PAŹDZIERNIK 2021 R.

LISTA PAMIĘCI SOLIDARNOŚCI w MAŁOPOLSCE [stan 17.10.2021 - plik Excel]

Mapki - lokalizacja grobów AKCJI ZNICZ [pliki PDF]:

LISTA PAMIĘCI SOLIDARNOŚCI w MAŁOPOLSCE - alfabetyczna

(stan 17.10.2021)

      Nazwisko Imię          Data ur.           Data śm.          Miejsc. / Cmentarz kw. /sektor / rząd / miejsce

  1. Abrahamowicz Danuta, ur. 1937-01-18, zm. 1995-03-27 Kraków Rakowice Nowy XCII płn. 2
  2. Adamska Krystyna, ur. 1935-06-12, zm. 2017-11-04 Kraków Prądnik Cz. CCLV 1-2
  3. Adamski Piotr, ur. 1967-03-31, zm. 1998-02-23 Kraków Maki Czerwone IX 14-12
  4. Adamus Wanda, ur. 1940-03-02, zm. 2018-06-06 Kraków Prądnik Cz. CLXIII 10-16
  5. Afenda Stefan, ur. 1926-07-03, zm. 2021-07-18 Kraków Rakowice LIV 5-4
  6. Ambrozik Adolf, ur. 1939-06-08, zm. 2004-06-02 Tarnów Krzyż      
  7. Bachleda-Księdzularz Franciszek, ur. 1947-01-02, zm. 2019-11-19 Zakopane Cm. na Pęksowym Brzysku P II 34b
  8. Baczyński Julian, ur. 1943-01-29, zm. 2014-09-22 Kraków Rakowice XVIII 10-12
  9. Bahr Antoni, ur. 1922-05-30, zm. 2010-05-31 Kraków Salwator SC12 4-2
  10. Baluch Jacek, ur. 1940-03-17, zm. 2019-07-03 Kraków Salwator H 4-1
  11. Baranek Tomasz, ur. 1958-03-06, zm. 2019-09-16 Kraków Rakowice XCIII 14-20
  12. Barczyński Jerzy, ur. 1948-04-19, zm. 2019-12-22 Tarnów Krzyż 8 1-99
  13. Bąkowska Ewa, ur. 1962-08-02, zm. 2010-04-10 Kraków Salwator SC13 1-53
  14. Bendo Marek Piotr, ur. 1959-01-01, zm. 2011-05-01 Kraków Rakowice Pas 100 II 15
  15. Bereś Jerzy, ur. 1930-09-14, zm. 2012-12-25 Kraków Prądnik Cz. XI 3-19
  16. Bielecka Genowefa, ur. 1926-03-24, zm. 1997-06-01 Bochnia ul. Oracka XXIX 2-4
  17. Bielik Janusz, ur. 1957-02-14, zm. 1988-01-25 Kraków Grębałów Pas 30 1-2
  18. Billik Barbara, ur. 1937-10-15, zm. 2021-10-03 Chicago USA        
  19. Blicharz Jan, ur. 1942-12-08, zm. 2011-02-06 Kraków Prądnik Cz. CLVI 2-5
  20. Błońska Teresa, ur. 1930-07-27, zm. 2002-08-12 Kraków Salwator SC6 9-22
  21. Błoński Jan, ur. 1931-01-15, zm. 2009-02-10 Kraków Salwator SC6 9-22
  22. Bodnar Robert, ur. 1967-01-01, zm. 2005-11-16 Kraków Podgórze XXI 4-14
  23. Bodziony Gemma s., zm. 1930, zm. 2019-04-03 Nowy Sącz Kolegiata      
  24. Bogacz Ksawery, ur. 1948-06-27, zm. 2018-05-27 Kraków Rakowice Nowy LXXXVIII 10-17
  25. Boroń Piotr Maria, ur. 1955-08-06, zm. 2017-12-28 Kraków Prokocim XII 12 od str. Bież. 12
  26. Boruta-Spiechowicz gen. Mieczysław, ur. 1894-02-20, zm. 1985-10-18 Zakopane ul. Nowotarska K6 1-1
  27. Borzęcki Andrzej, ur. 1932-06-01, zm. 2003-10-27 Kraków Rakowice XIVa 3-7
  28. Bożyk Jerzy, ur. 1941-05-07, zm. 2019-02-16 Kraków Rakowice IIIB wsch.
  29. Branicki Stanisław, ur. 1952-01-01, zm. 2001-03-29 Łapanów      
  30. Bryjak Joanna, ur. 1964-10-28, zm. 2011-03-09 Łapanów      
  31. Buczkowski Andrzej, ur. 1938-11-24, zm. 2020-02-16 Kraków Rakowice Pas 41 zach 1
  32. Bugajski Kazimierz, ur. 1911-11-04, zm. 1991-03-25 Kraków Rakowice XLVI 3-1
  33. Burzyński Andrzej, ur. 1942-03-27, zm. 2010-10-11 Kraków Rakowice XXIVb wsch 6, 7
  34. Bychawski Eugeniusz, ur. 1931-02-23, zm. 1984-08-18 Kraków Grębałów XLII 1-4
  35. Caputa Michał, ur. 1927-09-28, zm. 2008-09-18 Żywiec      
  36. Chodorowicz Piotr, ur. 1954-05-11, zm. 2011-10-29 Nowy Targ  33 1-82   
  37. Chojnacki, ur. ks. Adolf, ur. 1932-01-04, zm. 2001-03-22 Juszczyn      
  38. Chrobak Stanisław, ur. 1950-09-24, zm. 2006-02-15 Paleśnica (gm. Zakliczyn)      
  39. Chwastek Tadeusz, ur. 1945-11-10, zm. 2011-01-19 Kraków Prądnik Cz. CCCXII 2-21
  40. Ciesielski Andrzej, ur. 1947-07-07, zm. 2013-09-13 Kraków Prądnik Cz. XX płd. 2
  41. Ciesielski Roman, ur. 1924-11-04, zm. 2004-06-09 Kraków Rakowice CD zach 10
  42. Ciołkiewicz Wiesław, ur. 1945-02-11, zm. 2013-06-17 Kraków Prądnik Cz. MUR A seg.1 20/I
  43. Cyran Andrzej, ur. 1927-07-11, zm. 2003-02-01 Farmington USA      
  44. Czarniecka Krystyna, ur. 1951-02-28, zm. 2019-02-03 Kraków Salwator SC11 8-17
  45. Czarniecki Stanisław, ur. 1921-05-06, zm. 2013-11-27 Kraków Salwator SC11 8-17
  46. Czechmanowska Krystyna, ur. 1943-08-01, zm. 2019-05-03 Kraków Rakowice XXIX 8-22
  47. Czekaj Kazimierz, ur. 1956-12-29, zm. 2016-09-09 Kraków Salwator U 2-15
  48. Czepiel Stefan, ur. 1951-10-15, zm. 1993-06-09 Myślenice        
  49. Dadał-Afenda Emilia, ur. 1942-03-20, zm. 1985-01-18 Kraków Rakowice Pas 85 zach. 4
  50. Danilczyk Halina, ur. 1930-04-23, zm. 2018-05-11 Kraków Bieżanów Mała Góra V  56
  51. Dobrowolska Teresa, ur. 1930-06-26, zm. 2017-09-24 Kraków Rakowice VII 6-14
  52. Domagała Marek, ur. 1951-03-27, zm. 1988-07-24 Kraków Prądnik Cz. B-XLV 10-7
  53. Drabowska Janina, ur. 1920-01-01, zm. 1983-09-01 Kraków Grębałów XLVII 9-9
  54. Drela Zbigniew, ur. 1931-01-25, zm. 2015-06-21 Lublin ?        
  55. Duda Anna, ur. 1933-10-29, zm. 2019-01-20 Kraków Rakowice XCIII 11-28
  56. Dudek Józef, ur. 1924-01-06, zm. 1986-06-16 Radłów      
  57. Dyka Marek, ur. 1972-05-07, zm. 2021-04-15 Kraków Grębałów V 9-9
  58. Dyka Zbigniew, ur. 1928-10-05, zm. 2019-04-30 Kraków Rakowice XXVI A płn. 21
  59. Dyląg Stanisław , zm. 1943-02-26, zm. 1999-10-11 Kraków Rakowice Nowy - Wojskowy 3 Woj. zach. 1
  60. Dziadoń Jan, ur. 1951-12-22, zm. 2010-10-24 Kraków Rakowice XIb wsch. 12
  61. Dzielski Mirosław, ur. 1941-11-14, zm. 1989-10-15 Kraków Salwator SC12 3-1
  62. Dzierżanowski Leszek, ur. 1922-08-29, zm. 2019-07-27 Kraków Rakowice GD 3-1
  63. Elmer Stanisław, ur. 1939-01-01, zm. 2007-03-12 Gorlice      
  64. Fenrych Andrzej, ur. 1922-11-07, zm. 2008-09-06 Tarnów      
  65. Ferczyk Zbigniew, ur. 1925-10-01, zm. 2021-03-06 Kraków Grębałów XXIX 1-14
  66. Filipowicz Kornel, ur. 1913-10-27, zm. 1990-02-28 Kraków Salwator SC9 8-8
  67. Frąś Tadeusz, ur. 1949-06-21, zm. 1983-09-07 Zabierzów Bocheński      
  68. Fugiel Kazimierz, ur. 1941-03-30, zm. 2007-08-08 Kraków Grębałów CXXX 1-12
  69. Giergiel Alina, ur. 1920-05-25, zm. 2009-06-30 Kraków Rakowice Nowy LXXX 5 44-45
  70. Gizbert-Studnicki Paweł, ur. 1946-01-01, zm. 2007-10-31 Kraków Rakowice Al. Zasłużonych LXIX Pas B 2-4
  71. Głazek Aleksander, ur. 1955-04-25, zm. 2009-03-06 Kraków Rakowice XVIII 2-20
  72. Głuszak Józef, ur. 1913-10-27, zm. 1994-11-23 Koszyce Małe      
  73. Godłowski Kazimierz, ur. 1934-12-09, zm. 1995-07-09 Kraków Rakowice VII 8-7
  74. Gołębiewski Alojzy, ur. 1927-10-14, zm. 1987-03-27 Kraków Rakowice Nowy XCVI 16-6
  75. Gorazd Anna, ur. 1932-03-26, zm. 2015-08-12 Bibice gm. Zielonki      
  76. Górski Ludwik, ur. 1924-12-21, zm. 2012-12-10 Kraków Salwator SC14 1-11
  77. Górski Rafał, ur. 1973-09-22, zm. 2010-07-04 Kraków Salwator SC9 13-6
  78. Grabczyk Franciszek, ur. 1936-09-24, zm. 2004-02-13 Kraków Prądnik Cz. CCLXXIII 7-10
  79. Grawicz Paweł, ur. 1952-06-12, zm. 2001-06-04 Szczawnica n.Grajcarkiem      
  80. Greczek Urszula Maria, ur. 1929-01-02, zm. 2015-10-28 Kraków Rakowice XXVIb 17-5
  81. Grela Aleksander, ur. 1926-08-16, zm. 2002-08-22 Nowy Sącz 12    
  82. Grudziński Adam, ur. 1946-04-15, zm. 1982-09-24 Kraków Rakowice Ab płd. 15
  83. Grzeszek Wojciech, ur. 1954-05-06, zm. 2021-06-25 Kraków Rakowice Nowy CIX 1-9
  84. Grzywacz Zbylut Franciszek, ur. 1939-06-04, zm. 2004-07-16 Kraków Podgórze XXI zach. 45
  85. Hajnos Władysław, 1912-10-31, zm. 1993-05-16 Nowy Targ 31  1-9
  86. Handke Mirosław, ur. 1946-03-19, zm. 2021-04-22 Kraków Rakowice LXXXIII 8-2
  87. Hennel Józefa, ur. 1925-04-01, zm. 2020-08-22 Kraków Rakowice Pas 46 2-4
  88. Hernandez-Paluch(de) Maria, ur. 1947-02-04, zm. 2009-05-22 Kryry (Śląskie) Cm. Katolicki, ul. Wyzwolenia 138      
  89. Herzog Józef, ur. 1901-03-16, zm. 1983-01-21 Kraków Rakowice U wsch. 3. od prawej
  90. Hir Zbigniew, ur. 1960-07-18, zm. 2016-05-12 Wiśniowa      
  91. Hlebowicz Anna, ur. 1934-11-12, zm. 2004-07-10 Łapanów      
  92. Hlebowicz Jan, ur. 1902-09-30, zm. 1992-04-03 Kraków Rakowice VIII 8-29
  93. Hlebowicz Jerzy, ur. 1936-01-03, zm. 2014-03-16 Łapanów      
  94. Hnatowicz Roman, ur. 1931-04-14, zm. 2012-03-12 Kraków Rakowice XIA płn 17
  95. Holfeier Henryk, ur. 1924-01-05, zm. 2013-04-12 Kraków Prądnik Cz. C-XXXI 7-5
  96. Holfeier Maria, ur. 1924-06-02, zm. 2008-09-27 Kraków Prądnik Cz. C-XXXI 7-5
  97. Hudaszek Andrzej, ur. 1943-07-01, zm. 2001-10-25 Kraków Podgórze Va 1-7
  98. Huget Bożena, ur. 1958-10-26, zm. 2014-02-24 Kraków Rakowice Bc płn. 7 (grób Drwota)
  99. Hynek Janusz, ur. 1952-12-18, zm. 2011-01-03 Kraków Prądnik Cz. CCVI płd. 15
  100. Ignacok Zdzisław, ur. 1935-01-22, zm. 2006-11-20 Zakopane ul. Nowotarska E3 2-26
  101. Indyk Maria, ur. 1950-01-24, zm. 2006-05-15 Myślenice ul.Sienkiewicza 7 11-1
  102. Izdebski Andrzej, ur. 1925-11-04, zm. 2008-07-29 Kraków Rakowice LXXVIII 13-33
  103. Jabłoński Edward, ur. 1943-10-13, zm. 2013-03-19 Kraków Rakowice L 54-7
  104. Jagielski Tadeusz, ur. 1952-03-22, zm. -  Trzciana      
  105. Jamrozik Attila, ur. 1944-10-24, zm. 2019-12-10 Kraków Salwator SC11 1-27
  106. Jancarz, ur. ks. Kazimierz, ur. 1947-12-09, zm. 1993-03-25 Maków Podhalański      
  107. Janik Tadeusz, ur. 1920-10-17, zm. 1997-04-23 Kraków Podgórze IIb 1-21
  108. Jarecki Józef, ur. 1951-03-19, zm. 2020-01-28 Nowy Sącz ul. Rejtana      
  109. Jasicka Irena, ur. 1932-08-25, zm. 2006-05-02 Kraków Rakowice LXXV płn. 34
  110. Jednaka Teresa, ur. 1945-02-12, zm. 2008-12-29 Myślenice ul. Niepodległości 3 1-351a
  111. Jodłowski Czesław, ur. 1934-06-06, zm. 2001-03-08 Nowy Targ 95G  1-33
  112. Joniec Zygmunt, ur. 1916-03-24, zm. 2002-01-09 Limanowa      
  113. Jungiewicz Józef, ur. 1936-02-07, zm. 2015-07-20 Tęgoborze      
  114. Jurczak Marian, ur. 1955-09-08, zm. 2018-03-15 Kraków Salwator SC8 5-3
  115. Jurczak Stefan, ur. 1938-11-15, zm. 2012-06-02 Kraków Rakowice Al. Zasłużonych LXIX Pas B 1-14
  116. Kahl-Stachniewicz Romana, ur. 1943-02-10, zm. 2018-03-15 Kraków Rakowice XXXIII 6-12
  117. Kaleciak Stanisław, ur. 1947-11-01, zm. 2003-02-13 Bielanka k. Raby Wyżnej      
  118. Karpińczyk Jerzy, ur. 1948-05-11, zm. 2005-02-08 Kraków Grębałów Pas 5 płn. 3
  119. Karsznia Stanisław o. Niward, ur. 1933-05-04, zm. 2019-10-16 Kraków Grębałów Pas 5 Cystersi płn. 19
  120. Kasprzyk Zbigniew, ur. 1939-05-24, zm. 2007-02-15 Skała      
  121. Kisielowski Andrzej, ur. 1952-01-19, zm. 2008-06-16 Nawojowa Góra k. Krzeszowic      
  122. Kleczkowski Antoni, ur. 1922-05-05, zm. 2006-01-19 Kraków Rakowice Al. Zasłużonych LXIX Pas B 1-2
  123. Kluzik Iwona, ur. 1966-06-22, zm. 2018-07-03 Niepolomice      
  124. Kołodziejczyk Lech, ur. 1942-05-26, zm. 2018-07-18 Kraków Rakowice XXVIa 3-14
  125. Kołodziejczyk Tadeusz, ur. 1941-09-23, zm. 2013-07-03 Osieczany 1 4-28
  126. Konarski Leszek, ur. 1953-03-09, zm. 2017-01-25 Olkusz      
  127. Konieczna Irena, ur. 1930-11-28, zm. 2011-07-17 Bochnia ul. Oracka XXX 7-9
  128. Konieczny, ur. ks. Stanisław, ur. 1939-05-08, zm. 1994-11-21 Raciechowice k. Dobczyc Raciechowice D 655
  129. Kornaś (ps. Dziki) Krzysztof, ur. 1964-09-29, zm. 2008-11-21 Czchów (pow. Brzesko)      
  130. Kosch Stanisław, ur. 1916-11-23, zm. 2009-06-04 Kraków Rakowice RA    
  131. Kosiek Janina, ur. 1921-03-20, zm. 2015-03-04 Kraków Borek Fałęcki 29  2-41
  132. Kosiński Stefan, ur. 1905-05-21, zm. 1991-03-07 Kraków Rakowice Ja 2-12
  133. Kostecki Stanisław, ur. 1940-05-05, zm. 2007-12-28 Kraków Grębałów CXIX wsch. 5
  134. Kościelniak Bolesław, ur. 1939-10-06, zm. 2009-09-21 Kraków Bieżanów Mała Góra 1 koniec lewego rogu 261
  135. Kotarba Janusz, ur. 1950-02-19, zm. 2003-03-05 Świątniki Górne      
  136. Kotarba Wojciech, ur. 1955-09-29, zm. 2009-12-26 Kraków Salwator SC4 1-26
  137. Kowal Andrzej, ur. 1938-04-21, zm. 2015-03-12 Kraków Podgórze XXXIX 1-1
  138. Kowalik Zbigniew, ur. 1940-05-09, zm. 2009-08-10 Kraków Rakowice Aa płn. 8
  139. Kowalska Ewa, ur. 1932-09-07, zm. 2002-12-29 Kraków Rakowice XXIII zach. 15
  140. Kowalski Wiesław, ur. 1929-03-06, zm. 2004-10-27 Kraków Rakowice XXIII zach 15
  141. Kowynia Bronisław, ur. 1940-02-05, zm. 2016-01-12 Kraków Prokocim VIII 11-7
  142. Kozak Teresa, ur. 1929-01-06, zm. 2005-10-22 Kraków Rakowice XXVII 10-23
  143. Kozieł Andrzej, ur. 1953-04-06, zm. 2009-10-29 Kraków Grębałów      
  144. Kozioł Paweł, ur. 1950-11-30, zm. 2012-07-08 Bochnia ul. Oracka XXXIV 10-3
  145. Kozłowski Krzysztof, ur. 1931-08-18, zm. 2013-03-26 Kraków Salwator Gamma 1-1
  146. Kramarz Gerard, ur. 1963-10-14            
  147. Krawczyk Jan, ur. 1947-08-23, zm. 2003-12-01 Myślenice        
  148. Kremer Andrzej, ur. 1961-08-08, zm. 2010-04-10 Kraków Rakowice Al. Zasłużonych LXIX Pas B 1-9
  149. Krężołek Józef, ur. 1947-03-11, zm. 2010-01-03 Kraków Mogiła B 1-1867
  150. Kruk Strzeboński Zbigniew, ur. 1951-02-22, zm. 2020-07-06 Kraków Grębałów Segment Zach III 2m-13
  151. Krupiarz Władysław, ur. 1927-01-12, zm. 1996-12-26 Kraków Grębałów CII 4-5
  152. Krysa Tadeusz, ur. 1934-11-16, zm. 1997-04-21 Tarnów Stary Cmentarz  IX  5
  153. Krzysztofowicz Anna, ur. 1925-01-01, zm. 2006-11-16 Kraków Rakowice VII zach. 1
  154. Krzyżak Henryk, ur. 1935-07-13, zm. 2013-03-21 Kraków Grębałów X 5-8
  155. Kubisiowski Edward, ur. 1944-02-03, zm. 2011-11-10 Kraków Podgórze XXXIV 2-8
  156. Kubrak Kazimierz, ur. 1952-08-21, zm. 2021-01-09 Kraków Grębałów XX 5-13
  157. Kucharz Władysław, ur. 1940-04-21, zm. 1995-03-29 Kraków Rakowice Ba płn 4
  158. Kukla Wiesław, ur. 1945-11-20, zm. 2013-10-28 Kraków Grębałów CXXVIII 1-9
  159. Kukulski Lech Bengt, ur. 1939-04-01, zm. 2008-06-01 Sztokholm SZWECJA      
  160. Kuleszyński Cezary, ur. 1937-11-27, zm. 2011-01-02 Kraków Grębałów LXX c wsch. 13
  161. Kuniński Miłowit, ur. 1946-09-10, zm. 2018-06-10 Kraków Rakowice XXIIb 11-4
  162. Kuratowska Zofia, ur. 1931-07-28, zm. 1999-06-08 Warszawa Cm. Wojskowy na Powązkach B32 TUJE 1
  163. Kurnik Jolanta, ur. 1957-01-22, zm. 2021-08-02 Kraków kościół N. Bieżanów ul. Aleksandry      
  164. Kurtyka Janusz, ur. 1960-06-13, zm. 2010-04-10 Kraków Rakowice Al. Zasłużonych LXIX Pas B 2-18
  165. Kutyba Halina, ur. 1946-01-18, zm. 2014-03-02 Wieliczka XI 4-22
  166. Kutyba Janusz, ur. 1933-01-29, zm. 2006-12-12 Wieliczka XI 4-22
  167. Laskowski Roman, ur. 1936-02-17, zm. 2014-06-21 Kraków Rakowice Al. Zasłużonych LXIX Pas B 1-18
  168. Lazar Helena, ur. 1943-04-20, zm. 2019-06-11 Świętochłowice      
  169. Legutko Tadeusz, ur. 1955-02-24, zm. 2018-12-31 Kraków Prądnik Cz. A2 4-2
  170. Lewiński Andrzej, ur. 1937-05-27, zm. 2011-12-15 Chrzanów      
  171. Lisowski Włodzimierz, ur. 1915-01-01, zm. 1982-07-16 Kraków Podgórze XXVI 5-23
  172. Luberadzka Maria Hanna, ur. 1942-04-25, zm. 2007-02-18 Górzno k. Garwolina      
  173. Łach Czesława, ur. 1936-07-16, zm. 2002-08-27 Kraków Grębałów XCIX płn. 2
  174. Łach Władysław, ur. 1931-09-21, zm. 2009-07-15 Kraków Grębałów XCIX płn. 2
  175. Łazarska Irena, ur. 1934-03-19, zm. 2014-01-06 Kraków Rakowice Nowy LXXIX 7-43
  176. Łącki Leonard, ur. 1938-11-30, zm. 2019-04-25          
  177. Łoś Marek, ur. 1960-07-01, zm. 2012-07-18 Kraków Wróblowice k. gł. alei przedostatni po lewej str.
  178. Łukawiecka-Lassota Żdana, ur. 1944-12-05, zm. 2010-03-18 Kraków Rakowice Al. Zasłużonych LXIX Pas B 1-8
  179. Łukawski Włodzimierz, ur. 1949-04-24, zm. 2004-01-19 Kraków Prokocim II 7-1
  180. Łużny Ryszard, ur. 1927-09-10, zm. 1998-03-08 Wieliczka AB 2-26
  181. Łyskawa Bernard, ur. 1927-01-01, zm. 1983-05-01 Wrocław      
  182. Majdzik Mieczysław, ur. 1929-02-20, zm. 2002-09-03 Skawina      
  183. Mandryk Józef, ur. 1933-05-21, zm. 2017-08-23 Kraków Mogiła      
  184. Maranda Tadeusz, ur. 1957-06-11, zm. 1997-07-12 Kraków Pasternik      
  185. Marchewczyk Jacek, ur. 1941-01-18, zm. 2016-04-13 Kraków Wola Duchacka I wschód 1-9
  186. Marianowska Barbara, ur. 1947-05-29, zm. 2012-02-09 Kraków Rakowice Nowy LXXXII 3-45
  187. Masłowski Władysław, ur. 1933-11-08, zm. 1986-04-24 Kraków Rakowice Jb płd-wsch. narożnik
  188. Mazur Kazimierz , zm. 1946, zm. 2021-05-03 Pcim      
  189. Mazurkiewicz Wiesław, ur. 1939-04-06, zm. 2016-09-12 Kraków Rakowice XIa 21-10
  190. Mąka Mirosław, ur. 1957-07-01, zm. 2020-11-14 Kraków Rakowice XXXVII 22-10
  191. Michałek-Budzicz Agata, ur. 1964-11-24, zm. 2020-02-11 Bolechowice      
  192. Michałowska Maria, ur. 1923-01-07, zm. 2015-01-11 Kraków Salwator R 4-22
  193. Michańków Marek, ur. 1954-10-04, zm. 1984-01-03 Kraków Grębałów XLVIII 2-1
  194. Mielnik Julian, ur. 1929-07-10, zm. 1996-03-23 Kraków Prądnik Cz. CCXXIX 1-14
  195. Mienicka-Kowalik Liliana, ur. 1945-06-29, zm. 2014-07-22 Kraków Rakowice Aa płn 8
  196. Miętka Jan, ur. 1944-01-01, zm. 1989-09-28 Kraków Prądnik Cz. D-I 6-7
  197. Miksztal Zbigniew, ur. 1927-10-12, zm. 2020-05-21 Kraków Rakowice IX 12-22
  198. Mikułowski Pomorski Jerzy, ur. 1937-01-03, zm. 2020-12-12 Kraków Rakowice KC  
  199. Miodowicz Konstanty, ur. 1951-01-09, zm. 2013-08-23 Busko-Zdrój      
  200. Mohl Jerzy, ur. 1928-05-06, zm. 2010-05-05 Kraków Rakowice XXXVIII 12-7
  201. Mojek Wacław, ur. 1958-11-07, zm. 2007-11-26 Tarnów Mościce      
  202. Molasy Irena, ur. 1947-01-01, zm. 2006-09-21 Kraków Prądnik Cz. MUR A seg.2 10/II
  203. Molczyk Władysław, ur. 1914-04-12, zm. 1993-12-30 Wierzchosławice D5 5-3
  204. Moskwa Maciej, ur. 1950-02-13, zm. 2013-06-18 Stadniki      
  205. Mroczka Jerzy, ur. 1934-10-14, zm. 2005-08-06 Nowy Targ  83 -  3
  206. Mucha Eugeniusz 31.03.1927, zm. 2012-12-30 Kraków Grębałów LXXXIV 1-31
  207. Nadarkiewicz Włodzimierz, ur. - zm. 2000-02-16 Nowy Targ  86A -  48
  208. Nagielska Stefania, ur. 1933-05-14, zm. 1999-04-16 Myślenice ul. Sienkiewicza 2 5-3
  209. Narecki Andrzej, ur. 1945-03-07, zm. 2014-04-15 Kraków Grębałów XXII 1-1
  210. Nawara Marek, ur. 1956-04-18, zm. 2011-05-25 Kraków Rakowice Al. Zasłużonych LXIX Pas C 2-1a
  211. Nesterska Teresa, ur. 1928-10-15, zm. 1998-01-31 Kraków Rakowice VI 1-6
  212. Niemiec Barbara, ur. 1943-07-13, zm. 2014-01-08 Kraków Rakowice XIXb 3-9
  213. Niemirski Wacław, ur. 1933-06-07, zm. 2018-09-17 Tarnów Rzędzin      
  214. Niewczas Bogdan, ur. 1946-04-29, zm. 2015-11-09 Płock Imielnica      
  215. Nitka Tadeusz, ur. 1952-03-25, zm. 2016-12-08 Nowy Sącz 50 16-5
  216. Nizioł Bronisław, ur. 1931-04-30, zm. 2011-09-28 Kraków Rakowice LXXVIII 1-60
  217. Nowicki Edward, ur. 1930-04-04, zm. 2018-06-04 Kraków Mogiła D 1-386
  218. Nowosielski Jerzy, ur. 1923-01-07, zm. 2011-02-21 Kraków Rakowice Al. Zasłużonych LXIX Pas B 1-12
  219. Oberc Maria, ur. 1925-01-26, zm. 2007-07-17 Kraków Rakowice Nowy LXXXIII 10-12
  220. Oberc Wojciech, ur. 1960-02-11, zm. 2012-06-20 Kraków Prądnik Cz. CCXXVII 1-12
  221. Obtułowicz Wojciech, ur. 1934-02-14, zm. 2011-02-12 Kraków Rakowice Al. Zasłużonych LXIX Pas B 1-11
  222. Ochel Krzysztof, ur. 1964-01-08, zm. 1997-10-07 Kraków Grębałów XCIII 3-9
  223. Okarmus Józef, ur. 1936-03-17, zm. 2012-01-01 Kraków Rakowice LXXVIII 9-96
  224. Olszewski Jan, ur. 1930-08-20, zm. 2019-02-07 Warszawa Cm. Wojsk. na Powązkach A2 DOD Al. Zasłużonych-4      
  225. Opilo Henryk, ur. 1952-11-29, zm. 2021-05-02 Krynica      
  226. Orawa Tadeusz, ur. 1921-10-19, zm. 2008-11-20 Nowy Targ  94 -  30
  227. Ornawka Stanisław, ur. 1935-07-11, zm. 2005-02-25 Machowa      
  228. Orzeł Jan, ur. 1948-06-13, zm. 2020-03-29 Żegocina Cm. Paraf.      
  229. Ostrowska-Jaźwiecka Jolanta, ur. 1933-10-05, zm. 2007-01-27 Kraków Rakowice Pas 67 płn
  230. Ostrowski Kazimierz, ur. 1907-05-29, zm. 1999-08-10 Kraków Rakowice Pas 67 płn  
  231. Ozorowski Bolesław, 1930-10-17, 2010-12-27 Nowy Targ 95G  1-6
  232. Paciora Norbert Ocist., zm. 1934-09-01, zm. 2012-06-13 Kraków Grębałów Pas 5 Cystersi płn 19
  233. Pacula Jan, ur. 1941-10-17, zm. 2013-12-02 Kraków Prądnik Cz. Cm. Paraf. III na zach. od kapliczki
  234. Palczewski Stanisław, ur. 1935-06-21, zm. 2014-09-30 Kraków Prądnik Cz. E-LXII 3-16
  235. Pałka Stanisław, ur. 1940-11-12, zm. 2014-12-16 Kraków Prądnik Cz. E-VII 8 9 (Kr. Głowacka)
  236. Parzelski Mikołaj, ur. 1943-12-06, zm. 2018-04-24 Kraków Rakowice XLVII 5-5
  237. Parzyński Jerzy, ur. 1929-08-19, zm. 1994-02-12 Kraków Salwator SC14 1-39
  238. Patyk Stefan, ur. 1942-12-03, zm. 2019-02-01 Kraków Rakowice LXXV płn. 16
  239. Pawlak Marcin, ur. 1950-10-22, zm. 2015-01-12 Dobczyce      
  240. Pęgiel Wojciech, ur. 1955-04-01, zm. 2005-01-12 Kasina Wielka      
  241. Piasecka Tarabuła Zofia, ur. 1932-08-08, zm. 2017-12-21 Ryczów k. Spytkowic      
  242. Piech Stefan, ur. 1935-01-05, zm. 1988-08-30 Kraków Prądnik Cz. B-LIX 3-7
  243. Pieczkowska Zofia, ur. 1943-12-12, zm. 2021-01-14 Nowy Sącz      
  244. Piekarczyk Zbigniew, 1938-10-05, 2008-11-18 Nowy Targ 100A  1-2
  245. Piekarski Jerzy, ur. 1954-01-21, zm. 2003-07-30 Kraków Rakowice LXXIII 5-17
  246. Piekarz Tadeusz, ur. 1941-10-27, zm. 2005-03-01 Kraków Rakowice Al. Zasłużonych LXIX Pas B 2 23
  247. Pieronek Mieczysław, ur. 1932-04-03, zm. 2021-02-21 Radziechowy k. Żywca      
  248. Pilch Józef, ur. 1949-03-06, zm. 1994-08-19 Kraków Rakowice VIII wsch. 7
  249. Piotrowicz-Stokłosa Monika, ur. 1945-01-13, zm. 1992-04-12 Kraków Rakowice XXIIa 11-10
  250. Piszczkiewicz Szymon, ur. 1948-03-01, zm. 1999-03-01 Lipnica Murowana      
  251. Piwowarski, ur. ks. Ignacy, ur. 1941-08-07, zm. 2017-11-01 Bucze k. Brzeska      
  252. Postawa Danuta, ur. 1959-12-29, zm. 2009-03-02 Kraków Pychowice VI 11-16
  253. Potocki Andrzej, ur. 1920-08-25, zm. 1995-10-22 Krzeszowice św. Marcina      
  254. Pryga Marian, ur. 1943-06-06, zm. 2013-08-13 Niepołomice      
  255. Pszon Jerzy, ur. 1947-07-02, zm. 2008-08-24 Kraków Tyniec      
  256. Pszon Mieczysław, ur. 1915-12-23, zm. 1995-10-05 Kraków Tyniec      
  257. Puchała Kazimierz, ur. 1940-02-03, zm. 2013-11-18 Gruszów      
  258. Pura Janusz, ur. 1947-03-01, zm. 2011-04-03 Kraków Prądnik Cz. CCCXII 6-17
  259. Radło Jacek , zm. 1948-03-30, zm. 2021-01-21 Kraków Olszanica      
  260. Rawczyńska Teresa, ur. 1936-10-08, zm. 2013-10-19 Kraków Rakowice XVa płd. 9 i 10
  261. Rayska-Grzesiak Hanna, 1932-05-03, zm. 2002-08-27 Nowy Targ 20 1-3
  262. Rodziński Stanisław, ur. 1930-03-08, zm. 2021-07-17 Kraków Rakowice XXX 3-2
  263. Rogatko Bogdan, ur. 1940-05-20, zm. 2017-01-30 Kraków Rakowice XVIII 6 49
  264. Rojek Jan, ur. 1962-03-17, zm. 2011-07-16 Kraków Rakowice Al. Zasłużonych LXIX Pas B 1-13
  265. Romanowski Wiesław, ur. 1953-08-20, zm. 2020-05-16 Kraków Salwator R 2-13
  266. Rostworowski Marek, ur. 1921-02-22, zm. 1996-05-24 Kraków Salwator SC13 1-5
  267. Rozmarynowicz Andrzej, ur. 1923-02-04, zm. 1999-06-29 Kraków Rakowice VII zach. grobowiec
  268. Róg Wiesław, ur. 1953-09-28, zm. 1994-12-06 Kraków Rakowice Nowy LXXXII 4-6
  269. Ruszel Zdzisław, ur. 1930-07-20, zm. 2011-06-25 Kraków Rakowice VIII str. płn 11
  270. Rut-Buczyńska Janina, ur. 1926-12-22, zm. 2012-08-05 Kraków Cm. Żydowski (Miodowa) przy wejściu po prawej
  271. Rybka Zdzisław, ur. 1948-11-21, zm. 2009-04-26 Bochnia ul. Oracka XXXIV 9-12
  272. Sackiewicz-Steckiewicz Włodzimierz, ur. 1955-10-13, zm. 1987-10-27 Kraków Rakowice LVI 40-2
  273. Sadowski Marian, ur. 1926-12-31, zm. 2018-07-23 Kraków Prądnik Cz. CCXXIII płn 1
  274. Samek Jadwiga, ur. 1963-09-14, zm. 2020-06-10 Kraków Prądnik Cz. CCCXXXIII 8-2
  275. Sarnecki Paweł, ur. 1939-03-17, zm. 2016-11-28 Kraków Rakowice Nowy XCIIIA II-1
  276. Sawa Józef, ur. 1926-05-19, zm. 1987-08-18 Kraków Grębałów XLIV wsch. 21
  277. Sawa Teodora, ur. 1923-03-08, zm. 2010-12-30 Kraków Grębałów XLIV wsch. 21
  278. Serwan Ireneusz, ur. 1925-10-06, zm. 2019-04-01 Kraków Rakowice XII A 1-10
  279. Sęk Maria, ur. 1920-04-20, zm. 1988-10-31 Kraków Rakowice D 7-13
  280. Sidzina Wiesław, ur. 1949-01-01, zm. 2012-02-16 Morawica      
  281. Sieja Witold Jan, ur. 1920-12-17, zm. 2002-03-10 Żydów gm. Igołomia      
  282. Sierotwińska-Rewicka Maria, ur. 1937-06-12, zm. 2011-10-13 Kraków Rakowice Ja 10 11,12
  283. Skalski Maciej, ur. 1945-02-05, zm. 2010-12-23 Kraków Salwator SC5 3-13
  284. Skalski Władysław, ur. 1941-03-25, zm. 2011-08-20 Nowy Targ      
  285. Skawiński Stefan, ur. 1927-10-13, zm. 1990-05-19 Kraków Rakowice RB 11-27
  286. Skąpska Barbara, ur. 1938-05-03, zm. 2015-10-01 Kraków Rakowice XXIb 14-8
  287. Skowron Roman, ur. 1937-02-08, zm. 2019-01-20 Kraków Prądnik Cz. XXXXV pln. 24
  288. Skowrońska Zofia, ur. 1931-01-03, zm. 2014-05-06 Kraków Grębałów LXXX 3-18
  289. Skowroński Ryszard, ur. 1929-05-05, zm. 1992-09-23 Kraków Grębałów LXXX 3-18
  290. Skrobotowicz Jacek, ur. 1944-04-18, zm. 2015-04-22 Kraków Prądnik Cz. A-XI zach. 6-2
  291. Skrzynecki Piotr, ur. 1930-09-12, zm. 1997-04-27 Kraków Rakowice Al. Zasłużonych LXIX Pas C 2-4
  292. Słaboń Józef, ur. 1949-10-11, zm. 2007-07-02 Swojczany (gm. Charsznica)      
  293. Słupek Adam, ur. 1946-03-28, zm. 2017-08-11 Radziemice k. Proszowic      
  294. Smaga Józef, ur. 1937-02-09, zm. 2019-11-05 Kraków Prądnik Cz. C-XXXI zach 1
  295. Smagur Ryszard, ur. 1954-04-24, zm. 1983-05-01 Kraków Grębałów XXXIX 9-13
  296. Snop Jan, ur. 1949-06-25, zm. 1989-12-31 Kraków Grębałów Pas 1 płd 3
  297. Solak Zbigniew, ur. 1953-01-28, zm. 2004-11-13 Kraków Prądnik Cz. MUR A seg.2 27/II
  298. Solecki Wiesław, ur. 1938-01-17, zm. 2000-02-21 Nowy Targ      
  299. Sowa Wiktor, ur. 1941-08-24, zm. 2020-05-26 Kraków Salwator VI-B 1-9
  300. Sroka Józef, ur. 1936-01-29, zm. 2010-09-30 Kraków Prądnik Cz. CCXLIX 6 8
  301. Sroka Julian, ur. 1933-01-02, zm. 2008-02-17 Kraków Rakowice Nowy LXXXIX 15-1
  302. Stachowski Henryk, ur. 1922-04-21, zm. 2007-06-22 Kraków Podgórze XIVa 3-1
  303. Starzyński Zbigniew, ur. 1934-08-10, zm. 2012-06-16 Kraków Rakowice XIVa 7-4
  304. Stasielak Tadeusz, ur. 1952-01-02, zm. 2014-10-07 Kraków Grębałów LXXXVI 4-54
  305. Stasik Ludwik, ur. 1955-06-08, zm. 1995-05-10 Głowienka      
  306. Stokłosa Maria, ur. 1923-03-20, zm. 2002-10-05 Kraków Rakowice 25 wsch. 20
  307. Stopa Adam, ur. 1936-10-12, zm. 2014-12-28 Kraków Prądnik Cz. CCCVII 1-12
  308. Strama Jan, ur. 1924-06-16, zm. 2007-06-18 Zakopane Olcza B   442
  309. Strzałkowska Irena, ur. 1931-12-28, zm. 2005-01-30 Prochowice (Dolnośląskie)      
  310. Studziński Adam, ur.o., zm. 1911-06-02, zm. 2008-04-02 Kraków Rakowice Al. Zasłużonych LXIX Pas C 2-5
  311. Suchorowska-Śliwińska Danuta, ur. 1930-03-31, zm. 2011-11-02 Kraków Rakowice Aa 2-14
  312. Sudelska Zofia, ur. 1930-05-22, zm. 2018-01-31 Tczyca (gm. Charsznica)      
  313. Sułkowski Antoni, ur. 1931-03-18, zm. 2004-11-13 Limanowa      
  314. Swałtek Ludwika, ur. 1920-03-12, zm. 2002-11-24 Kraków Prądnik Cz. CCII 4-14
  315. Swałtek Tadeusz, ur. 1924-01-08, zm. 1994-06-18 Kraków Prądnik Cz. CCII 4-14
  316. Sychut Jerzy, ur. 1948-08-06, zm. 2017-11-21 Sztokholm SZWECJA      
  317. Szajna Zenon, ur. 1952-01-04, zm. 2000-10-21 Nowy Sącz 7 1-2
  318. Szczeklik Andrzej, ur. 1938-07-29, zm. 2012-02-03 Kraków Salwator X 9-11
  319. Szczepański Jan Józef, ur. 1919-01-12, zm. 2003-02-20 Kraków Tyniec      
  320. Szczupak Marek, ur. 1949-07-19, zm. 2020-05-28 Kraków Grębałów LXXIV II-27
  321. Szczurek Grażyna, ur. 1969-01-01, zm. 1990-01-01 Nowy Sącz  3
  322. Szczypczyński Tadeusz, ur. 1953-03-14, zm. 2018-01-26 Kraków Grębałów 10 5-30
  323. Szczypiński Wiktor, ur. 1918-03-12, zm. 2003-03-11 Kraków Rakowice LXIX płn. 2
  324. Szendera Stanisław , zm. 1956-06-01, zm. 2014-10-26 Mszana Dolna      
  325. Szewczyk Andrzej, ur. 1959-07-13, zm. 1982-06-08 Kraków Grębałów XXXIX płd. 9
  326. Szewczyk Henryk, ur. 1960-07-21, zm. 2017-04-19 Nowy Sącz 21-1  
  327. Szewczyk Tomasz, ur. 1960-07-20, zm. 2015-12-23 Kraków Rakowice Rb 6-14
  328. Szkarłat Zbigniew, ur. 1943-05-05, zm. 1986-02-09 Nowy Sącz 58 1-15
  329. Szumowski Maciej, ur. 1939-04-18, zm. 2004-02-02 Kraków Rakowice XXVIIIc 1-36
  330. Szwed-Śniadowska Anna, ur. 1955-03-03, zm. 2002-01-28 Kraków Grębałów CXXXIV 6-17
  331. Szyma Tadeusz, ur. 1942-09-27, zm. 2019-04-05 Kraków Rakowice LXXV 28 1.na pasie
  332. Śledziewska Ewa, ur. 1933-05-20, zm. 2011-08-11 Kraków Rakowice XXVIIIc 2-37
  333. Śliwińska Urszula, ur. 1946-06-10, zm. 2002-11-16 Kraków Prądnik Cz. L 1-12
  334. Talaga Czesław, ur. 1938-08-05, zm. 2021-05-18 Kraków Borek Fałęcki 22-1    
  335. Teliga Józef, ur.płk , zm. 1914-09-09, zm. 2007-12-26 Kielce Nowy 1 1-1
  336. Terakowska-Nowak Dorota, ur. 1938-08-30, zm. 2004-01-04 Kraków Rakowice XVIII wsch.  
  337. Tischner, ur.ks. Józef, ur. 1931-03-12, zm. 2000-06-28 Łopuszna      
  338. Tomaszewski Jacek, ur. 1956-10-14, zm. 2007-09-25 Kraków Rakowice Pas 61 płd  
  339. Tomczyk Piotr, ur. 1947-12-05, zm. 2014-05-05 Korzkiew      
  340. Tomsiński Adolf  , zm. 1995-10-31 Kraków Rakowice CII VI-6
  341. Tor Stanisław, ur. 1910-06-19, zm. 1981-09-01 Zakopane Nowotarska K4 B-7
  342. Toś Witold, ur. 1957-08-06, zm. 1985-08-06 Kraków Prądnik Cz. XVI zach. 10
  343. Turowicz Jerzy, ur. 1912-12-10, zm. 1999-01-27 Kraków Tyniec      
  344. Uczkiewicz Jerzy, ur. 1934-04-12, zm. 2015-05-29 Bochnia ul. Oracka XXXIII 2-1
  345. Vetulani Jerzy, ur. 1936-01-21, zm. 2017-04-06 Kraków Rakowice Al. Zasłużonych LXIX Pas B 1-26
  346. Vetulani Maria, ur. 1933-03-20, zm. 2017-09-21 Kraków Rakowice Al. Zasłużonych LXIX Pas B 1-26
  347. Wachel Zdzisław, ur. 1932-09-09, zm. 1999-06-07 Bochnia ul. Oracka XXVIII Z-27
  348. Wagner Zdzisław, ur. 1948-10-16, zm. 2020-10-27 Kraków Prądnik Cz. CCCXXX 1-9
  349. Wajda Andrzej, ur. 1926-03-06, zm. 2016-10-09 Kraków Salwator SC 8-19
  350. Wapiennik Wanda, ur. 1926-09-06, zm. 2010-12-27 Kraków Salwator SC11 B-8
  351. Wassus-Kydryńska Krystyna, ur. 1940-01-14, zm. 2012-10-05 Warszawa Bródnowski      
  352. Wasylewski Zygmunt, ur. 1942-06-13, zm. 2006-07-27 Kraków Rakowice XX wsch 32, 33
  353. Wcisło Ryszard, ur. 1933-04-08, zm. 2015-10-24 Kraków Rakowice FC 8-4
  354. Wenda Jerzy, ur. 1945-04-15, zm. 1988-12-21 Kraków Borek Fałęcki 5 2-10     
  355. Wersocki StanisławKarol, ur. 1960-03-15, zm. 1986-02-04 Kraków Grębałów LII 4-7
  356. Wiatr Bronisław, ur. 1928-11-09, zm. 2019-01-26 Tarnów Stary Cmentarz PII 1-152a
  357. Więcław Zbigniew, ur. 1927-04-09, zm. 2011-12-18 Kraków Grębałów Pas 11 płn. 3
  358. Winkler Jacek, ur. 1937-07-01, zm. 2002-10-12 Chamonix FRANCJA      
  359. Witkowski Paweł, ur. 1956-07-21, zm. 2020-10-02 Liszki      
  360. Włosik Bogdan, ur. 1962-07-06, zm. 1982-10-13 Kraków Grębałów Pas 25 2-27
  361. Włosik Julian, ur. 1931-00-00, zm. 2013-11-21 Kraków Grębałów Pas 25 2-27
  362. Wojnarowicz Zbigniew, ur. 1947-09-22, zm. 2002-05-16 Kraków Grębałów Pas R  48
  363. Woźniak Walerian, ur. 1927-07-19, zm. 2013-01-02 Gorlice      
  364. Woźniakowski Jacek, ur. 1920-04-23, zm. 2012-11-29 Laski Laski      
  365. Wróbel Krzysztof, ur. 1955-12-02, zm. 1998-10-19 Kraków Grębałów XI 1-3
  366. Wróblewski Mieczysław, ur. 1927-10-17, zm. 2003-08-02 Tarnów      
  367. Wrześniak Władysław, ur. 1945-11-11, zm. 2008-03-31 Kraków Prądnik Cz. E-XXV 1-2
  368. Zacharewicz-Białowąs Wanda, ur. 1939-11-24, zm. 2007-06-18 Kraków Grębałów LIII III-19
  369. Zacharko Jerzy, ur. 1951-04-23, zm. 2021-04-11 Zakopane ul. Nowotarska      
  370. Zagajewski Adam, ur. 1945-06-21, zm. 2021-03-21 Kraków Panteon Narodowy śś. Piotra i Pawła      
  371. Zamorski Przemysław, ur. 1956-05-31, zm. 2021-03-24 Kraków Rakowice XXI B 15-20
  372. Zasada Florian, ur. 1952-10-15, zm. 2018-01-23 Porąbka pow. Bielski 4 6-2
  373. Zawiślak Władysław, ur. 1922-10-18, zm. 2020-10-05 Bibice k. Węgrzc      
  374. Zazula Jan Michał, ur. 1953-05-05, zm. 1997-09-28 Kraków Salwator SC12 6-19
  375. Zborowski Władysław, ur. 1950-06-11, zm. 1998-10-31 Kraków Grębałów LXXXII płd. 44
  376. Zeman Józef, ur. 1932-12-07, zm. 2010-11-30 Wadowice      
  377. Zengel Tadeusz, ur. 1942-08-01, zm. 2015-10-25 Nowy Sącz ul. Rejtana 42 14-4
  378. Zieliński Tadeusz, ur. 1926-06-19, zm. 2003-09-28 Kraków Rakowice XLVII zach (róg) 17
  379. Zientarska Barbara, ur. 1942-03-05, zm. 2017-06-28 Kraków Rakowice XXV b 3-24
  380. Zientarska Maria, ur. 1913-08-25, zm. 2005-10-12 Kraków Rakowice XXV b 3-24
  381. Zięba Bogusław, ur. 1954, zm. 2009-04-03 Kraków Mogiła B 1-2064
  382. Zorska Anna, ur. 1925-01-22, zm. 2011-07-20 Kraków Salwator SC6 B-4
  383. Żaba Jacek, ur. 1963-09-23, zm. 1989-02-25 Kraków Grębałów LXVI 1-11
  384. Żak Michał, ur. 1910-01-01, zm. 1993-12-04 Kraków Rakowice Nowy LXXXII 2-49
  385. Żebrowski Jerzy, ur. 1937-12-13, zm. 1995-12-15 Kraków Rakowice Nowy XCII 2-5
  386. Żelazny Zdzisław, ur. 1932-04-19, zm. 2006-10-23 Kraków Rakowice Pas 85 1-4
  387. Żółtek Stanisław, ur. 1943-01-01, zm. 2003-05-02 Nowy Targ 117 1-35
  388. Żurek Michał, ur. 1931-09-11, zm. 2008-01-31 Kraków Prądnik Cz. E-VII 1-5
  389. Żychowska Wanda, ur. 1932-02-07, zm. 2009-12-12 Kraków Prądnik Cz. B8 VI-3
  390. Żychowski Henryk, ur. 1930-03-12, zm. 2000-03-03 Kraków Prądnik Cz. B8 VI-3