocznica śmierci Zofii Sudelskiej;

poza tym zachęcam do udziału: 

22.01 godz. 18:00 w Klubie Kolory na Estery 10 Spotkanie amerykańskie z Martą i Adamem Szostkiewiczami;
28.01 o godz. 11:00 w MCK na Rynku spotkanie nt. budżetu UE po 2020 roku. 

Wyjaśniam, ponadto, że w tym roku Sieć Solidarności nie bierze udziału w Pielgrzymce do Czernej, w rocznicę wybuchu Powstania Styczniowego, bowiem zostaliśmy z niej wykluczeni przez Kurię, pomimo jej organizacji od chwili powstania Sieci Solidarności. Podobnie jak inicjatorzy i organizatorzy czyli Duszpasterstwo Hutników na czele ze Zbyszkiem Ferczykiem, dlatego postanowiliśmy wstrzymać się od udziału w Pielgrzymce, pozostawiając każdemu indywidualne decyzje. Natomiast jako Stowarzyszenie złożymy kwiaty pod tablicą na ul Pijarskiej o czym powyżej. 

Edward E. Nowak - Prezes Stowarzyszenia Sieć Solidarności

ps. przypominam o uregulowaniu zaległych składek